Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

kaisog1 20:19, 16 mar 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Gardenarium napisał(a)

Ogród nie tylko bukszpanowy znowu w prasie!
Kupiłam sobie wczoraj nowy "Kwietnik" a tam zapowiedź nowego miesięcznika wydawanego przez Agorę pt. "Magnolia". Na pierwszej stronie zapowiedzi numeru i tytuł "Lustro w ogrodzie niezwykły efekt małym kosztem " opatrzony zdjęciem... No właśnie, zgadnijcie jakim? Oczywiście na zdjęciu jest lustro z ogorodu bukszpanowego, oczywiście w ogrodzie.
Mam nadzieję Danusiu, że to legalne zdjęcia a może i Twój artykuł.
W każdym badź razie kupię sobie ten nowy miesięcznik, zapowiada się nieźle. Pozdrawiam.


No to powiem już w takim razie bo to była wielka tajemnica.hehe Będzie nowe pismo - Magnolia. Otóż mam tam publikację ogrodu nie tylko bukszpanowego, duże wyróżnienie znaleźć się w pierwszym numerze - moje zdjęcia, artykuł o ogrodzie - redakcja, potem moje rady odnośnie luster i zdjęcia, jeszcze nie wiem jakie i inne materiały. Dawałam też z ogrodu z lustrem o trawniku z rolki, Grzesio będzie na zdjęciach. Powiem Wam, że zanosi się na owocną współpracę i częste moje materiały w nowym piśmie



Gratuluje zatem Danuś Chociaż Twoich publikacji tutaj nic nie zastąpi
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
monitka 20:22, 16 mar 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Danusiu gratuluję i trzymam kciuki za udana współpracę trzeba będzie zakupić nową fachową prasę
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Gardenarium 20:22, 16 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jestem strasznie ciekawa tego nowego pisma i jego szaty graficznej. Nawet bardzo. Dziękuję Gosiu, na Ogrodowisku mam specyficzne publikacje, na wesoło mam na myśli forum.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 20:24, 16 mar 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Gardenarium napisał(a)
Jestem strasznie ciekawa tego nowego pisma i jego szaty graficznej. Nawet bardzo. Dziękuję Gosiu, tu mam specyficzne publikacje, na wesoło


...bo taka forma lepiej "trafia" do człowieka
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gabriela 20:26, 16 mar 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
"Magnolia" ma mieć aż 116 stron. Kwietnik ostatnio opuścił trochę poziom, myślałam o odpuszczeniu go.
Cieszę się, że będziesz pisać do nowego pisma, gratulacje. Życzę dobrej weny i tak ciekawych tematów jak tutaj, jeśli nie lepszych.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gardenarium 20:27, 16 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To jest dopuszczalne, bo to prywatny portal... ale pismo już zobowiązuje Koniec żartów. hehe
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ircia 20:31, 16 mar 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Danusiu - gratuluję Zaraz się zorientuję, czy będę miała możliwość zaprenumerowania „Magnolii„, bo jak na razie to jedynie przysyłają mi „Mój Piękny Ogród„.
____________________
Ogród Irci
Gardenarium 20:33, 16 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Na pewno będzie w prenumeracie, na 200%. Zobaczymy w połowie kwietnia AAAaa, wiem, jesteś za granicą.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Madzenka 20:36, 16 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Danusiu super będzie się oglądać zdjęcia ogródów spod Twojej ręki w czasopiśmie. Ja niby taka nowoczesna applowska jestem, iBooki, ipady a tak lubię zapach gazety i kolorowe zdjęcia na błyszczącym papierze..... Już się na to cieszę na ten tytuł, który będę wypatrywać w saloniku prasowym.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Pola 20:44, 16 mar 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Magnolia, zapamiętać i kupić
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies