Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Nikita 07:43, 13 lip 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Krys napisał(a)

No to Hiro chodzi teraz dumny !!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
ren133 08:30, 13 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Krysiu
Mam nadzieję, ze ze zdrówkiem już lepiej. Trawniczek fajnie się zebrał. A zestawienie róży z odętką mega!!! No i te hortensje ... ach

Buziaki

____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
AgataP 08:49, 13 lip 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Krysia, wchodzę a Ty dychasz... zapalenie oskrzeli... nago w deszczu nawóz do trawników sypałaś czy co ? Kuruj się kochana, na ogród możesz popatrzeć przez szybkę - piękne widoki już masz
Mnie też zauroczyła odętka z różą... no i pozostałe zdjęcia również... wczoraj dzieciaki wspominały Twoje kury, nie wiem co im się przypomniało, i dwa koguty, jeden duży i drugi mały... hahhahahah i maszyna do jajek
____________________
Z Pszenicznej...
Krys 09:53, 13 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
anka_ napisał(a)
Ja powtórzę za Moniką- piękne to jest
Krysiu czy odętka długo kwitnie? (bo na taj fotce to odętka?) Bo poszukuję właśniej strzelistej byliny kwitnącej po łubinach....


Aniu tak to odętka,dostałam od Karoliny,buziak dla niej i jakos tak zapomniałam gdzie ja posadziłam a tu niespodzianka,musze ja namnozyc bo fajnie wyglada,polecam,u mnie juz ponad tydzień kwitnie i ładnie się ma.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 09:55, 13 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Nikita napisał(a)
Ha, ha...to się nazywa, że hortensje jeszcze nie kwitną ???? A ta przecudna Anabell, Sundae Fraise i Vanilki to co ??? Bobo nawet jednoroczne obsypana kwieciem !!! Kilka dni słonecznych i wszystko zakwitnie bielą...ale i tak jest cudnie. Uwielbiam twój ogród. A z roku na rok jest jeszcze piękniejszy !
Ta różowa drobniutka różyczka to co to Krysiu? Pink Fairy? Mi w tym roku troszkę przymarzła...szkoda...mus dokupić.


Magda szalona kobieto to dopiero poczatek kwitnienia,musze chyba limki pozwiązac,bo u mnie wichry straszne i ciagle pada.
Nie znam nazwy róży kupiona w Łopatkach niby w duzej szkłce a nie mieli nazw,ale tez mi sie podoba.Masz tam teraz blisko ,tam zagłebie różane
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 09:57, 13 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
ren133 napisał(a)
Krysiu
Mam nadzieję, ze ze zdrówkiem już lepiej. Trawniczek fajnie się zebrał. A zestawienie róży z odętką mega!!! No i te hortensje ... ach

Buziaki


O Renia fajnie ,że juz jesteś własnie zostałam w domu dycham strasznie,jak gruźlik i głos trace to posiedze w domu,praca odetchnie ode mnie trawnik nadal obserwuje i czekam na wyniki badań,dałam na Mickiewicza
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 10:00, 13 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
AgataP napisał(a)
Krysia, wchodzę a Ty dychasz... zapalenie oskrzeli... nago w deszczu nawóz do trawników sypałaś czy co ? Kuruj się kochana, na ogród możesz popatrzeć przez szybkę - piękne widoki już masz
Mnie też zauroczyła odętka z różą... no i pozostałe zdjęcia również... wczoraj dzieciaki wspominały Twoje kury, nie wiem co im się przypomniało, i dwa koguty, jeden duży i drugi mały... hahhahahah i maszyna do jajek


Agata dzięki,zapraszam, mam jeszcze 5 kurek i chya bedę je likwidować,choć jest mi przykro z tego powodu,ale one juz się starzeja a nowych nie zamierzam kupowac,bo jestem uwięziona przez nie
Odetka od Karoliny,też ja podziwiam i teraz dopiero deceniłam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Margarete 10:53, 13 lip 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale cudnie, zestawienie rózy bladokremowej z odętką wymiata
Hortensje w zapowiedziach cudne i wielgasne.
Jezówkowy las imponujący ( twoje u mnie też za moment kolory pokażą)

Tabliczka ...fiu, fiu Hiro doceniony

Ten wyżeracz lisci jest przerażajacy...powiekszyłam fotke z Lady Emma - rzeczywiscie w kazdym lisciu dziurka...pryskasz na to czymś ? co to za dziadostwo ?

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Krys 22:08, 13 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
Ale cudnie, zestawienie rózy bladokremowej z odętką wymiata
Hortensje w zapowiedziach cudne i wielgasne.
Jezówkowy las imponujący ( twoje u mnie też za moment kolory pokażą)

Tabliczka ...fiu, fiu Hiro doceniony

Ten wyżeracz lisci jest przerażajacy...powiekszyłam fotke z Lady Emma - rzeczywiscie w kazdym lisciu dziurka...pryskasz na to czymś ? co to za dziadostwo ?



Małgosiu dzieki ,liście zjadają chrząszcze,sporo ich,nie mam wpływu,podlałam wrotyczem moze pomoże.
Hiro zaczyna wariować,nie pomoże ogrodzenie ,no moze trochę za niskie zrobiłam,chce spac pod oknem mojej sypialni a tam przecież Vanilki i wszelkie najpiekniejsze w moim ogrodzie dobro,taki psiurek moj
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Urszulla 10:41, 15 lip 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21840



Krysiu, jak się nazywa to biało kwitnące przed różą? Sąsiadka ma i wezmę od niej sadzonkę.



Tabliczka świetna nie myślałem że ten piesek to taka rasa
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies