Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Richie 23:21, 16 mar 2012


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Jest to duże wyróżnienie redagować pierwszy numer nowego miesięcznika ale swoim doświadczeniem , wiedzą i pracą w pełni na to zasługuje, bo któż lepiej to może zrobić. Gratuluję Danusiu. Czy nowe czasopismo ma zastąpić jakieś już istniejące np. Ogrody, które prenumeruje już od 12 lat?.
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
tomgroch 23:26, 16 mar 2012

Dołączył: 14 mar 2012
Posty: 508
To ja jak mogę odpowiem
Zastąpi i Ogrody i Kwietnik
Czy będzie lepiej - mam nadzieję !
____________________
Ogród Kasi i Tomka z Radkowa
justi 23:29, 16 mar 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Danusiu Ty to mogłabyś wydać swoje pismo W ogrodzie nie tylko bukszpanowym
A tak serio to bardzo się cieszę, że jest nowe pismo, bo kwietnik przestałam kupować. Musiałam z czegos zrezygnować, bo nie mam gdzie trzymać a wyrzucić jeszcze szkoda.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
monteverde 23:53, 16 mar 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Sebek napisał(a)


Ogród nie tylko bukszpanowy znowu w prasie!
Kupiłam sobie wczoraj nowy "Kwietnik" a tam zapowiedź nowego miesięcznika wydawanego przez Agorę pt. "Magnolia". Na pierwszej stronie zapowiedzi numeru i tytuł "Lustro w ogrodzie niezwykły efekt małym kosztem " opatrzony zdjęciem... No właśnie, zgadnijcie jakim? Oczywiście na zdjęciu jest lustro z ogrodu bukszpanowego, oczywiście w ogrodzie.
Mam nadzieję Danusiu, że to legalne zdjęcia a może i Twój artykuł.
W każdym badź razie kupię sobie ten nowy miesięcznik, zapowiada się nieźle. Pozdrawiam.


No to powiem już w takim razie Będzie nowe pismo od maja - Magnolia. Otóż mam tam publikację ogrodu nie tylko bukszpanowego, to duże wyróżnienie znaleźć się w pierwszym numerze - moje zdjęcia, artykuł o ogrodzie - redakcja, potem moje rady odnośnie luster i zdjęcia, jeszcze nie wiem jakie i inne materiały. Dawałam też z ogrodu z lustrem o trawniku z rolki, Grzesio będzie na zdjęciach. Powiem Wam, że zanosi się na owocną współpracę i częste moje materiały w nowym piśmie



Świetnie !
szczerze gratuluję, faktycznie pierwszy numer i publikacja ogrodu to zaszczyt, będę kupowała



Danusiu - jestem ciekaw jak będą wyglądać hortensje latem - czy inaczej niż zawsze A Magnolię muszę koniecznie kupić
A z tym lodem w stawie to rzeczywiście nie był żart - skute lodem... Mam nadzieję, że roztopi się ten lód szybko...
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
kwiatholandii 04:43, 17 mar 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Nie było mnie tu kilka dni i nocą muszę nadrabiać

Danusiu gratuluję publikacji!!!
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
bociek 06:09, 17 mar 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Danusiu, gratuluję i bardzo się cieszę z Twoich kolejnych sukcesów
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Gardenarium 07:30, 17 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kochani, dziękuję. Rysiowi odpowiadam, że ja tylko służę swoją pomocą, redagowanie to za dużo powiedziane, ale jakieś teksty też będą ode mnie I to mnie cieszy.

Redakcja została prawie ta sama, a tekst o moim ogrodzie napisała pani Aldonka Zakrzewska, znacie ją z dotychczasowej pracy dla "Ogrodów". Pamiętacie sesję zdjęciową końcem lata dla Werandy? Otóż do Werandy te zdjęcia nie poszły tylko do "Ogrodów". Końcem końców znalazły się w pierwszym numerze "Magnolii". w dodatku wzięto moje zdjęcia bo spodobały się bardziej hehe
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Pola 07:55, 17 mar 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Danusiu, ale się porobiło dzięki tobie ogrodowiczki zakupiły kuleczki będzie kulkowy świat cudnie. Kawkę dopijam i do ogrodu, dziś praca z przodu stres mńie ogarnia jak to wyjdzie kupiłam też drzewko wieczorkiem foto. Miłego dnia życzę
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Pola 07:56, 17 mar 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Ach melduję że u mnie już 11 stopni
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Gardenarium 08:10, 17 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
U mnie zmarzł wieczorkiem dach na samochodzie, poleciałam po hortensje i myk je do domu. Rankiem plus 1 a teraz mam piękne słoneczko i plus 8
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies