Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Agacia 23:35, 04 paź 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Krys napisał(a)
A to trawy na rabacie


Krysiu, piękna! Jak wysoka jest? Jak szybko się rozrasta? Czy okrywasz na zimę? Jak nisko ścinasz wiosną? Jak dziś ją kupowałam, to pan miał ją... w 3 wysokościach... dziwne. W każdym razie moja ma rosnąć na 80cm... Posadziłam je między hortkami
____________________
~ W ogrodniczkach ~
popcorn 07:30, 05 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ja sobie rok temu kupiłam tę najwyższą rozplenicę.. i chyba muszę ją komuś oddać, bo ma 1,8m spokojnie i na szerokość prawie tyle samo... a mam 3 takie
nie okrywałam, związana przetrwała zimę spokojnie.

pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
Nikita 11:56, 05 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Krysiu pozdrawiam niedzielnie i słonecznie.
Popytałam troszkę o te twoje rozchodniki... nikt nie ma, ale jeszcze poszukam.
Obiło mi się o prawe ucho, że Carola ci drzewka podwiozła... a fotki gdzie są...pokazuj szybciutko.
Buziaki przesyłam
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Rench 21:59, 07 paź 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Krys napisał(a)
Nowy nabytek w domu,narzeczona dla Kubusia


A po czym sie poznje płeć tej papużki?

Ja też mam jedną taką,synuś ją przyniósł do domu bo na siatce siedziała z gołębiami, nikt się nie zgłosił po zgubę i tak sobie jest u nas samotna.
Psica jest zazdrosna jak diabli,aż nas po stopach gryzie kiedy ktoś do klatki się zbliża, kupiłabym jej drugą połowicę dla towarzystwa , tylko nie wiem co mam

____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
popcorn 07:21, 08 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Renato, to jest wyższa szkoła jazdy, trzeba jej podmuchać w piórka na brzuchu i porównać z fotkami w necie hihi jakkolwiek to zabrzmiało

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 22:13, 10 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Krysiu poznajesz ? Popatz jakie piekne jesienne wybarwienie.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
paniprzyroda 22:24, 10 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Pozdrawiam
____________________
Dwa ogrody
Krys 22:48, 10 paź 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Agacia napisał(a)


Krysiu, piękna! Jak wysoka jest? Jak szybko się rozrasta? Czy okrywasz na zimę? Jak nisko ścinasz wiosną? Jak dziś ją kupowałam, to pan miał ją... w 3 wysokościach... dziwne. W każdym razie moja ma rosnąć na 80cm... Posadziłam je między hortkami

Agacia dzięki,rośnie u mnie drugi rok jest duuuża i wysoka do moich piersiątek przed zima związuje w taki warkocz i trochę kora podsypuje pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:50, 10 paź 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Nikita napisał(a)
Krysiu pozdrawiam niedzielnie i słonecznie.
Popytałam troszkę o te twoje rozchodniki... nikt nie ma, ale jeszcze poszukam.
Obiło mi się o prawe ucho, że Carola ci drzewka podwiozła... a fotki gdzie są...pokazuj szybciutko.
Buziaki przesyłam


Magda na ogród mam mało czasu po pracy ,szybko robi sie ciemno.Jutro podziałam ma byc piękna pogoda.Drzewka troche wsadzone jutro fotki muszę się pochwalic,że jutro fugowanie podłogi w salonie
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:52, 10 paź 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Rench napisał(a)

A po czym sie poznje płeć tej papużki?

Ja też mam jedną taką,synuś ją przyniósł do domu bo na siatce siedziała z gołębiami, nikt się nie zgłosił po zgubę i tak sobie jest u nas samotna.
Psica jest zazdrosna jak diabli,aż nas po stopach gryzie kiedy ktoś do klatki się zbliża, kupiłabym jej drugą połowicę dla towarzystwa , tylko nie wiem co mam



Renatko Kubuś było pierwszy to ten zielono niebieski a jego partnerka Ziuta jest żółciutka i mniejsza,a całuśniki sa niesamowite
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies