Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Madzenka 14:20, 29 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kwiatholandii napisał(a)
Marzena, widzę, że prace idą pełną parą. Trzymam kciuki. Ja też walczę na polu bitwy z Panani od bruku. Czekam na fotki wieczorkiem.


Monika idę sprawdzić czy są u Ciebie fotki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
noemi 14:22, 29 mar 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Ja też czuwam i dopinguje ... motyla noga we Wrocławiu pada !!! a u Ciebie ?? ... dają radę chłopaki
____________________
ogród magdalenka
Madzenka 14:24, 29 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
noemi napisał(a)
Ja też czuwam i dopinguje ... motyla noga we Wrocławiu pada !!! a u Ciebie ?? ... dają radę chłopaki


Chłopaki to górale, więc oni by nie dali rady? Mówią, ze przywieźli ze sobą halny

U mnie pada i jest ok, bo w ogródku sucho po tych wiatrach, ziemia jak pieprz a jest za zimną abym ze szlaufem latała. Chyba muszę sobie sama linię kroplujacą założyć. Jak do tego namówić M????
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 14:26, 29 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
justi napisał(a)
Ładne te gabiony. W ostatnim nr Ogrodów też było fajne zdjęcie z gabionami. Widzialaś może?


Oczywiście i dokładnie reklamę pisma Magnolia obejrzałam. A w katalogu Obi sa nawet gotowe ławki gabionowe. Ale drogie.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Juzia 14:29, 29 mar 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Marzena2007 napisał(a)

Ja też czuwam i dopinguje ... motyla noga we Wrocławiu pada !!! a u Ciebie ?? ... dają radę chłopaki


Chłopaki to górale, więc oni by nie dali rady? Mówią, ze przywieźli ze sobą halny

U mnie pada i jest ok, bo w ogródku sucho po tych wiatrach, ziemia jak pieprz a jest za zimną abym ze szlaufem latała. Chyba muszę sobie sama linię kroplujacą założyć. Jak do tego namówić M????


Też chcę linię kroplującą!
Jak Ty namówisz mojego M. to ja namówię Twojego
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
grupa_trzyma... 14:38, 29 mar 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Witaj, Marzenko! Pomóż, proszę próbowałam zmienić w moim profilu ale mi nie "pykło", w którym miejscu mam szukać jak dodać podpis taki zielony...do klikania. Pytam, bo ja blondynka jestem i z natury i z wyboru chyba też (Chodzi mi oczywiście o adres w podpisie taki zielony, szukałam w sprawach technicznych ale tam jest strasznie dużo wątków). Ale wiesz, to dziwne bo wydaje mi się, że ten adres kiedyś był. Czy to możliwe, żebym go przez przypadek usunęła? Hmmm...medytować nad tym będę...
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Eve 14:42, 29 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Witaj Marzenko

Z wielkim zainteresowaniem przyglądam się Twojej pracy w ogrodzie, podziwiam dom i Twoje pomysły! Super jest, a będzie jeszcze bardziej superaście, trzymam kciuki!
____________________
ogród Ewy
GabiK 15:06, 29 mar 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Agnieszko, podaję linka w zastępstwie Marzenki:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/351-drobne-zmiany-zagniezdzone-cytaty-i-linkowanie-swoich-watkow-w-podpisie
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
grupa_trzyma... 15:11, 29 mar 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Dzięki, w tzw. międzyczasie już znalazłam ale nie mogę zrobić tej operacji poprawnie. Nie umiem chyba czytać ze zrozumieniem Idę dalej kombinować. Komputer to moja zmora! Dzięki za pomoc Gabik!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
GabiK 15:13, 29 mar 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Agnieszko, powodzenia z linkiem. Uda się, dobrze jest wyjaśnione.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies