Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

ewalm 11:33, 27 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
ale srebrne liście roślin słońcolubnych są inaczej srebrne, niż tych cieniolubnych, więc trudno będzie znaleźć coś na słońce z takim typem liści, jak jasnota
szałwie, jak napisała Ewa, to chyba najlepsza propozycja
ale może Danusia zna coś jeszcze?

(a katalog zszp jest bardzo fajną rzeczą, można go też zamówić przez Internet)
____________________
Ogródek na trzy lata
Safoya 12:49, 27 mar 2012


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Piękności Kibicuję i pozdrawiam
____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
agata_chrosc... 12:54, 27 mar 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Hej Monika,
to ja teraz już zawsze będę zadawała pytania na Twoim wątku! Bo jak o coś się zapytam u siebie to cisza jak po śmierci organisty (z małymi wyjątkami, za które bardzo jestem wdzięczna). A u Ciebie proszę - od razu cenne rady. Za które oczywiście bardzo dziękuję! Coś mi się w ogóle wydaje, że ten mój wątek to nie za bardzo udany. Chyba jakoś nie znajduje uznania u ogrodowiskowej społeczności. Ale w sumie dokumentowanie i opisywanie procesu powstawania ogrodu dla samej siebie też jest super. Będzie fajna pamiątka jak już wszystko będzie rosło jak głupie i tylko leżenie na leżaku pozostanie
____________________
ogród w Holandi
Milka 13:06, 27 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Agato, wątków ogrodowych pełno i nie zawsze się do wszystkich zdąży zajrzeć poza tym zaczął się sezon i ogrodniczki siedzą w ogrodzie, chyba, że jak ja w pracy; a co do dokumentacji, masz rację, jest to swoisty notatnik ogrodniczy
pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kwiatholandii 13:21, 27 mar 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Irenka ma rację, to przez sezon.Poza tym u mnie też cichutko. Zobacz co dzieje się u Marzeny. Pędzi jak szalona Już setkę minęła. Po prostu praca wre!!! Agata, musimy chyba bardziej zacząć działać haha. Rewolucje robić w naszych ogrodach!! żartuję. Dla mnie fajnie, że tutaj tylu świetnych ludzi poznałam.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Milka 13:50, 27 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
i to miło słyszeć, życzę wiosennych rewolucji!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hanka_andrus 16:23, 27 mar 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
ZaglądamAgatko codziennie,ale z wpisami,muszę oszczędnie,bodnia i nocy by zabrakło U WSZYSTKICH ŚLAD ZOSTAWIĆ.Odpowiadam na pytania,na które znam odpowiedź
Pozdrawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
agata_chrosc... 18:21, 27 mar 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Jeszcze większe rewolucje?! U mnie szykuje się niezła w ten weekend - rujnowanie starej komórki. Już zapraszam na dokumentację. I pewnie, że to super, że w jednym miejscu można spotkać tylu fajnych ludzi. To chyba jedno z nielicznych miejsc w internecie, gdzie nie zdarza się agresywny ton, który na innych forach jest w zasadzie normą porozumiewania się. Bardzo to jest miłe miejsce i relaksujące
____________________
ogród w Holandi
Madzenka 18:44, 27 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Agatko jest już tak dużo interesujących wątków na Ogrodowisku, ze czytanie bez pisania zajmuje kilka godzin ja teraz z farba na włosach was czytam aby nie mieć zaległości
Ale jak chcesz mieć dużo komentarzy musisz odwiedzać innych w ich ogródkach otrzymywać pisać
Ja czytam wiele postów a wpisuje na kilku bo czasu brakuje ....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
hanka_andrus 18:49, 27 mar 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jestem ciekawa tej rewolucji komórkowej!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies