Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Matka 21:19, 16 mar 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
W tych wszystkich gazetach często się wszystko powtarza-jak czasami sobie wracam do 'starych'archiwalnych egzemplarzy-a czy jest gdzieś zapowiedź nowej gazetki?
____________________
U Matki
Sebek 21:24, 16 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)

Danusiu czy mi się wydaje czy już o cięciu cisów pisałaś ?Witam Cię


Można już ciąć.

Dziś pocięłam hortensje Limelight przy stawie i znów ograbiłam trawnik

Trąbię:

Tniemy już.




Świetnie!!!! Na jutro mam takie plany, że aż sam się ich boję
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
mira 21:25, 16 mar 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Danusiu - gratuluję i życzę wielu publikacji

odkąd odkryłam Ogrodowisko przestałam kupować jakiekolwiek wydawnictwa ogrodnicze - ale dla Magnolii to ja już robię wyjątek i już czekam

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
anula_wn 21:26, 16 mar 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
hehe, a ja już podcięłam Sebek co się dało! oprócz róż
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Sebek 21:30, 16 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)
Zapytaj może w wątku Dzidki, ona się zna, bo ostatnio radziła Sebkowi, chyba Jak koszyk rozbielić.


Zacytuję fragment wiadomości na PW na ten temat - Dzidka mi pisała


Zdarzało mi się malować czasem pędzlem, czasem gąbką i od razu przy pomocy szmatki suchej wcierać farbę w zagłebienia i równocześnie zbierać jej nadmiar.

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:34, 16 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)

Ogród nie tylko bukszpanowy znowu w prasie!
Kupiłam sobie wczoraj nowy "Kwietnik" a tam zapowiedź nowego miesięcznika wydawanego przez Agorę pt. "Magnolia". Na pierwszej stronie zapowiedzi numeru i tytuł "Lustro w ogrodzie niezwykły efekt małym kosztem " opatrzony zdjęciem... No właśnie, zgadnijcie jakim? Oczywiście na zdjęciu jest lustro z ogrodu bukszpanowego, oczywiście w ogrodzie.
Mam nadzieję Danusiu, że to legalne zdjęcia a może i Twój artykuł.
W każdym badź razie kupię sobie ten nowy miesięcznik, zapowiada się nieźle. Pozdrawiam.


No to powiem już w takim razie Będzie nowe pismo od maja - Magnolia. Otóż mam tam publikację ogrodu nie tylko bukszpanowego, to duże wyróżnienie znaleźć się w pierwszym numerze - moje zdjęcia, artykuł o ogrodzie - redakcja, potem moje rady odnośnie luster i zdjęcia, jeszcze nie wiem jakie i inne materiały. Dawałam też z ogrodu z lustrem o trawniku z rolki, Grzesio będzie na zdjęciach. Powiem Wam, że zanosi się na owocną współpracę i częste moje materiały w nowym piśmie



Świetnie !




Danusiu - jestem ciekaw jak będą wyglądać hortensje latem - czy inaczej niż zawsze A Magnolię muszę koniecznie kupić
A z tym lodem w stawie to rzeczywiście nie był żart - skute lodem... Mam nadzieję, że roztopi się ten lód szybko...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
bogumila 21:36, 16 mar 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Też poczekam na Magnolię.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Marta 21:44, 16 mar 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Gardenarium napisał(a)

Danusiu- ja również gratuluję publikacji, muszę koniecznie zakupić tą gazetę. Szkoda tych wrzośców, ale nawet z uschniętymi Twój ogród wygląda ślicznie
Dzisiaj cięłam H. Limelight na 4-5 oczek od ziemi- mam nadzieję, że nie za nisko?


Dobrze cięłaś, ja musiałam wyżej.


fajnie Dzięki Danusiu. Odetchnęłam z ulgą, bo już się przestraszyłam, że za nisko
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
waska 21:52, 16 mar 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Gardenarium napisał(a)
Nowe pismo będzie pewnie 15 kwietnia


A ja nie wiem jakie
Nie doczytałam albo mi mignęło

Podpowiedzcie
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
Gardenarium 22:33, 16 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nowe pismo Agory nazywa się
Magnolia. Jest o tym napisane w aktualnym numerze Kwietnika
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies