Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje początki w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje początki w ogrodzie

Mala_Mi 23:02, 29 sty 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Masz dobrze, bo zaczynasz ogród od zera i możez dużo podpatrzeć na tym forum i się wiele nauczyć.. . korzystaj z tego dobrodziejstwa.... A ogród w 2 lata będzie jak malowanie.... Z własnego dośwadczenia polecę Ci, że jak już będziesz miał koncepcję co chcesz, to kilka większych okazów by nie było pusta, a reszta szybko urośnie Ani się oberzysz i już będziesz żałował, że ogród zrobiony, a tu tyle innych fajnych chciejstw się pojawiło.. I miejsca brak A czytajac co chesz mieć i co Ci się podoba..to witaj w fanklubie.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Missm26 00:28, 30 sty 2012


Dołączył: 20 paź 2011
Posty: 414
Witaj,fajnie będzie oglądać Twoje poczynania od wiosny. Trafiłeś tu w dobrym momencie, masz dużo czasu na zastanowienie się jak będzie wyglądał Twój ogród, tutaj jest masa inspiracji i kopalnia wiedzy ogrodniczej. Trzymam kciuki za dobry plan, bo zapału do pracy jak już się tutaj cudów naoglądasz, to raczej nie zabraknie
____________________
W oczekiwaniu na wiosnę-ogród Marty
monteverde 01:04, 30 sty 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć, pierwsze zdjęcia pokazujesz z 2009 roku, myślę,że już masz ogród, pokazuj jak ładnie zagospodarowałeś teren , ja w jednym ogrodzie też mam taką kichę podłużną tylko o wiele mniejszą
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
ell 07:46, 30 sty 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
felekkartofelek napisał(a)
A co to za roślinka czy to chwast?



Witaj!
Mi to wygląda na narcyza - Już masz pierwsze roślinki. Pod dostatkiem trawy w różnych odmianach
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Elfik 17:21, 01 lut 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
No, Kamilku... ksywkę, to Ty masz najpierwszoklaśniejszą! Nie zgodzę się, że zaczynasz od zera. Masz bowiem piękną kępę sosen. Poza tym młodość, zapał i tyle wzorców ogrodów na Ogrodowisku, że możesz przebierać jak w ulęgałkach. Do tego dołożysz własną wizję – i znów powstanie piękny, niepowtarzalny ogród! Będę często zaglądać i obserwować, jak Ci idzie. Dużo sił życzę!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
klaudia10140 21:36, 29 wrz 2016

Dołączył: 10 sie 2016
Posty: 105
piekne rosliny zapraszam do mnie
____________________
Klaudia Klaudia i ogród od podstaw
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies