Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

GabiK 13:01, 29 mar 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Ja też dopinguję.
Czemu nie może robić ściany? Mokro cały czas? Szkoda, bo do poniedziałku ma być codziennie mokro.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
justi 13:06, 29 mar 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Ładne te gabiony. W ostatnim nr Ogrodów też było fajne zdjęcie z gabionami. Widzialaś może?
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Madzenka 13:06, 29 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
GabiK napisał(a)
Ja też dopinguję.
Czemu nie może robić ściany? Mokro cały czas? Szkoda, bo do poniedziałku ma być codziennie mokro.

Nie mieści się między 10 robotkników od gabionów bo odległość między gabionami a płotem wynosi 90 cm
Już podeschło, została wylana kolejna warstwa cementu która tężeje. Więc będzie działał ale na razie przez ok 3 dni musi stwarnieć, podlewamy teraz wodą której wcześniej było tak dużo ....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Milka 13:07, 29 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marzena2007 napisał(a)
Sylwia, Pszczólka, Irenka nawet nie wiecie jak bardzo wspieracie mnie emocjonalnie Dzięki Wam nie mam chwil zwątpienia, które mnie tak często dopadały w trakcie budowy domu. Ogorodwisko jest dla mnie jak akumulator do moich baterii życiowych Niech MOC BĘDZIE z NAMI !
A tak mi się chciało płakać jak zobaczyłam moje drzewka laurowe powywracane przez wiatr w nocy. Ale juz są ponownie wsadzone do doniczek i schowane w zaciszu. Całe szczeście, ze ani drzewka ani donice nie ucierpiały.
I zapomniałam dodać, ze Pan Złota Rączka nie moze robić ściany wodnej dlatego zajął się tynkowaniem murku ze skrzynkami energetycznymi. I dobrze, bo przd murkiem miskanty trzeba posadzić po swiętach


to się cieszymy, że na strachu sie skończyło a jak tam sobie chlipniesz, to nic się nie stanie, oczęta będą piękniejsze, oby nie za dużo

będzie wszystko super!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
abiko 13:22, 29 mar 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
No chwilę, mnie nie było a tutaj takie zmiany! Ciekawa jestem jak będą wyglądały twoje gabiony
A co do kamienia to dałabyś radę, Może nie wszytskie, ale ja mam taka samą posturę jak ty a rozładowałam tylko 3 co prawda takie wory z kamieniami o średnicy ok. 50 cm..uwierzcie..niektóre nieśliśmy w 3 osoby Co to dla Ciebie
Ale dobrze, że miałaś czym je wyładować
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
hanka_andrus 13:26, 29 mar 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Śledzę postępy...jestem ogromnie ciekawa efektu!Nie martw się! Będzie ślicznie!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Madzenka 13:33, 29 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Haniu, Abiko i Irenko witam ponownie. Dajemy radę, prace idą do przodu, za kilka godzin kolejne fotorelacje gdy gabiony bedą gotowe.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Juzia 13:44, 29 mar 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
OOo to ja też przybiegnę popatrzeć
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
GabiK 13:45, 29 mar 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Danusia skończyła ogród na piasku, to Ty zapewnisz serial na wieczór.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
kwiatholandii 14:18, 29 mar 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Marzena, widzę, że prace idą pełną parą. Trzymam kciuki. Ja też walczę na polu bitwy z Panani od bruku. Czekam na fotki wieczorkiem.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies