Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Bogdzia 19:56, 04 lip 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Krysiu piękne widoki masz i jeszcze wszystko umyte i tęcza , cudnie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Krys 11:19, 08 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Siedze w domu,mam zapalenie oskrzeli wiec troche tylko zdjęc zrobiłam

kolory lipca






____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 11:23, 08 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145







____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 11:27, 08 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145




____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 11:31, 08 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145




____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jankosia 11:48, 08 lip 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Bidulka z Ciebie Jakbyś czegoś potrzebowała to dzwoń, podrzucę ci zakupy czy cuś pod bramę i ucieknę Sama jestem świeżo po łóżkowaniu więc staram się nie ryzykować Miałam cię też pytać czy wybierasz się na liliowce ale skoro chorujesz... Wykuruj się porządnie i do końca

Trawnik masz przepiękny, wszystkie twoje starania przyniosły długo wyczekiwane rezultaty, super!

To ujęcie (nie chciało mi się cytować z tel.) jest super, częściej powinnaś wejście z tej perspektywy fotografować Czy ja się mądrzę? Hmmm, najwyraźniej
....
Oj, nie mogę dodać zdjęcia :/ ale chwaliłam to drugie z ostatniego twojego posts robione z prawej strony frontu w kierunku lewej
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Milka 11:53, 08 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Krys napisał(a)



Oś widokowa na tę rabatę, rewelacja, świetnie skomponowane rosliny, przy 2 ostatnich fotkach skrętu głowy dostałam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:59, 08 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Rany, Krysiu....cudnie!!!!!!! Ale zmiana!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Urszulla 13:19, 08 lip 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21884
Dopieszczone wszystko miodzio
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Krys 20:12, 08 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
Bidulka z Ciebie Jakbyś czegoś potrzebowała to dzwoń, podrzucę ci zakupy czy cuś pod bramę i ucieknę Sama jestem świeżo po łóżkowaniu więc staram się nie ryzykować Miałam cię też pytać czy wybierasz się na liliowce ale skoro chorujesz... Wykuruj się porządnie i do końca

Trawnik masz przepiękny, wszystkie twoje starania przyniosły długo wyczekiwane rezultaty, super!

To ujęcie (nie chciało mi się cytować z tel.) jest super, częściej powinnaś wejście z tej perspektywy fotografować Czy ja się mądrzę? Hmmm, najwyraźniej
....
Oj, nie mogę dodać zdjęcia :/ ale chwaliłam to drugie z ostatniego twojego posts robione z prawej strony frontu w kierunku lewej


Monika kochana dziękuje,po pracy zrobiłam zakupy nie umrę z głodu .
Wściekła jestem na tę chorobe tyle jeszcze do zrobienia,dokończenia a musze spasować.
Planowałam jechac na liliowce ,ale ... innym razem
Trawnik spac mi nie dawał,ale juz ok,kupiłam siewnik moge pożyczać jak chcesz
Rabaty frontowe to moje perełki chciaz rozanke tez zrobiłam metr mi został żeby skończyc,Leosie muszę w przyszłm roku przesadzić no chyba,że jesienia też mozna ? za cisno maja przy cyprysach i grackach.
Rabaty wzdłuż podjazd tez jeszcze nie skonczona ech ide do łózka
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies