Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

KasiaWB 20:48, 29 mar 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
bardzo elegancko gabiony ładnie wyszły cała koncepcja bardzo mi się podoba
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Bogdzia 21:10, 29 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Marzenko byłam dziś u Ciebie kilka razy i wszystko obejrzałam ale jestem tak zasypywana dzis telefonami że nie wpisałam się bo nie moge mysli pozbierac, więc dopiero teraz powiem że też mi się bardzo podoba i czekam na sciane. Masz pozdrowienia od Ani, przed chwila z Nią rozmawiałam i mówiłam co u Ciebie dzis się działo.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
finka 21:13, 29 mar 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Marzena2007 napisał(a)
Przed gabionami nie widać! ale od roku rosną 4 brzozy doorenbos long trunk. Mają miec bielutką korę ale od 3 roku..... To jest brzoza pendula, której przewodnik chcę wyprowadzić na 5 m. Cierpliwie ją prostuje i prowadzę, na razie słabo rośnie! ale mam nadzieję, że w tym roku ruszy... I na razie tych brzóz nie widać, ale przecież kiedyś będzie tu pięknie....


Brzozom zdzieraj korę, szybciej będzie biała i nie będzie w przyszłości pękała, a do tego brzozy są zdolne, nauczył mnie tego Tomek z Radkowa i jak mam czas to obieram korę moim dwóm brzozom. Jedna (bo mała) jest bialutka (musze się postarać o zdjęcie), a druga purpurowa już mniej.

Nie zaszkodzisz im takim działaniem.
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
finka 21:14, 29 mar 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
bardzo lubię gabiony, niestety nie pasują do mojej okolicy...super wyszły...
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Kaisia 21:18, 29 mar 2012


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Marzenko gabiony wyszły super, jak już wszystko bedzie skończone włącznie ze ścianą wodną, to będzie można posiedzieć na tarasie i unikać wzroku przechodniów, wiecej intymnosci będzie w ogrodzie.
Jak przeczytałam, o ścieżce dla psiaka, to się uśmiechnęłam, moje robią to samo, tylko po żwirku biegać nie chcą raczej omijają, a własnie z myślą o nich robiłam żwirowe ścieżki, wolą miejsca z korą którą sukcesywnie likwidują


Fajnie że pomyslisz nad kosodrzewinami, bedą pasowały wiem to.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Juzia 21:27, 29 mar 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
No to teraz się boję, żeby moja nie zaczęła biegać po korze
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Syla 21:30, 29 mar 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ja również uwielbiam kosodrzewinę .... sama sadziłam u koleżanki w połączeniu z lawendą
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Kaisia 21:33, 29 mar 2012


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Juzia_G napisał(a)
No to teraz się boję, żeby moja nie zaczęła biegać po korze


Już pewnie ma swoje scieżki w ogrodzie i wiesz gdzie biega, ja mam dwa psiaki i się nawzajem nakrecają, jak gdzieś jakiś pies zaszczeka muszą już tam być ale najbardziej lubią miejsce przy płocie tam kory już nie dosypuję bo za chwilę i tak zniknie, ale na szczęcie chwasty nie zdążą się wybić bo są stratowane.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Juzia 21:43, 29 mar 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Kaisia napisał(a)

No to teraz się boję, żeby moja nie zaczęła biegać po korze


Już pewnie ma swoje scieżki w ogrodzie i wiesz gdzie biega, ja mam dwa psiaki i się nawzajem nakrecają, jak gdzieś jakiś pies zaszczeka muszą już tam być ale najbardziej lubią miejsce przy płocie tam kory już nie dosypuję bo za chwilę i tak zniknie, ale na szczęcie chwasty nie zdążą się wybić bo są stratowane.


No właśnie jeszcze ścieżek nie ma, bo krótko u nas jest, a ostatnio jeszcze miała sterylizację i też na smyczy tylko chodziła.
Poza tym u mnie rabaty dopiero będą powstawać...tzn już pomału powstają
Jakby co...będę ją uczyć. Hehe
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Pola 21:52, 29 mar 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Marzeno, zajrzałam, obejrzałam i jestem pod wrażeniem super pasuje wszystko do twojego domku tak trzymać, ale się napracowałaś
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies