Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Bea 21:07, 12 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Piękny Bukszpanowy.

Pozdrawiam
____________________
Beata W miniformacie
asiach 21:16, 12 kwi 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Danusiu, zacznę od słów piosenki
"Kto, kto jeśli nie Ty,
Przywróci marzeniom sens i spokój moim snom?
Kto, kto jeśli nie Ty,
Wypełni znów ciepłem i radością cały dom? ...."
Od kiedy jestem na forum po nocy śnią mi się ogrody i rozmowy z uczestniczkami forum - to jest piękne

A Twoje kompozycje są piękne , brak słów

Pozdrawiam ciepło - świetna robota
Madzenka 22:00, 12 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Muszę cofnąc i jeszcze raz obejrzeć te cudowne zdjecia
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zielona 22:36, 12 kwi 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Danuś, pamiętasz jak Elżbieta Dzikowska i Tony Halik podróżując komentowali miejsca, w których mieli okazję być? Tony mówił: "TU BYŁEM". Oglądałam Ich programy jako dziecko. Dzisiaj oglądam... Twój ogród A więc... TU BYŁAM !
Mala_Mi 22:50, 12 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wreszcie jakieś fotki

Wszystkie piękne.... i białe szafirki mi sie podobają.. miałam i wyciepałam bo mdłe.... o ja głupia jedna ..
I jakie tulipany.... rozpaczałaś, że wiosna nie che przyjść i nadrobiła stracony czas.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gardenarium 10:16, 13 kwi 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
80% tulipanów ma dopiero pąki Aniu, czekam jak na słońce Mam czarno białe, dokładnie takie jak tutaj w tym angielskim ogrodzie Pashley Manor. Teraz dumam, albo i nie, a może kupiłam liliokształtne jako białe? Etykietka wypłowiała





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:18, 13 kwi 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zielona napisał(a)
Danuś, pamiętasz jak Elżbieta Dzikowska i Tony Halik podróżując komentowali miejsca, w których mieli okazję być? Tony mówił: "TU BYŁEM". Oglądałam Ich programy jako dziecko. Dzisiaj oglądam... Twój ogród A więc... TU BYŁAM !


Pamiętam, pamiętam

A ja z kolei mam takie coś:

Oglądam Monty Dona na Domo i co pokazują ogród, to mówię: TU BYŁAM, a nawet znam właściciela czasem, a na pewno mam z nim zdjęcie To też jest fajne
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:19, 13 kwi 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mala_Mi napisał(a)
Wreszcie jakieś fotki

Wszystkie piękne.... i białe szafirki mi sie podobają.. miałam i wyciepałam bo mdłe.... o ja głupia jedna ..
I jakie tulipany.... rozpaczałaś, że wiosna nie che przyjść i nadrobiła stracony czas.


Trzeba było nie wyciepywywać, one mają fajne podbicie zielone, zauważyłaś?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:20, 13 kwi 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
ana_art napisał(a)
szafirki podbiły moje serce dziękuję za zdjęcia bo o nie prosiłam, czuję jednak niedosyt...


Aniu, wiem, wiem, ale czasem trzeba zostawić jakąś nutkę tajemnicy przed czymś nowym i zaskakującym
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:21, 13 kwi 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
asiach napisał(a)
Danusiu, zacznę od słów piosenki
"Kto, kto jeśli nie Ty,
Przywróci marzeniom sens i spokój moim snom?
Kto, kto jeśli nie Ty,
Wypełni znów ciepłem i radością cały dom? ...."
Od kiedy jestem na forum po nocy śnią mi się ogrody i rozmowy z uczestniczkami forum - to jest piękne

A Twoje kompozycje są piękne , brak słów

Pozdrawiam ciepło - świetna robota


Dziękuję kochana Asiu za ciepłe słowa, cieszą mnie bardzo i radość mnie rozpiera jak nie wiem co
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies