Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

Kuklik 00:25, 17 paź 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921


Pięknie tu Agnieszko, tak trochę po mojemu Buziaki
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
monteverde 00:43, 17 paź 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bardzo ładnie Agnieszko, o tym samym pomyślałam, co Iza
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
agniecha973 07:55, 17 paź 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Bo po ogrodzie trzeba spacerować w różnych kierunkach, wtedy można odkryć takie miejsca, których wcześniej nie zauważamy. Tak było wczoraj u mnie. Na to miejsce patrzę zawsze z innej strony i nie wydaje się takie urocze jak na zdj. Dzięki za pochwały.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
ewalm 08:24, 17 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Masz Aguś rację. Tylko jeszcze trzeba mieć te inne kierunki. Teraz możesz docenić swoje hektary
Zdjęcie śliczne, i miejsce śliczne i brzózka wielopniowa.
____________________
Ogródek na trzy lata
madlen 08:33, 17 paź 2012

Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 260
pomponella jest tam w ilości 4 szt. w kwadracie co mniej więcej 40-50 cm( wspaniała róża - do tej pory kwitnie ) , mam posadzone rozplenice - gdzie było miejsce , ale mam tam też gdzie nie gdzie lilie - jednak róże ( mam cały czas kwitnące), zanim zakwitną i czasami między kwitnieniami są tylko zielone , dlatego zdecydowałam się na lilie a wiosną czasami podsadzam tulipanami -,lubię kolory . aha tam jest też piórkówka., ogólnie miał to być taras tylko rózany więc chyba nic więcej nie będę sadzić trochę o moich różach jest tutaj

http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=59&t=32452
agniecha973 08:58, 17 paź 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Ewa, doceniam te swoje hektary, doceniam. Nawet w tytule wątku je doceniam

Madlen, jeszcze raz dzięki za informacje. W wolnej chwili poczytam.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Mala_Mi 10:22, 17 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Notuję sobie też..... dokupić pomponelli...... zrobić większy krzaczor... i przesadzić tę co mam w nowe miejsce... tzn.... tę c omam w kupie przesadzić gdziś....ale gdzie.. a tam dac Pomponelle, bo niższa....
Agnieszko i ja korzystam u Ciebie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Pszczelarnia 10:37, 17 paź 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Agniecho, ja w temacie drzewek i krzewów owocowych. Jakie kupiliście i czym się kierowaliście. Bo - jak znam Ciebie - wszystko było obmyślone i zaplanowane.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
agniecha973 12:15, 17 paź 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Ewo, chciałam kupić w dobrej szkółce, bo u mnie lokalnie bieda w odmianach, a jak się dopytuję to mnie sprzedawca chce zabić myślami. Chciałam tego uniknąć. Rok temu kupiłam lokalnie brzoskwinie i dopiero teraz się pozbierały pod koniec lata. Wybór padł na szkółkę P. Konieczko www.drzewa.pl bo mieli dość dobre opinie. Liczyłam też na to, że dziś kopią świeże ze szkółki, a jutro wysyłają do mnie. Czy tak było, nie wiem, ale drzewka i korzenie wyglądały dobrze. Wybierałam z tych dostępnych u nich czytając o odmianach. Część drzewek rośnie już w moim sadzie i te, które mają się dobrze, po prostu nie były brane pod uwagę, więc lista pewnie byłaby inna gdybym zakładała sad jako jedyny. To jest lista niejako uzupełniająca. Wklejam zdj. faktury, bo mi się przepisywać nie chce Jak coś jeszcze to pytaj.






____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
hania 12:27, 17 paź 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Witaj Agnieszko ....jestem pod wrażeniem tej listy,taki sad to marzenie,ja w swoim małym ogrodzie mam tylko dwa drzewa owocowe.....pozdrawiam
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies