Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

jankosia 22:04, 29 wrz 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Krysia kochana Ty to zawsze możesz do mnie wpaść z o... lub bez
Jestem w domu jutro także zapraszam Tylko jak ja ci się odwdzięczę? Kurde, powiem ci że jestem tak zła... Mogła nie obiecywać nie? A tak ja się nastawiłam i jeszcze tobie obiecałam a tu wielkie G z tego wyszło :'( Może jeszcze dostanę - od razu ci wtedy podrzucę.
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Krys 22:14, 29 wrz 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
Krysia kochana Ty to zawsze możesz do mnie wpaść z o... lub bez
Jestem w domu jutro także zapraszam Tylko jak ja ci się odwdzięczę? Kurde, powiem ci że jestem tak zła... Mogła nie obiecywać nie? A tak ja się nastawiłam i jeszcze tobie obiecałam a tu wielkie G z tego wyszło :'( Może jeszcze dostanę - od razu ci wtedy podrzucę.

Oj nic sie nie stalo,musisz miec juz dopalacze do tego piachu,po pracy po obidku szybkim wiade,tylko bez odwdzieczania tamten bedzie do warzywek
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
rozark 08:46, 30 wrz 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Krys napisał(a)

,
Reniu i czym to teraz prysnac ?


to choroba grzybowa, leczy się tym samym co czarną plamistość, albo środek chemiczny jeśli stosujesz albo roztwór sody oczyszczonej. Do 1 l ciepłej wody dodajemy 1/4 płaskiej łyżeczki sody oczyszczonej, 1/2 łyżeczki oleju jadalnego ( dla przyczepności ) lub ogrodniczego mydła potasowego.

Bardzo ważne jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się grzybów, ja obrywam chore liście i wygrabuję te opadnięte spod krzewu, bo grzyb zimuje na opadłych liściach i w przyszłym roku atakuje i się rozmnaża.
____________________
pozdrowionka
popcorn 10:36, 30 wrz 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
posmialam sie ja tez bym chciala mala kopareczke pozdrawiam, Babki!
____________________
Mój nowy ogródek
jankosia 19:48, 30 wrz 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Krysiu, dokonałaś niemożliwego. Ty wiesz kiedy ja ostatni raz widziałam mojego małżonka ze szpadlem?.................. Nie pamiętam
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Krys 22:41, 30 wrz 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
rozark napisał(a)


to choroba grzybowa, leczy się tym samym co czarną plamistość, albo środek chemiczny jeśli stosujesz albo roztwór sody oczyszczonej. Do 1 l ciepłej wody dodajemy 1/4 płaskiej łyżeczki sody oczyszczonej, 1/2 łyżeczki oleju jadalnego ( dla przyczepności ) lub ogrodniczego mydła potasowego.

Bardzo ważne jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się grzybów, ja obrywam chore liście i wygrabuję te opadnięte spod krzewu, bo grzyb zimuje na opadłych liściach i w przyszłym roku atakuje i się rozmnaża.


Reniu wielkie dzieki w sobote sie zajme rozami,nie lubie chemii choc w szkole mialam dobre z niej stopnie zrobie te miksture.pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:42, 30 wrz 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
popcorn napisał(a)
posmialam sie ja tez bym chciala mala kopareczke pozdrawiam, Babki!


Karolina gdybys troche blizej mieszkala
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:42, 30 wrz 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
Krysiu, dokonałaś niemożliwego. Ty wiesz kiedy ja ostatni raz widziałam mojego małżonka ze szpadlem?.................. Nie pamiętam


Ciesze sie,choc troche sie balam,ze mnie pogoni
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
malgorzata_s... 22:59, 30 wrz 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Matuchno jakież tu Cudne rewolucje z użyciem sprzętu No i dopalacze dla roślinek dzielą Szkoda że mam daleko Pozdrawiam Krysiu
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Krys 23:15, 30 wrz 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Matuchno jakież tu Cudne rewolucje z użyciem sprzętu No i dopalacze dla roślinek dzielą Szkoda że mam daleko Pozdrawiam Krysiu


Malgosiu ale jakbys byla w poblizu to zapraszam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies