Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 22:33, 09 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
anna_t napisał(a)
Krysia soczyście i ślicznie u Ciebie
Ja róże będę przesadzać w pazdzierniku, moim zdaniem lepiej ruszają wtedy wiosną


Aniu dzięki to przesadzę Leosie w pazierniku,szkoda mi ich w tamtym ścisku
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:34, 09 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
GorAna napisał(a)
Krysiu, ależ masz piękne lilie!!!...i nie tylko
Wszystko takie dorodne i trawnik się poprawił!
Oszczędzaj się i zdrowiej
Pozdrawiam serdecznie


Aniu dzięki,witaj u mnie lilie są piękne i pieknie pachną,jeszcze nie wszystkie się rozwinęły,trawnik to było dla mnie wyzwanie
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Margarete 22:55, 09 lip 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Krys napisał(a)


Małgosiu wielkie dzięki,juz sie dobrze czuje,ale wyspałam się w koncu całą sobotę,aż boki mnie bolały i wyrzuty mam,ogród czeka a ja leżałam.Buziaki

Kryśka! Niepoprawna jesteś ! Masz odpoczywać, kurować się i wylegiwać żeby nabrać sił a nie robić sobie wyrzuty. Ogród poczeka...z resztą i tak masz pięknie.
Moja szwagierka zawsze się sama przed sobą tłumaczy że to organizm sam sobie określa czego mu potrzeba - pospałaś, poleżalaś - ok - widocznie tego potrzebowal twój organizm.
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Nikita 10:35, 10 lip 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Krysiu, cudne widoki u ciebie !!!
Przydrepciłam do ciebie na spektakl hortensjowy (więc zdjęcia poproszę jak wyleziesz na chwilkę z łóżka), bo u mnie już wszystkie hortki kwitną ....ale....gdzie im do twoich !!!

PS. Urlopowa jestem w tym tygodniu i siedzę w "szmaragdowym" może ci coś pomóc...rosołku ugotować...zakupy przywieżć...rabatkę przekopać i chwasty wypielić (choć jak patrzę na twoje fotki to z tymi chwastami za dużo roboty mieć nie będę miała).
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Kindzia 18:36, 10 lip 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Matko...kopara mi opadła...jak cudnie!!!!!
Mnie też bardziej podobają się fioletowe szałwie niż różowe. Chociaż te fiolety to z pomyłki mam I też mi się między nimi różowe trafiły. Zmartwiłaś mnie, że fioletowe gorzej się sieją...miałam nadzieję, że w przyszłym roku wymienię te różowe na fiolet z własnych siewek...

I róże, i lilie...
Zdrowiej sobie szybciorem, macham

____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Krys 21:42, 10 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)

Kryśka! Niepoprawna jesteś ! Masz odpoczywać, kurować się i wylegiwać żeby nabrać sił a nie robić sobie wyrzuty. Ogród poczeka...z resztą i tak masz pięknie.
Moja szwagierka zawsze się sama przed sobą tłumaczy że to organizm sam sobie określa czego mu potrzeba - pospałaś, poleżalaś - ok - widocznie tego potrzebowal twój organizm.
Buziaki!

Buziaki Małgosiu
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 21:45, 10 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Nikita napisał(a)
Krysiu, cudne widoki u ciebie !!!
Przydrepciłam do ciebie na spektakl hortensjowy (więc zdjęcia poproszę jak wyleziesz na chwilkę z łóżka), bo u mnie już wszystkie hortki kwitną ....ale....gdzie im do twoich !!!

PS. Urlopowa jestem w tym tygodniu i siedzę w "szmaragdowym" może ci coś pomóc...rosołku ugotować...zakupy przywieżć...rabatkę przekopać i chwasty wypielić (choć jak patrzę na twoje fotki to z tymi chwastami za dużo roboty mieć nie będę miała).


Magda moja glina super znosi deszcze i oddaje pokarm rośliną Tylko rosołek Chwasty są,mam wrażenie,że mnie gonią ale chowają się prze aparatem
Czuje się dobrze i na życie się ma,buziak
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 21:49, 10 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Kindzia napisał(a)
Matko...kopara mi opadła...jak cudnie!!!!!
Mnie też bardziej podobają się fioletowe szałwie niż różowe. Chociaż te fiolety to z pomyłki mam I też mi się między nimi różowe trafiły. Zmartwiłaś mnie, że fioletowe gorzej się sieją...miałam nadzieję, że w przyszłym roku wymienię te różowe na fiolet z własnych siewek...

I róże, i lilie...
Zdrowiej sobie szybciorem, macham



Kasia kopare miałam ale poszła do ludzi
to tylko takie tam rabatki z pomocą deszcz w tym roku co chwila sobie urosły muszę bacznie obserwować siewki fioletowej bo chce ja mieć w innych miejscach,warto też obserwuj moze u mnie za szybko wypieliłam dzięki za odwiedziny ,buziak
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 21:52, 10 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Podlało,trochę pogrzmiało i niech juz dzisiaj nie wraca!






Więcej fotek jutro .
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
yolka 21:27, 12 lip 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ale u Ciebie pięknie, jak nazywa się pnącze na wejściu na ganek?
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies