Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Margarete 22:49, 23 sie 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
A to już migawki z ogrodu Krysi - imponujące są rozmiary jej roślin, olbrzymie i cudne hortensje, wielgaśne krzewy róż, lilie giganty, kępy jeżówek o średnicy 2 metrów, wysokie i szerokie kępy traw.....naprawdę trudno uwierzyć że ten ogród ma dopiero 2 czy 3 sezony........



____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 22:53, 23 sie 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370



I to już wszystkie moje fotograficzne wspomnienia z dzisiejszego dnia - a na zakończenie to co najbardziej zapamiętam.......gigantyczne i przecudne hortensje Krysi - wcale się nie dziwie ze Krysiu chcesz wzbogacać swoją kolekcje hortek o kolejne odmiany......
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
anka_ 23:39, 23 sie 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340



Ależ cudniasta !!!
Co to za odmiana?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
rozark 09:15, 24 sie 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Dzięki za przemiłe spotkanie, gościnność, mile spędzony czas i możliwość obejrzenia niezwykłego miejsca, jesteś niezwykle pozytywnie zakręcona róże i hortki powaliły mnie na kolana , dostępu do obornika zazdroszczę , ile tam pracy włożyłaś to tylko inni ogrodnicy mogą docenić
i oczywiście gratuluję nagrody

____________________
pozdrowionka
Karol99 09:19, 24 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
rozark napisał(a)
Dzięki za przemiłe spotkanie, gościnność, mile spędzony czas i możliwość obejrzenia niezwykłego miejsca, jesteś niezwykle pozytywnie zakręcona róże i hortki powaliły mnie na kolana , dostępu do obornika zazdroszczę , ile tam pracy włożyłaś to tylko inni ogrodnicy mogą docenić
i oczywiście gratuluję nagrody



Czy to Vanilki? Jak tak ładnie stoją?
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
popcorn 09:38, 24 sie 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
na 1wszej focie Vanilki, mają mega grube pędy, stoją na baczność jak to się robi - nie mam bladego pojęcia, Krysia je czaruje
dziękuję za przemile spędzony dzień!

buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
rozark 11:31, 24 sie 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
pochwalę się jeszcze kto nam umilał towarzystwo



a to kolejne okazy wzbudzające zachwyt



moją uwagę zwróciły tez kulki bukszpanowe, ładnie przycięte z nowymi przyrostami



Krysiu,

Dziękuje za dary , dzisiaj skończę sadzić to się pochwalę
____________________
pozdrowionka
Nikita 14:32, 24 sie 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Krysiu i ja dziękuję bardzo za cały wczorajszy dzień, bawiłam się wyśmienicie i dodam jeszcze tylko tyle...że po prostu WAS UWIELBIAM...WAS i wasz ogród!!!
Kilka migawek z Twojego prześlicznego ogródka...na resztę relacji zapraszam do mnie...









____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Krys 21:53, 24 sie 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
ren133 napisał(a)
Krysiu
U Ciebie jest zawsze sympatycznie ... przecież wiesz
Dziękuję za miłe przyjęcie

PS. Rób czym prędzej zdjęcie frontu i za rządzaj "burzę mózgów" Rabata będzie wzorcowa


Reniu dzieki za pochwaly mnie tez jest milo gosci fajne dziewczyny zdjecia zrobie tylko musze troche ,,krater'' wypelnic obornikiem i ziemia
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 21:54, 24 sie 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogdzia napisał(a)
Krysiu , Romku dzięki za przemiły i dzień oraz wszelkie smakołyki przez Was serwowane i do nastepnego spotkania. Nie miałam dzis aparatu więc zdjec nie wstawię ale inni pewnie zrobili . Buziaki.


Bozenko to ja dziekuje ze piekne prezenty i przesymatyczny dzien
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies