Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

ka1sia 18:54, 06 wrz 2015


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Hej, hej Krysiu dziękuję za wczorajsze krótkie, ale bardzo miłe spotkanko, mam nadzieję pierwsze, ale nie ostatnie
Zaraz wrzucę trochę moich fotek, widzę, że będą podobne to samo nam się spodobało

A ogród... Krysiu, fatycznie raj
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Karol99 19:01, 06 wrz 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Krys napisał(a)
Nabyłam droga kupna nowe rozchodniki,troche malo sztuk ale nie dało sie inaczej



i nn




Śliczne
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Luki 19:45, 06 wrz 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Dziękuje za relację z wystawy miło było zobaczyć chociaż zdjęcia.
Muszę jednak wyrazić opinie na temat tego co zobaczyłem. Jak dla mnie co roku jest jedno i to samo, żadnych starań ze strony wystawców, aby się rozwijać ciągle poukładane we wzorki ściśnięte rośliny i to cały wysiłek. Szmitowie jedynie się starają bo mimo iż mają swój styl co roku czymś zaskoczą i ta szkółka z bylinami ładnie się przedstawiła. Nie wiem może tylko mi się wydaje, ale taką mam opinie patrząc na zdjęcia z tego roku i lat poprzednich.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
yolka 21:14, 06 wrz 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Witam znajome ogrodniczki, miło zobaczyć choć na fociach. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Krys 21:35, 06 wrz 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
Fajne fotki, ujęłaś te stoiska które i mnie wpadły w oko. Rozplenice z zawilcami oraz stopy z kroksmią u Szmitów, bylinowa rabata u Dąbrowskich a także to stoisko z kompozycjami kwiatowymi to moje 3 typy na najładniejsze stoiska. Fajnie że byłyśmy tam wczoraj razem. Szkoda tylko że nie udało nam się zobaczyć wszystkiego co planowaliśmy.

Malgosia to tylko dzieki Tobie tam bylam i wszystko zobaczylam,kierowca i pilotemjestes swietnym,wielki buziak
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 21:39, 06 wrz 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Luki napisał(a)
Dziękuje za relację z wystawy miło było zobaczyć chociaż zdjęcia.
Muszę jednak wyrazić opinie na temat tego co zobaczyłem. Jak dla mnie co roku jest jedno i to samo, żadnych starań ze strony wystawców, aby się rozwijać ciągle poukładane we wzorki ściśnięte rośliny i to cały wysiłek. Szmitowie jedynie się starają bo mimo iż mają swój styl co roku czymś zaskoczą i ta szkółka z bylinami ładnie się przedstawiła. Nie wiem może tylko mi się wydaje, ale taką mam opinie patrząc na zdjęcia z tego roku i lat poprzednich.


Luki nie mam porownania pierwszy raz bylam,ale o Gardenii tez sie roznie mowi,mnie sie podobalo,jak jest za duzo stoisk to zmeczenie ogladaniem i chodzeniem wyacza obiektywna ocene moze moje zdjecia nie teges pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 21:40, 06 wrz 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
yolka napisał(a)
Witam znajome ogrodniczki, miło zobaczyć choć na fociach. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie


____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Mala_Mi 21:41, 06 wrz 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dzięuję za relację z wystawy i za Wasze buzie
I dziękuję za głośna opinię na temat programu Mi nie wypadało...bo to tak jakby moi też znajomi.. .. gościłam ich i lubię jako ludzi.. ale fachowość zostawia dużo do życzenia Bardzo dużo
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Krys 21:50, 06 wrz 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Mala_Mi napisał(a)
Dzięuję za relację z wystawy i za Wasze buzie
I dziękuję za głośna opinię na temat programu Mi nie wypadało...bo to tak jakby moi też znajomi.. .. gościłam ich i lubię jako ludzi.. ale fachowość zostawia dużo do życzenia Bardzo dużo


Ania napisalm co czuje,Maje ogladam tylko dla ogrodowiskowych ogrodow i i tak mnie to wkurza,ech szkoda slow ....,buziaki dla Ciebie
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Edyta10 22:14, 06 wrz 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
super relacja, dzięki za te zdjęcia nie mogłam tam być niestety...
____________________
Ogródek nad jeziorem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies