Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

EPODLAS 11:11, 19 gru 2011


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
A mnie się podoba palma i praca zespołowa rodziny. Nawet synek w niej uczestniczył. Palma na pewno będzie pięknie rosła.
____________________
Mój ogród
agniecha973 11:57, 19 gru 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
ele2001 napisał(a)
Jeśli o ogród będziesz dbać tak jak o palmę,to super sie zapowiada


Wiesz Przemo, w doniczce tak chwasty nie bujają jak w gruncie
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
agniecha973 12:01, 19 gru 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
EPODLAS napisał(a)
A mnie się podoba palma i praca zespołowa rodziny. Nawet synek w niej uczestniczył. Palma na pewno będzie pięknie rosła.


U nas większość prac wykonujemy wespół w zespół. Trochę więcej bałaganu, ale jak dzieciaki podrosną to procentuje. Starszy już całkiem dużo umie. Moja mama nawet twierdzi, że umie więcej od niejednego dorosłego faceta. No ale w końcu na budowie się wychowywał.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
hanka_andrus 12:52, 19 gru 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Może następca Sebastiana u Ciebie będzie? Życzę mu takiej pasji!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Pszczelarnia 20:04, 19 gru 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Sebek napisał(a)
Sumaka likwiduj - nie dasz mu rady.

Ja bardzo nie jestem za pojedynczym sadzeniem w trawie - no nie wiem czemu.

Tak jak Danusia pisze - albo rób kółka, ale staraj się przesadzać w grupy, a potem łączyć je w rabaty - tak będzie lepiej.

Przy tarasie przyda się na pewno jakaś rabata


Agniecha, Twoje rabaty czuję dokładnie. Zacznij od domu. Ale co znaczy potraktować park jak rabatę? Nie mogę sobie tego wyobrazić. Drzewa przecież są bardo rozstrzelone w takiej części, jak je związać nasadzeniami? Na pewno trzeba ładnie wyplewić wokół w kółeczko.
Park to park?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
agniecha973 20:54, 19 gru 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Pszczelarnia napisał(a)


Agniecha, Twoje rabaty czuję dokładnie. Zacznij od domu. Ale co znaczy potraktować park jak rabatę? Nie mogę sobie tego wyobrazić. Drzewa przecież są bardo rozstrzelone w takiej części, jak je związać nasadzeniami? Na pewno trzeba ładnie wyplewić wokół w kółeczko.
Park to park?


Tak Pszczelarnio, park to park i tak zostanie. Ten teren został obsadzony drzewami, żeby nie robić tam rabatek, więc tylko tam wykaszamy i z roku na rok jest tam mniej pracy. Drzewa są już na tyle duże (oczywiście nie wszystkie), że trawa przestaje pod nimi rosnąć i te kółka same się robią. A wokół domu oczywiście trzeba bardziej reprezentacyjnie. Ale to już po świętach, bo teraz czasu na rysowanie i planowanie brak. Pozdrawiam.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
agniecha973 00:36, 20 gru 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
hanka_andrus napisał(a)
Może następca Sebastiana u Ciebie będzie? Życzę mu takiej pasji!


Haniu, wczoraj właśnie się z M z tego śmialiśmy, że nam Sebek rośnie. A było tak: Wczoraj przywieźliśmy do domu choinki - 2 szt., bo jedna przecież na górę do młodszego musi być, ale nie było czasu ich oprawić i wstawić do domu. Mały suszył głowę, bo już by chciał. Zagłuszyliśmy go trochę znosząc karton z bombkami i gadżetami. W domu cisza, a jak dzieci cicho siedzą to wiadomo, że czymś ciekawym się parają. Za jakiś czas wchodzimy do łazienki, a tam na karniszu i na lampkach nad lustrem wiszą łańcuchy, koraliki, wianek z brzózki, gwiazda betlejemska. No ale najważniejszy był komentarz: "Przecież jeszcze łazienka nigdy nie była udekorowana na święta, trzeba chociaż raz udekorować."
Pozdrowienia dla Sebka dekoratora
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
GabiK 09:03, 20 gru 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Agnieszko, naprawili Twoje niedopatrzenie - pewnie łazience było smutno przez te lata bez ozdób.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
agniecha973 09:05, 20 gru 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Dokładnie tak. Mój sześciolatek ma czasem niezłe pomysły, ale to chyba u dzieci normalne, jeszcze nie zostały "sformatowane".
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
agniecha973 10:22, 20 gru 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
A ja pozazdrościłam Pszczelarni Aniołów i chciałam obwieścić, że do mnie Anieli też już przylecieli.

Niektórzy śpiewają



Niektórzy przygrywają



A inni przysiedli i się przyglądają





Są też bardziej jesienne



A ten obowiązkowo cały rok sypialni strzeże



____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies