Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie Dolny Śląsk - czerwiec 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie Dolny Śląsk - czerwiec 2012

Madzenka 21:31, 25 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bogdzia napisał(a)
Wspaniale spędziliście te dwa-trzy dni. I ta nocna wyprawa tylko ze swieczkami na wiankach.Tylko ten kwiat paproci zrobił wam kawał i zakwitł w niespodziewanym miejscu czyli u Dzidki, ale za to jak wiele drogocennych kwiatów miał.Sylwii bardzo dziękuję za pokazanie ogrodu Marzenki bo wszyscy skupili się na ludziach a ogród też jest bardzo ciekawy i ładny. Czy u Marzenki są dwa tarasy?- bo w dali widac kolumny i jakby taras a nie ma z bliska takich zdjęc i nie jest to taras z kanapami.Super spędziliście tam czas . Na nastepnym spotkaniu już będę mam nadzieje.Wszystkich pozdrawiam.


Bożenko mam dwa tarasy jeden kanapowy na froncie domu - reprezentacyjny a drugi przy kuchni ze stołem do jedzenia Te dwie kolumny to słynne donice z kiermaszu we wsi obok właśnie na tarasie kuchennym.
Liczę, że za rok dołączysz do nas
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
marzena 21:36, 25 cze 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
z olbrzymią przyjemnością oglądnęłam Wasze relacje ze spotkań ogrodowych
ogrody piękne !
widoki piękne !
dziewczyny - świetne organizatorki, ze o innych Waszych walorach nie wspomnę - widać je
pozdrawiam
____________________
marzena O....!
Madzenka 21:36, 25 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
sylllwia napisał(a)


a szefostwo sprawdza ścianę wodną



i cosik Witek kombinuje






Wtek pokazuje mojemu M co należy zrobić aby woda delikatniej ciurkała I M stwierdził, że po płytę granitową należy się udać do Strzegomia.....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:39, 25 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Spotkanie udało się i było nam bardzo miło w nim uczestniczyć. Mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy.

Tutaj powitanie u Pszczółki w jej magicznym domu.



piękne zakątki można było podglądać...



bardzo "odważna" kompozycja odważników





Pszczolki ul, przepraszam dom, jest bardzo klimatyczny i roztacza niesamowitą aurę spokoju. Mimo, że Pszczółka fruwała tu i tam, nie było widać oznak pośpiechu. Cudowne miejsce na weekendowy lub urlopowy oddech od zgielku miasta i stresu
I coś mnie od tego spokoju głowa rozbolała ....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kaisog1 21:43, 25 cze 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ja oglądam to wszystko i gębę rozdziwiam.... Tyle ogrodów, a jakie różne.... i jak zachwycające.

No i atmosfera musiała być boska....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Madzenka 21:43, 25 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
asc napisał(a)






Piekne zdejęcie...nic tylko na Avatar...... cudowne


Aniu zdjęcie bardzo mi sie podoba ale obiecałam sobie, że skoro przez bukszpany trafiłam na ogrodowisko to mój avatarek będzie mocno związany z bukszpanami Ja taka zdominowana przez bukszpany jestem A na dodatek na avatarku za plecami mam żywopłot grabowy
Jeśli znajdę lepsze bukszapany do obfocenia niż w Wersalu to zmienię avatarek
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gabriela 22:35, 25 cze 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Jakże żałuję że tym razem nie mogłam się wybrać i być z Wami, chociaż teoretycznie nie mam wcale daleko na Dolny Śląsk.
Kapeluszowe dziewczyny - cudowne jesteście!
Pszczółko - Twój dom i ogród są jak zaczarowane, uwielbiam takie klimaty, zresztą sama wiesz...
Marzena - co za elegancja w ogrodzie, wszystko harmonijne, stylowe, jakże mi się podoba.
Finko - uroczo, kwieciście, zawsze lubiłam ten ogród.
Zobaczcie, to są trzy zupełnie inne domy, ogrody, style a oba jednakowo zachywcają, czyż nie? .
I to jest cudowne na Ogrodowisku, nie ma i nie będzie dwóch takich samych ogrodów.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
weronika77 23:44, 25 cze 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Internet, aparaty fotograficzne to znaki czasu, jak zbliżają rozsiane na dużej odległości ogrody i ich miłośników, szczególnie tych, którzy nie mogą dojechać. Czy byłoby to możliwe 30 lat temu...
Dziękuję za relacje.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Bogdzia 23:47, 25 cze 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Marzena2007 napisał(a)

Wspaniale spędziliście te dwa-trzy dni. I ta nocna wyprawa tylko ze swieczkami na wiankach.Tylko ten kwiat paproci zrobił wam kawał i zakwitł w niespodziewanym miejscu czyli u Dzidki, ale za to jak wiele drogocennych kwiatów miał.Sylwii bardzo dziękuję za pokazanie ogrodu Marzenki bo wszyscy skupili się na ludziach a ogród też jest bardzo ciekawy i ładny. Czy u Marzenki są dwa tarasy?- bo w dali widac kolumny i jakby taras a nie ma z bliska takich zdjęc i nie jest to taras z kanapami.Super spędziliście tam czas . Na nastepnym spotkaniu już będę mam nadzieje.Wszystkich pozdrawiam.


Bożenko mam dwa tarasy jeden kanapowy na froncie domu - reprezentacyjny a drugi przy kuchni ze stołem do jedzenia Te dwie kolumny to słynne donice z kiermaszu we wsi obok właśnie na tarasie kuchennym.
Liczę, że za rok dołączysz do nas


Taki taras przy kuchni dobra rzecz. Ja tez mam nadzieję że uda mi się kiedyś do Was przyjechac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Madzenka 06:46, 26 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bogdzia napisał(a)


Wspaniale spędziliście te dwa-trzy dni. I ta nocna wyprawa tylko ze swieczkami na wiankach.Tylko ten kwiat paproci zrobił wam kawał i zakwitł w niespodziewanym miejscu czyli u Dzidki, ale za to jak wiele drogocennych kwiatów miał.Sylwii bardzo dziękuję za pokazanie ogrodu Marzenki bo wszyscy skupili się na ludziach a ogród też jest bardzo ciekawy i ładny. Czy u Marzenki są dwa tarasy?- bo w dali widac kolumny i jakby taras a nie ma z bliska takich zdjęc i nie jest to taras z kanapami.Super spędziliście tam czas . Na nastepnym spotkaniu już będę mam nadzieje.Wszystkich pozdrawiam.


Bożenko mam dwa tarasy jeden kanapowy na froncie domu - reprezentacyjny a drugi przy kuchni ze stołem do jedzenia Te dwie kolumny to słynne donice z kiermaszu we wsi obok właśnie na tarasie kuchennym.
Liczę, że za rok dołączysz do nas


Taki taras przy kuchni dobra rzecz. Ja tez mam nadzieję że uda mi się kiedyś do Was przyjechac.


Bożenko bój o ten taras z architektem i M stoczyłam ale warto było dzięki temu mam również dwa wyjścia na ogród i maksymalnie przeszkolone schody od zachodu, mocno to doświetla tył domu
PRzyjeźdżaj, przyjeżdżaj
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies