Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 21:58, 24 sie 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margaret ,Magda chyba photoshopa uzylyscie,zdjecia takie ladne i ogrod inaczej pokazany buziaki za prezeny i jedzonko,takie spotkania to co tydzien moga byc,do nastepnego
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:04, 24 sie 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
popcorn napisał(a)
na 1wszej focie Vanilki, mają mega grube pędy, stoją na baczność jak to się robi - nie mam bladego pojęcia, Krysia je czaruje
dziękuję za przemile spędzony dzień!

buziaki!


Karolina czarami to Romek sie zajmuje ta hortensja na pierwszym zdjeciu to Renhy Vanili sadzona malutka w pazdzieniku 2011,pozniej w 2012 przesadzona ,jest warta polecenia,ma delikatne podporki z drutu,bo jak nasiaknawoda kwiatostany to sie poklada teraz juz sie przebarwia na rozowo a pozniej bedzie prawie bordowa

Buleczki wlasnie skoczylam przepyszne,dzieki i podjadamy jeszcze Twoje pomidorki tez pyszne ,buziaki
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:07, 24 sie 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
anka_ napisał(a)



Ależ cudniasta !!!
Co to za odmiana?


Aniu to limka,sadzona wiosna 2013.Anabell sa najstarsze z 2012 ale w tym roku juz sa brzydkie,cos nie tak z nimi zrobilam a iten upal,one kwitna najwczesniej
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:11, 24 sie 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
rozark napisał(a)
Dzięki za przemiłe spotkanie, gościnność, mile spędzony czas i możliwość obejrzenia niezwykłego miejsca, jesteś niezwykle pozytywnie zakręcona róże i hortki powaliły mnie na kolana , dostępu do obornika zazdroszczę , ile tam pracy włożyłaś to tylko inni ogrodnicy mogą docenić
i oczywiście gratuluję nagrody


Reniu milo bylo Cie goscic u mnie,spotkania ogrodnikow sa najprzyjemniejsze,znaja trud pracy i to oceniaja a nie koszty zakupu roslin

Jak chcesz obornika to przyjezdzaj w przyszlym tygodniu rolink mi przywiezie taki przekompostowany juz podziele sie,
Aa mialas wziac jeszcze floksa ,pozdrowka
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:16, 24 sie 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145

Karol

Tutaj sa limki pierwsza z 2013 ta dalej z 2014

[img size=640x360
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/94/947013/original.jpg[/img]

Wczesniej ta rozowa juz to Renhy Vanili,vanilie freis dostalam jedna a druga kupilam w l. tydzien temu
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jankosia 22:26, 24 sie 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Ależ wam fajnie było - zazdroszczę kurczę
A jak jeszcze raz Krysiu napiszesz że twoje Anabell to jakieś nieteges w tym roku to normalnie albo ty po łapach dostaniesz albo nie wiem. Cholera! Kwiaty wielkości ludzkiej głowy i ty mi tu mówisz że nie bardzo w tym roku? To ja się pozbyłam tej hortensji bo u mnie były w rozmiarze piłki tenisowej. I co? Hę Dobrze, że chociaż mogłam być u ciebie przed spotkaniem i zobaczyć jakie to wszystko wieeelkie potrafi być
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Krys 22:39, 24 sie 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
Ależ wam fajnie było - zazdroszczę kurczę
A jak jeszcze raz Krysiu napiszesz że twoje Anabell to jakieś nieteges w tym roku to normalnie albo ty po łapach dostaniesz albo nie wiem. Cholera! Kwiaty wielkości ludzkiej głowy i ty mi tu mówisz że nie bardzo w tym roku? To ja się pozbyłam tej hortensji bo u mnie były w rozmiarze piłki tenisowej. I co? Hę Dobrze, że chociaż mogłam być u ciebie przed spotkaniem i zobaczyć jakie to wszystko wieeelkie potrafi być


musisz przyjechac Karolina cos dla Ciebie zostawila a jak chcesz Anabell to moja ma odrosty to odetniemy,limke tez mam moze byc dla Ciebie
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jankosia 22:52, 24 sie 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Krysiu limek to ja mam z (twoich zresztą) patyczków. Ale na Anabelkę to wiesz że się piszę Chętnie wezmę ale musisz mi najpierw powiedzieć co byś chciała ode mnie- nie ma tak żebyś była na minusie. A no tak!- przecież ty nie wiesz co u mnie jest bo nie byłaś ostatnio Kawka się odwlekła i uciekła...
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Bogdzia 06:57, 25 sie 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Fajne zdjecia , miło jeszcze raz popatrzec. Hortki masz imponujące.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Urszulla 16:20, 25 sie 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Rozmiary imponujące, już wiadomo na oborniku chowane fotki z zakupów mi się podobały
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies