Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Wieloszka 22:36, 03 cze 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Marzenko, poczytałam wszystko - ufffff, ale tego było Choć za rybami wędzonymi nie przepadam (wszak jestem córką wędkarza ), to wędzarnia boska, taka nowoczesna, idealnie pasująca do Twojego domu i ogrodu . Kulkowanie super Ci wychodzi, ale ja moich kuleczek boję się jeszcze ruszać, bo po pierwsze przyrosty nie ściemniały, a po drugie czekam na instruktaż u Madzi 11.06 Mam nadzieję, że zdążę dojechać, zanim wszystkie kulki wykulkujecie
Aaaaa, żywopłot grabowy - mimo nieprzycięcia - już ładnie się prezentuje Jest pięknym tłem dla innych roślin i sam w sobie też zwraca uwagę
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
KasiaWB 22:47, 03 cze 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Marzenko, i ja nadrobiłam te 2 dni ale tempo w tym wątku już nie wiem co chwalić, chyba całokształt super wędzarnia, bardzo pasuje do Twojego domu kulki strzyżesz świetnie i to w jakich ilościach! mógłby ktoś produkować większe te stelaże - sama bym kupiła, bo te z tchibo są dla mnie za małe, więc póki co strzyżemy bez, a byłoby latwiej
Czekam na relację z cięcia żywopłotu
Dobranoc bo ja już padam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Madzenka 06:43, 04 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wieloszka napisał(a)
Marzenko, poczytałam wszystko - ufffff, ale tego było Choć za rybami wędzonymi nie przepadam (wszak jestem córką wędkarza ), to wędzarnia boska, taka nowoczesna, idealnie pasująca do Twojego domu i ogrodu . Kulkowanie super Ci wychodzi, ale ja moich kuleczek boję się jeszcze ruszać, bo po pierwsze przyrosty nie ściemniały, a po drugie czekam na instruktaż u Madzi 11.06 Mam nadzieję, że zdążę dojechać, zanim wszystkie kulki wykulkujecie
Aaaaa, żywopłot grabowy - mimo nieprzycięcia - już ładnie się prezentuje Jest pięknym tłem dla innych roślin i sam w sobie też zwraca uwagę

Aga żywopłot grabowy dopiero po przyjęcięciu będzie ładny A instruktaż będzie u Madzi
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 06:44, 04 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
KasiaWB napisał(a)
Marzenko, i ja nadrobiłam te 2 dni ale tempo w tym wątku już nie wiem co chwalić, chyba całokształt super wędzarnia, bardzo pasuje do Twojego domu kulki strzyżesz świetnie i to w jakich ilościach! mógłby ktoś produkować większe te stelaże - sama bym kupiła, bo te z tchibo są dla mnie za małe, więc póki co strzyżemy bez, a byłoby latwiej
Czekam na relację z cięcia żywopłotu
Dobranoc bo ja już padam


Kasia ja też mam takie wielkie kule bukszpanowe do ktorych nie mam szablonu. Muszę sobie chyba z kartonu zrobić bo chcialabym mieć takie idealne jak Danusia
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
mira68 08:39, 04 cze 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Marzenko wędzarnia super widziałam forme do cięcia bukszpanów na tchibo pomyślałam na co mi to ale gapa jestem
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
kasiula79 10:09, 04 cze 2012


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Witam serdecznie. Też jestem przed akcją ciecia bukszpanów i stąd moje pytanie: gdzie mozna zakupic taki fajny stelaż? Czy są może na allegro?
P.S Śliczny ogród!
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Milka 10:19, 04 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marzena2007 napisał(a)

Oby sie przyjęły!!!
ja tez dawałam grzybnie w lasku i tylko 1!!! podkreslam maslak był

Pewnie mu przy wyrywaniu skrzypu trochę zniszczyłam ale sie nie przyznaję Jak to przeczyta to mnie ukatrupi lub zagłodzi, nie wiem co gorsze!!


Lepiej więc niech nie czyta
a jak juz tyle jesteście ze sobą, doczytałam, że od 17 roku życia, to raczej nic nie zrobi, najwyżej potrawę, której nie lubisz
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Lena 10:30, 04 cze 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Marzenko nie nadążam - apeluję o nieco wolniejsze tempo
Lubię wpadać do ciebie - zawsze czymś zaskakujesz - wędzarnia tip-top dla Ciebie - super.
Dużo by pisać - a podsumuję krótko - rewelacja
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
ocia79 10:51, 04 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Marzenko świetna ta wędzarnia!

Kulki też, i powtórzę się zazdroszcze żywopłotu grabowego.Gdybym wcześniej trafiła na forum to bym sie na taki też zdecydowała.
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
Diana 11:03, 04 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Marzena2007 napisał(a)
No to jeszcze pochalę się moimi juniorkami bukszpanowymi. Kiedyś (za jakieś 10 lat) będą z nich bukszpaniory a na razie miniatrurki, ale te najwieksze które mam w ogrodzie tez kiedyś takie były... więc jest nadzieja dla maluczkich
Jest szansa, że ta zdublowana kuleczka dostanie pod nóżki żwirek do końca tygodnia....
Szafirki zostały przekopane i dookoła bukszpanka rozrzucone, z tyłu 15 szt dzwonak karpackiego posadzone. Jeszcze tylko floksy i wymiana wymarźniętych carex frosted (jak frosted mogło zmarznąć????) curls i gotowy skalniak!!!


A ta juniorka kiedyś stanie przed drzwiami w donicy (obok tej wielkiej tak samo hodowanej od miniaturki)

Na razie spokojnie się rozrasata


Takie juniorki nie jeden chciałby w ogrodzie.Ja chciałabym takiego juniorka na nóżce śliczniutki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies