Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Syla 20:30, 19 cze 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Konstancja30 napisał(a)
jej ... Marzenko ... powiedz małżowi, że Polska czeka na tę ścianę ... ja z południa a z innych stron na pewno się dziewczyny odezwą ...



się odzywam Marzena pięknie wszystko zagospodarowane ..... A kto podlewa u Ciebie roślinki ???
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Madzenka 22:26, 19 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Syla napisał(a)

jej ... Marzenko ... powiedz małżowi, że Polska czeka na tę ścianę ... ja z południa a z innych stron na pewno się dziewczyny odezwą ...



się odzywam Marzena pięknie wszystko zagospodarowane ..... A kto podlewa u Ciebie roślinki ???

Sylwia własnymi ręcami podlewam,.... Ale już mi ceirpliwości brak... Sasiad założył tanio nawadnianie chyba też sie skuszę.
Czy ktoś mi powie jakie są ceny rynkowe nawadniania przy małej ilosci trawnika, dużej ilości liniii kroplujących na 900 m2 z czego tylko 400-500 to ogród...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 23:24, 19 cze 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Możesz samej zrobić, wtedy koszty są małe. U Ciebie byłyby na pewno zraszacze statyczne, bo trawnika mało - no i duuużo linii kroplującej...Ale ceny pewnie zna tylko Danusia
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 23:35, 19 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)
Możesz samej zrobić, wtedy koszty są małe. U Ciebie byłyby na pewno zraszacze statyczne, bo trawnika mało - no i duuużo linii kroplującej...Ale ceny pewnie zna tylko Danusia


Szukam osób, które robily z firmą. Mój M nigdy sie nie zmobilizuje wiem , że z dobrym sprzętem i u renomowanych firm to kilkanaście tys. Ale moj sąsiad zrobił za taka niską kwotę, że samemu sie nie opłaca. Pytanie na co naleźy zwrócić uwagę???
Masz 100% ze u mnie mało zraszaczy i dużo linii kroplującej
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 23:54, 19 cze 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No to leć do sąsiada i niech Ci da numer do tamtych co mu robili
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 06:28, 20 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)
No to leć do sąsiada i niech Ci da numer do tamtych co mu robili


Juź wzięłam ale rekonesans cenowy robiię
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Lena 06:47, 20 cze 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
No proszę,teraz wszyscy o "kropelkach" marzą po Anulki fotorelacji
Marzenko działaj - będziemy kibicować
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
coli 08:38, 20 cze 2012


Dołączył: 22 mar 2011
Posty: 660
Marzena kilkanaście tyś.? Coś Ty. Myślę, że w ok 5 się zmieścisz.
Poproś, żeby Ci wysłali projekt zanim się zdecydujesz, to Danusia na pewno bez problemu rzuci okiem czy dobrze rozmieścili zraszacze.
Zwróć uwagę, żeby całą ziemię, którą wykopią, z powrotem ubili w rowkach po zasypaniu linii do zraszaczy, bo później się zapadnie i będziesz miała takie mini rowy.
____________________
Karolina - Wizytówka - Mój ogród będzie kiedyś piękny :)
Syla 09:24, 20 cze 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Marzena2007 napisał(a)


jej ... Marzenko ... powiedz małżowi, że Polska czeka na tę ścianę ... ja z południa a z innych stron na pewno się dziewczyny odezwą ...



się odzywam Marzena pięknie wszystko zagospodarowane ..... A kto podlewa u Ciebie roślinki ???

Sylwia własnymi ręcami podlewam,.... Ale już mi ceirpliwości brak... Sasiad założył tanio nawadnianie chyba też sie skuszę.
Czy ktoś mi powie jakie są ceny rynkowe nawadniania przy małej ilosci trawnika, dużej ilości liniii kroplujących na 900 m2 z czego tylko 400-500 to ogród...


Mnie brak i cierpliwości i siły ...... Czekam w swojej kolejce na załatwienie sprawy nawadniania ....no to sobie jeszcze chwilę poczekam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
betysia 17:52, 20 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
o moj panie...437 stron...
no nic dzisiaj przelecialam sokolim wzrokiem tylko pare " bukszpanowa krolowo" ale nie odpuszcze sobie, byle do urlopu i wroce...od deski do deski !!!!
najwazniejsze: chcialam podziekowac za mila wizyte i cieple slowa !!!!
wroce!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies