Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 20:13, 08 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Milka napisał(a)
Rany, Krysiu....cudnie!!!!!!! Ale zmiana!

Dziękuję Irenko teraz najpiękniejszy czas w moim ogrodzie,choc juz niedługo hortki dadza czadu a mam ich trochę ,buziaki
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 20:14, 08 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Urszulla napisał(a)
Dopieszczone wszystko miodzio


Ula u Ciebie też coraz ladniej,buziak
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Margarete 23:01, 08 lip 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Masz pięknie...bujnie i kolorowo. No i ten trawnik i ta przestrzeń...ślicznie.
Żal mi ciebie bardzo Krysiu że cię choróbsko zmogło. Kuruj się kochanie, odpoczywaj i nie myśl o tym co jeszcze do zrobienia zostało a raczej czerpać satysfakcję z tego co już zrobiłaś i jaki to efekt dało cudowny
Buziaki i powrotu do zdrowia.

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
anna_t 23:35, 08 lip 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Krysia soczyście i ślicznie u Ciebie
Ja róże będę przesadzać w pazdzierniku, moim zdaniem lepiej ruszają wtedy wiosną
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
barbara_kraj... 00:46, 09 lip 2017


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Krysiu, mowę mi odjeło po obejrzeniu ostatnich fotek. Te lilie, róże, hortensje i piękne roślinne kompozycje, a także dywanowy trawnik zachwycają.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
GorAna 21:02, 09 lip 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Krysiu, ależ masz piękne lilie!!!...i nie tylko
Wszystko takie dorodne i trawnik się poprawił!
Oszczędzaj się i zdrowiej
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Elinka 21:48, 09 lip 2017

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Witaj, doczytalam ze masz patent na sianie nawozow, pochwal sie prosze jaki masz ten nowy siewnik i jakie nawozy chetnie skorzystam bo tez sieje recznie i mam laty zamiast jednolitego koloru.
____________________
elinkowy-ogrod
Krys 22:27, 09 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Elinka napisał(a)
Witaj, doczytalam ze masz patent na sianie nawozow, pochwal sie prosze jaki masz ten nowy siewnik i jakie nawozy chetnie skorzystam bo tez sieje recznie i mam laty zamiast jednolitego koloru.


Elinka siewnik kupiłam w Cadstoramie Gardena Classic 300 ,a nawóz mimo,że mila jara była stosowana nic nie dało,kupiłam Florovit do trawników z mchem ,choc mchu nie miałam,ale najpierw Starane na chwasty.Woda,woda.
Dałam oczywiście przed nawozem próbki ziemi do zbadania,ale jeszcze nie mam wyniku i zalecen a minęło juz 3 tygodnie musze ich pogonic,bo mam takie miejsce które nie reaguje na nawóz.Pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:29, 09 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
Masz pięknie...bujnie i kolorowo. No i ten trawnik i ta przestrzeń...ślicznie.
Żal mi ciebie bardzo Krysiu że cię choróbsko zmogło. Kuruj się kochanie, odpoczywaj i nie myśl o tym co jeszcze do zrobienia zostało a raczej czerpać satysfakcję z tego co już zrobiłaś i jaki to efekt dało cudowny
Buziaki i powrotu do zdrowia.



Małgosiu wielkie dzięki,juz sie dobrze czuje,ale wyspałam się w koncu całą sobotę,aż boki mnie bolały i wyrzuty mam,ogród czeka a ja leżałam.Buziaki
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:31, 09 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
barbara_krajewska napisał(a)
Krysiu, mowę mi odjeło po obejrzeniu ostatnich fotek. Te lilie, róże, hortensje i piękne roślinne kompozycje, a także dywanowy trawnik zachwycają.


Basiu wielkie dzięki,tak jakoś wyszło,choc w tym roku nie dokupowałam roślin,przemieszczam je w lewej na prawą flankę i rozlużniam rabaty bo busz się zrobił.Szałwia fioletowa dała czadu i jet zwarta w porównianiu z rozową,ale słabiej się sieje.Trawnik w koncu jest prawie równy zielony,deszcze mi pomogły
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies