Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Madzenka 20:16, 04 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Przeklejam zaproszenie Pszczółki na Spotkanie na Dolnym Śląsku
Pszczelarnia napisał(a)
Witajcie!
Niniejszym mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić członkinie i członków Ogrodowiska na spotkanie na Dolnym Śląsku.

Program:
23 czerwca 2012 r. (sobota) - spotykamy się ok. godz. 10.00 u Finki w szkółce, ok. 13.00 w Pszczelarni.
24 czerwca 2012 r. (niedziela) - rano - chętni zwiedzają w przelocie wojsławickie Arboretum, ok. 13.00 spotykamy się u Marzeny w ogrodzie.

Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa oddzielnie i bezpośrednio do gospodarzy spotkania na wątku indywidualnym albo w tym wątku. Mailowo podamy adresy, telefony i GPS:
Marta - Finka "Zielony Punkt - ogród Finki"
Ewa - "Pszczelarnia"
Marzena - Marzena2007 "Kiedyś będzie tu pięknie".

Prosimy o określenie, do kogo kto zawita - zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy mogą być we wszystkich ogrodach podczas / przez 2 dni.
W imieniu Zespołu informację podała,
Wasza zalatana Pszczółka


Przyłączam się w i imieniu ogrodowiczanek wrocławskich do zaproszenia przesłanego przez Ewę.
Zapraszam do wizyty w moim ogrodzie i spotkania Danusi oraz Irenki Miłek, Wieloszki, Noemi i Agi_Pe czyli KOMITETU ORGANIZACYJNEGO II DNIA ( w skrócie KOIID )
Zgłoszenia proszę przesyłać na mój adres

Zatem wysyłajcie zgłoszenia na niedzielę na mojego maila ogrodowiskowego.Zapraszamy!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:18, 04 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Diana to cięcie bukszpanów jest mniej ryzykowne
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Bogdzia 20:21, 04 cze 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
13 stron do tyłu przeczytałam ale na wiecej mnie juz nie stac. Tym razem nie całkiem jestem na bieżąco. Pozdrawiam. wędzarnia fajna.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
bociek 20:24, 04 cze 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
No Marzenko, napisz mi teraz spryciaro, jak mam clematisa z szablonu wyplatac, zeby bukszpany kulkowac, he???

Nosz kurtka na wacie z gumofilcami Teraz musze se znalezc szablon Moze od gara jakiegos ciac Albo od przykrywki do gara. Tyz okragle

Wedzarnia super, ale u siebie ozdoby rybnej w domu bym nie zdzierzyla - zapachu ryb i gotowanych burakow nie jestem w stanie zniesc, silniejsze ode mnie Poza tym na 200% mielibysmy wedzone... ucho od sledzia, jakby futro zwietrzylo zapaszek

____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Madzenka 22:59, 04 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
bociek napisał(a)
No Marzenko, napisz mi teraz spryciaro, jak mam clematisa z szablonu wyplatac, zeby bukszpany kulkowac, he???

Nosz kurtka na wacie z gumofilcami Teraz musze se znalezc szablon Moze od gara jakiegos ciac Albo od przykrywki do gara. Tyz okragle

Wedzarnia super, ale u siebie ozdoby rybnej w domu bym nie zdzierzyla - zapachu ryb i gotowanych burakow nie jestem w stanie zniesc, silniejsze ode mnie Poza tym na 200% mielibysmy wedzone... ucho od sledzia, jakby futro zwietrzylo zapaszek



Boćku cale szczęście , ze ja mam psa. Ten tylko się modlił do ch ryb i mu się szyja wydłuzyła o kilka centymetrów.
Wiesz, ze jak cięłam bukszpana to myślałam jak ty tego swojego klematisa wyciągniesz ???? Aw przyszlym roku jak go przytniesz A na razie szablonik z kartonu
A moze coś w zabawkach dzieciaka na strychu poszukasz, hula hop chyba za duże....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:00, 04 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bogdzia napisał(a)
13 stron do tyłu przeczytałam ale na wiecej mnie juz nie stac. Tym razem nie całkiem jestem na bieżąco. Pozdrawiam. wędzarnia fajna.

Bożenko ja też nie nadążam. takie ruchliwe wątki jak Twoj, Irenki lub Ani to sobie na dłuższe czytanie raz na kilka dni zostawiam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
anula_wn 23:04, 04 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829




cudnie !!!!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
ana_art 23:24, 04 cze 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
łomatko, kobieto czy Ty szybciej nie możesz???? Doczytałam, pooglądałam. Czekam z niecierpliwościa na lekcje kulkowania z szablonu wędzarnia pierwsza klasa, podaj namiary na pw. rybki lubię oby nie w hurtowych ilościach
Kwiatuchy 'balkonowe' sliczne nie wiem co Ty chciałaś od nich że niby nie halo... No i spotkanko szykuje się Wam urocze. Będę przejeżdżała przez Wrocław we czartek to będę machać
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
noemi 23:47, 04 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Marzenko kupiłam dwóch ochotników na maluchy z jednym pniem ... wybierałam tak długo, że sprzedawca się zainteresował, czy czegoś nie kombinuje ... no i takie piękne bonzai też można wyczarować ?!... poszukam jeszcze takiego z kilkoma pniami... może się znajdzie ... a jak negocjacje bukszpanowe ? widzimy się jutro ?
____________________
ogród magdalenka
Diana 00:33, 05 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Ależ wy macie wspaniale...........te spotkania.....zazdraszczam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies