Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

kwiatholandii 19:57, 09 kwi 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Efffa napisał(a)

Monika, czemu byś go już nie wybrała? Mnie się on nigdy nie podobał, ale myślałam , że jak wszyscy go sadzą to musi być cudny i ze tez taki posadzę! A gdybyś miała wybrać inny jaki by to był? Hilli? czy coś innego? doradź coś!
.

Tak chyba btm wtedy wybrała Hili. Mam jeden i jest 3 razy bardzuej gęsty i szybciej przyrasta, no i noe ma tych pkropnych jsgód trujących. Ciagle sie o chłopców martwie.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 19:59, 09 kwi 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Metamorfoza w połowie odhaczona
)
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 20:03, 09 kwi 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405


W kwadratach będą hortensje. Na wprost po srodku za linią nukszpanóq są poękne duże rozplenice.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Efffa 20:04, 09 kwi 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
kwiatholandii napisał(a)
.

Tak chyba btm wtedy wybrała Hili. Mam jeden i jest 3 razy bardzuej gęsty i szybciej przyrasta, no i noe ma tych pkropnych jsgód trujących. Ciagle sie o chłopców martwie.

Dokładnie, te jagody są bardzo odstraszające.Dzięki, bo gdyby nie Twój post, ze juz byś go nie posadziła,w poniedziałek bym pewnie nabyła hicsi. A swoją drogą mówią, że to hicsi rośnie szybciej, a tu taka niespodzienka, że to hilli rośnie szybko.Jeszcze raz dzięki!
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
kwiatholandii 20:35, 09 kwi 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Efffa napisał(a)

Dokładnie, te jagody są bardzo odstraszające.Dzięki, bo gdyby nie Twój post, ze juz byś go nie posadziła,w poniedziałek bym pewnie nabyła hicsi. A swoją drogą mówią, że to hicsi rośnie szybciej, a tu taka niespodzienka, że to hilli rośnie szybko.Jeszcze raz dzięki!


U mnie hiksi słabo rosna. powodzenia.czekam na fitki zakupowe
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
noemi 20:51, 09 kwi 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Wyszło pięknie działasz jak błyskawica …teraz tylko czekać na hortensje ,,, lipiec będzie biały
____________________
ogród magdalenka
Gabisia 21:17, 09 kwi 2015


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
O Boszzzzz, jak pięknie teraz!
Kocham żywopłotki buksowe!

Ja będę anabelkami podsadzać platany w kwadratach.
Jedziemy w sobotę na zakupy

Moniu, ja mam (chyba) Hilli i rosną bardzo szybko i mocno się zagęszczają po cięciu.
Ale jagódki też niestety mają.

Też się trochę boję o małego, choć go uczyłam, że WSZYSTKIE roślinki są trujące.
Na wszelki wypadek i w sumie to nawet prawda.
Trujące są: bluszcze, ligustry, thuje, złotokapy, wisterie, konwalie, wilce, trzmieliny, tojady, prymulki, ostróżki, narcyzy, naparstnice, laurowiśnie, kaliny, hiacynty, ciemierniki, itd…...
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
kwiatholandii 21:29, 09 kwi 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Gabisia napisał(a)
O Boszzzzz, jak pięknie teraz!
Kocham żywopłotki buksowe!

Ja będę anabelkami podsadzać platany w kwadratach.
Jedziemy w sobotę na zakupy

Moniu, ja mam (chyba) Hilli i rosną bardzo szybko i mocno się zagęszczają po cięciu.
Ale jagódki też niestety mają.

Też się trochę boję o małego, choć go uczyłam, że WSZYSTKIE roślinki są trujące.
Na wszelki wypadek i w sumie to nawet prawda.
Trujące są: bluszcze, ligustry, thuje, złotokapy, wisterie, konwalie, wilce, trzmieliny, tojady, prymulki, ostróżki, narcyzy, naparstnice, laurowiśnie, kaliny, hiacynty, ciemierniki, itd…...


U mnie anabelki nie rosna dobrze, a szkoda, bo w NL tak pięknie się prezentuja.
Już nie mogę doczekać sie białych obłoków hortensjowych. Ciekawa jestem Waszych zakupów. Pewnie popłyniecie, tym bardziej, że taka pogoda cudowna będzie. Czekam na fotorelację
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 21:30, 09 kwi 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
noemi napisał(a)
Wyszło pięknie działasz jak błyskawica …teraz tylko czekać na hortensje ,,, lipiec będzie biały


oooo tak
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
noemi 21:56, 09 kwi 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
kwiatholandii napisał(a)


Marzenko, natchnienia z NL przyjechały do mnie Tym razem tylko ceramiczne...NL ogrodowe przede mna


Dla mnie to sama radość te ceramiczne …
____________________
ogród magdalenka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies