Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Madzenka 06:47, 21 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Diana napisał(a)
Marzenko zazdraszczam zlotu gdybym tylko bliżej mieszkała.......
Mam jedno pytanie odnośnie grabu...sadzonki kupowałaś na wiosne czy jesienią...sama nie wiem kiedy lepiej sadzić.I jeszcze jedno...sadziłaś w jednym rządku czy może tak przemiennie, nie wiem jak się to nazywa jeden wysunięty, drugi lekko z tyłu ............ale namotałam

Diana żywopłot grabowy jako jedyne nasadzenie w moim ogrodzie, które zostało posadzone przez firmę projektującą mój ogród. Sadzonki były kupione ponad 1,2 m ale i tak przyciete o 1/3 zaraz po posadzeniu w maju 2010 roku. Potem był cięty pod koniec lata. A nastepnie 3x w 2011 i w tym roku już raz wczesną wiosną przed wypuszczeniem listków i teraz czeka na kolejne strzyźenie
Sadzony jest w jednym rzędzie , 4 szt na metr.
Sadzonki kupowane były pod Wrcławiem i za żadne skarby nie moge odnaleźć namiarów na tę firmę. Wiosną dosadzałam ok. 10 m z sadoznek z allegoro i wtopa..... Ale zaczynają sie powoli przyjmować...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
betysia 06:52, 21 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Milego dnia zycze i buziaki zostawiam !!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Diana 07:17, 21 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
dziękuję Marzenko musze poszukać u mnie w sprawdzonych szkółkach w takim razie TAk sobie przelicze 4 szt na metr,
pozdrawiam
noemi 09:55, 21 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Marzena2007 napisał(a)

Marzenko jest cudnie a bukszpany przed domem powalają na kolana :0. wygooglałam buka tricolor i faktycznie cudny, nie widzialam takiego nigdzie w sprzedaży...


Ania wczoraj poczesałam znów moje największe kule, bo jak się dowiedzialm że Sylwia i Sebek może dojadą to musiałam je podfryzować


O matko co ja się dowiaduje jest nadzieja , że dojadą ??? Superrrrrrr
____________________
ogród magdalenka
Bogdzia 11:08, 21 cze 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Zlot już lada chwila więc i napięcie rosnie i pracy pilnej Ci nie brakuje. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Madzenka 17:48, 21 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bogdzia napisał(a)
Zlot już lada chwila więc i napięcie rosnie i pracy pilnej Ci nie brakuje. Pozdrówka.


Bożenko wapdam na chwilę po pracy aby zerknąć co się dzieje do 22 w ogrodzie a efektów nie widać... I potem już ledwo ogarniam, ale obiecuję poprawę po niedzieli
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 17:49, 21 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
noemi napisał(a)


Marzenko jest cudnie a bukszpany przed domem powalają na kolana :0. wygooglałam buka tricolor i faktycznie cudny, nie widzialam takiego nigdzie w sprzedaży...


Ania wczoraj poczesałam znów moje największe kule, bo jak się dowiedzialm że Sylwia i Sebek może dojadą to musiałam je podfryzować


O matko co ja się dowiaduje jest nadzieja , że dojadą ??? Superrrrrrr


Jest szansa 50/50 Proszę dopingować Sylwię i Sebka
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 17:50, 21 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Diana napisał(a)
dziękuję Marzenko musze poszukać u mnie w sprawdzonych szkółkach w takim razie TAk sobie przelicze 4 szt na metr,
pozdrawiam


Ale jeśli kupisz droźej niż kilka zł za szt to za drogo moje były po 9 zł ale były już ładne i rozgałęzione. A z allegro chyba po 1,5 zł....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 17:51, 21 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
betysia napisał(a)
Milego dnia zycze i buziaki zostawiam !!!!

A dziękuję i zaraz ślad u Ciebie zostawię
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Milka 17:51, 21 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Nie stresuj się zjazdem, wszystko będzie dobrze
masz ładnie, dopieszczone, wszystko nowe, i wszyscy to doceniamy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies