Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

weronika77 21:17, 09 maj 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Gardenarium napisał(a)




Gdzie takie piękności można kupić?
Trawa biała ciekawa i kompozycja super.
Kosmosy, również tytonie ozdobne, rozsiewają się same, ale nie w porze tulipanowej.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Gardenarium 21:25, 09 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Weroniko na giełdzie kwiatowej, sprowadzają z Holandii.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kasiula79 21:34, 09 maj 2012


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Danusiu - ten tulipanek biało-czerwony to chyba już na Euro gotowy?
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
finka 21:37, 09 maj 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
no to na dolnośląskim szarlotka "mus sain" ...macie jak w banku, mam tylko nadzieję, że z tremy nie spalę spodu, albo odwrotnie, że się nie dopiecze.

kosmosy cudne, sama jestem fanką tychże dziwaczków, ale najbardziej uwielbiam Cosmos Chocamocha, niestety drugi rok nie moge ich dostać. Z resztą w tym roku nie mogę dostać ukochanej niebieskiej scaevoli, mojej nr 1 balkonowej, bo Plantpol nie zrobił w tym roku w finalnych doniczkach. Chętnie kupię gdziekolwiek, choćby na końcu Polski wysyłkowo oczywiście około 20 szt. sory Danusiu, że tu piszę, ale najwięcej tu zagląda osób.
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
ircia 21:37, 09 maj 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Gardenarium napisał(a)
Nabyłam dziś klona palmowego Acer palmatum "Garnet"



Jest śliczną, delikatną parasolką na długim kijku







Cudna bordowa mgiełka
A ja się Danusiu zastanawiam, gdzie Ty mieścisz to wszystko???? Twój ogród wygląda na wykończony w każdym centymetrze.... A jednak ciągle coś kupujesz... Zdradź tajemnicę...
____________________
Ogród Irci
Gardenarium 21:44, 09 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wymieniam, piętruję dostawiam donice. Zobaczysz - wszystko się zmieści.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Madzenka 21:47, 09 maj 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
bociek napisał(a)
Anula, ja tez do Bogdzi nie dojade, ale przysiegam nadrobic A na swieto roz mam 18-ke syna, wiec tez nie da rady
Szarlotke macie u mnie Dziewczyny bez dwoch zdan

To na zjazd Dolnego Sląska zrób szarlotke !

Śliczny teN klonik Danusiu. Ja jak kupię co ładniejszy okaz to mi padnie. W ubiegłym roku kupiłam za 25 zł atropurpureum i przetrwal świetnie zimę..... A twoj ma takie szydelkowe listki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 21:49, 09 maj 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Danusiu - no napaczyć się nie mogę na te zmiany - bardzo fajnie wygląda ten ekranik, ale ten miskant miał to coś - no ale trudno.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 21:51, 09 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
No trudno, a ja się nie mogą napaczyć jak ekranik się zagęści i urośnie do samego gzymsu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
lenka 21:51, 09 maj 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
Ale piękny ten klonik, Danusiu posadzisz go u siebie czy to do jednej z Twoich realizacji?

A no właśnie, mam sporo zaległości na ogrodowisku :/ pogubiłam się i nie pamiętam komu ostatnio projektowałaś ogód, Danusiu, pomóż proszę, podrzuć jakieś linki jeśli możesz prooszę

A tam gdzie ostatnio w deszczu wyznaczałaś rabatki parasolką powstał już projekt?? U kogo to było? No widzisz, no nie zaznaczyłam w ulubionych i niczego nie mogę znaleźć Niech ktoś pomoże...
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies