Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Bogdzia 20:43, 03 wrz 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Krysiu Makijaz z Dendrofarmy dostal złoty medal na ,,Zieleń to zycie" a Ty go pierwsza tam wypatrzyłas, teraz wszyscy bedą chcieli kupowac.

http://www.zielentozycie.pl/index.php/pl/o-wystawie-pl/nagrodzeni-pl/nagrodzone-roliny-pl.html
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
bozga 23:17, 03 wrz 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Wyjechałaś czy co ?
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
Bogdzia 20:29, 04 wrz 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Do zobaczenia jutro.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Krys 20:40, 04 wrz 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
paniprzyroda napisał(a)
Krysiu, wybacz, że odzywam się dopiero po tygodniu, ale lepiej późno niż wcale dziękuję za miłą gościnę, możliwość spotkania się z dziewczynami ogród masz super, a wypasione róże i hortki są niesamowite. Zdjęć nie dodam, bo aparatu nie wzięłam.
Naprawdę nie kupisz już w tym roku żadnej rośliny? A Skierniewice? Pozdrawiam.


Mariola mnie tez bylo milo,zawsze sie ciesze na to i inne nasze spotkniaNic nie kupuje
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 20:41, 04 wrz 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
11stokrotka napisał(a)
Pozdrawiam Krysiu. Prezenty smakowały?


Małgosia wszystko super pyszne i piekne prezenty,dzieki
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 20:43, 04 wrz 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogdzia napisał(a)
Krysiu Makijaz z Dendrofarmy dostal złoty medal na ,,Zieleń to zycie" a Ty go pierwsza tam wypatrzyłas, teraz wszyscy bedą chcieli kupowac.

http://www.zielentozycie.pl/index.php/pl/o-wystawie-pl/nagrodzeni-pl/nagrodzone-roliny-pl.html


Bożenko dzisiaj z Renia ogladałam te makijaze u mnie wsadzone wiosna,trosze tylko urosły bo limki je zjadły,zasluguja na przesadzenie w bardziej eksponowane miejsce aa moze sprzedawca da mi jaks rabat na inne rolinki
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 20:47, 04 wrz 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
bozga napisał(a)
Wyjechałaś czy co ?


jestem ,jestem ale najpierw bylam troche chora a teraz nadrabiam zaleglosci w ogrodzie,wlasciwie od wiosny jeszcze sie nie wyrobiłam uzupelniam ziemia,kompostem i obornikiem nowa rabate ,powstała jak podjazdy i wejscie do domu zostały wybrukowane ,troche wiem co tam ma byc hortensje oczywiscie reszte bede pytac i sie radzic dostałam piekne hortensje od dziewczyn łódzkich i tam wsadze pokaze po niedzieli pozdrowka
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 20:49, 04 wrz 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogdzia napisał(a)
Do zobaczenia jutro.


Bożenko ciesze sie ,że znowu razem na wycieczke wyruszamy,prawie ten sam skład co w maju musze wczesniej sie polozyc do zobaczenia
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Bogdzia 21:08, 04 wrz 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Krys napisał(a)


Bożenko dzisiaj z Renia ogladałam te makijaze u mnie wsadzone wiosna,trosze tylko urosły bo limki je zjadły,zasluguja na przesadzenie w bardziej eksponowane miejsce aa moze sprzedawca da mi jaks rabat na inne rolinki


Więc jednak bedziesz kupowac!!!!!!!!!!!
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:08, 04 wrz 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Krys napisał(a)


Bożenko ciesze sie ,że znowu razem na wycieczke wyruszamy,prawie ten sam skład co w maju musze wczesniej sie polozyc do zobaczenia


Ja prawie nie sypiam przed naszymi wycieczkami tak się cieszę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies