Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 08:53, 26 wrz 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Zimno pewnie bedzie padac,ale dlaaaaczego w sobote?!?!?!?
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
rozark 19:43, 26 wrz 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Krysiu , dotarłyśmy, dziękuję za dary. Muszę ci napisać ze natchnęłaś mnie, wróciła mi chęć działania w ogrodzie. Natłok pracy zawodowej, rozgrzebane 3 rabaty, przesadzanie, dzielenie, rozmnażanie i do tego cebule do wsadzenia, kompost do przerzucenia, do tego nałożyły się kłopoty z kręgosłupem - i gdzieś podział się mój zwykły zapał do pracy w ogrodzie. Krótkie spotkanko z twoją energia i serdecznością i po dołku nie ma śladu. Tylko z kręgosłupem muszę powalczyć . Dziękuję za mile spędzony czas życzę wszystkiego dobrego .
____________________
pozdrowionka
Krys 20:26, 26 wrz 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
rozark napisał(a)
Krysiu , dotarłyśmy, dziękuję za dary. Muszę ci napisać ze natchnęłaś mnie, wróciła mi chęć działania w ogrodzie. Natłok pracy zawodowej, rozgrzebane 3 rabaty, przesadzanie, dzielenie, rozmnażanie i do tego cebule do wsadzenia, kompost do przerzucenia, do tego nałożyły się kłopoty z kręgosłupem - i gdzieś podział się mój zwykły zapał do pracy w ogrodzie. Krótkie spotkanko z twoją energia i serdecznością i po dołku nie ma śladu. Tylko z kręgosłupem muszę powalczyć . Dziękuję za mile spędzony czas życzę wszystkiego dobrego .

Ciesze sie,ze pomoglam choc troszke na kregoslup tzw. zimne nozki koniecznie,slyszalas co Romek mowil o moim kregoslupie po tylu ciezkich pracach no i magnez ,jutro podam nazwe ,szkoda,ze tak krotko bylas to bysmy dluzej pogadaly i moglam Ci dac tego magnezu,to do smarowania rak,kregoslupa,napisze a dzieciaki fajne,brakuje nam takiego ruchu dzieci u nas
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jankosia 20:33, 26 wrz 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
A nie pomyślałyście żeby wziąć ze sobą to pozytywne nastawienie i wpaść do mnie na kawkę? Hę? Cały dzień ryłam w ogrodzie, ale też już tak na siłę, bez przekonania. Pozytywna dawka energii by mi się przydała
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Krys 20:51, 26 wrz 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
A nie pomyślałyście żeby wziąć ze sobą to pozytywne nastawienie i wpaść do mnie na kawkę? Hę? Cały dzień ryłam w ogrodzie, ale też już tak na siłę, bez przekonania. Pozytywna dawka energii by mi się przydała


Monika Renia wpadla jak po ogiien,dzieciaki ledwo z kurami zdarzyly pobiegac (pies byl zamkniety)a po energie zapraszam do mnie ,codziennie po pracy
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jankosia 21:02, 26 wrz 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Nie moja droga, teraz twoja kolej. Ja potrzebuję rady, bo chyba napsułam Muszę ci pokazać mój lasek różanecznikowy a ty mi powiesz co mam z nim zrobić. Drugi raz nie przesadzę, trzeba naprawić innymi roślinami. Zresztą, sama zobaczysz
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
popcorn 21:06, 26 wrz 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
zaglądam, pozdrawiam! Oj u Krysi i Romka aż wieje pozytywną energią pozdrawiam!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 21:08, 26 wrz 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
Nie moja droga, teraz twoja kolej. Ja potrzebuję rady, bo chyba napsułam Muszę ci pokazać mój lasek różanecznikowy a ty mi powiesz co mam z nim zrobić. Drugi raz nie przesadzę, trzeba naprawić innymi roślinami. Zresztą, sama zobaczysz


Przyjade Ty wiesz kiedy a pazdziernik mam napiety chyba sie musze sklonowac
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 21:10, 26 wrz 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
popcorn napisał(a)
zaglądam, pozdrawiam! Oj u Krysi i Romka aż wieje pozytywną energią pozdrawiam!!!


Karolina wlaczylismy nic na sile,choc pracujemy sila ale juz wiem ze przed zima nie zrobie tego co zaplanowalam i trawnika nie bedzie,ale co ma zrobic glowa mur nie przebije przesylaam i Tobie pozytywna energie i dla kotka tez
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
paniprzyroda 21:42, 26 wrz 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Trochę nadrabiam Ciężki sprzęt był używany widzę a w kraterze jakieś postępy? Ta cudowna maść i na moją rękę by się przydała, bo cholera nadal boli, dziś mimo wszystko coś sadziłam, bo albo ona, albo ja pozdrawiam
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies