Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Ana 10:32, 17 mar 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Danusiu, a hortensjom i różom już stopy z kopczykow odkryć?

I czy róże już ciąć? (moim mimo okrycia zmarzły wierzcholki - to ciąć tylko do końcówki tej zmarzniętej części, czy dalej?)
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Basiaw 10:43, 17 mar 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Gardenarium napisał(a)


Meble tekowe są prawie wieczne i najlepiej kupić nie olejowane, wtedy tak jak u mnie wystarczy myjką umyć z glonów i brudu.


Dzięki Danusiu, to wiem, czego szukać.
Chcę za miesiąc wybrać się na te targi:
http://www.mts.pl/index.php?mod=targi&pod=szczegoly&id=2467
myślę, że mogą tam być producenci i importerzy mebli ogrodowych, może coś ciekawego wpadnie nam w oko a i całe targi na pewno będą bardzo ciekawe.
____________________
Nasz mały, zielony świat
waska 12:31, 17 mar 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Danusiu gratuluje a poniedziałek pedze do kiosku

ja dziś po wizycie w szkolce ale zauwazylam jak się zmienilam i to pewnie dzięki wam
Szukam tego co mam w planach A nie rozgląda się dookola


Danusiu czy ta hortensja glandiflora jest tylko bialam czy ma inne kolory kwiatów????
Pan mnie zaskoczył pytaniem o kolor a ja byłam pewną że są tylko Białe.
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
Joanka 16:46, 17 mar 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
kaisog1 napisał(a)


Ogród nie tylko bukszpanowy znowu w prasie!
Kupiłam sobie wczoraj nowy "Kwietnik" a tam zapowiedź nowego miesięcznika wydawanego przez Agorę pt. "Magnolia". Na pierwszej stronie zapowiedzi numeru i tytuł "Lustro w ogrodzie niezwykły efekt małym kosztem " opatrzony zdjęciem... No właśnie, zgadnijcie jakim? Oczywiście na zdjęciu jest lustro z ogorodu bukszpanowego, oczywiście w ogrodzie.
Mam nadzieję Danusiu, że to legalne zdjęcia a może i Twój artykuł.
W każdym badź razie kupię sobie ten nowy miesięcznik, zapowiada się nieźle. Pozdrawiam.


No to powiem już w takim razie bo to była wielka tajemnica.hehe Będzie nowe pismo - Magnolia. Otóż mam tam publikację ogrodu nie tylko bukszpanowego, duże wyróżnienie znaleźć się w pierwszym numerze - moje zdjęcia, artykuł o ogrodzie - redakcja, potem moje rady odnośnie luster i zdjęcia, jeszcze nie wiem jakie i inne materiały. Dawałam też z ogrodu z lustrem o trawniku z rolki, Grzesio będzie na zdjęciach. Powiem Wam, że zanosi się na owocną współpracę i częste moje materiały w nowym piśmie



Gratuluje zatem Danuś Chociaż Twoich publikacji tutaj nic nie zastąpi


Też tak myślę
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Joanka 16:51, 17 mar 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Marzena2007 napisał(a)
Danusiu super będzie się oglądać zdjęcia ogródów spod Twojej ręki w czasopiśmie. Ja niby taka nowoczesna applowska jestem, iBooki, ipady a tak lubię zapach gazety i kolorowe zdjęcia na błyszczącym papierze..... Już się na to cieszę na ten tytuł, który będę wypatrywać w saloniku prasowym.


Marzenko mam tak samo. Lubię trzymać coś w rękach, wertować, wąchać, podziwiać zdjęcia.
Tak samo mam ze zdjeciami rodzinnymi. Albumy to nie to samo co obrazki w kompie
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Joanka 17:04, 17 mar 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
waska napisał(a)
Danusiu gratuluje a poniedziałek pedze do kiosku




Waska, do kiosku to pędź 15 kwietnia
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
waska 20:30, 17 mar 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Joanka napisał(a)

Danusiu gratuluje a poniedziałek pedze do kiosku




Waska, do kiosku to pędź 15 kwietnia




Aaa no to dobrze że napisalas
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
Zegrzynka 20:53, 17 mar 2012


Dołączył: 07 lut 2012
Posty: 117
Ja również gratuluje publikacji i chętnie nabędę drogą kupna pierwszy numer Magnolii, a jak sie wciągnę tak jak w ogrodowisko to o prenumeraty pisma nie będzie się trzeba martwić.

Narazie prenumeruję Działkowca - jak dla mnie najbardziej przydatna wiedza do której powracam.

Ale plecy bolą po tej dzisiejszej wiosennej sobocie...a dotleniłam się tak że padam
____________________
Pozdrawiam - Monika
Gardenarium 01:12, 18 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja dziś miałam wycieczkę do ogrodu, który robimy, a potem objazdówka po sklepach ogrodniczych Kupiłam cisy - niewielkie około 70 cm na ekran.

A jak wróciłam to sobie pocięłam kolejne hortensje.

Tak przed cięciem



Po cięciu





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 01:13, 18 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tymczasem zakwitł ciemiernik (Helleborus orientalis "Wiener Walzer")





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies