Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje ogrodowe początki :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje ogrodowe początki :)

semi72 18:26, 18 lut 2012


Dołączył: 15 lut 2012
Posty: 64


Witam wszystkich serdecznie! Od dosyć dawna czytam i oglądam to forum i jestem pod wrażeniem Waszych wspaniałych ogrodów.Troszke już podziałałam w moim ogrodzie, ale jakoś to nie jest to co u Was.Myślę, ze po obejrzeniu zdjęć z mojego ogrodu posłużycie mi radami, będę wdzięczna.Do usłyszenia!
____________________
Iwona-Moje ogrodowe początki
semi72 18:31, 18 lut 2012


Dołączył: 15 lut 2012
Posty: 64
Tutaj kolejne zdjęcia
____________________
Iwona-Moje ogrodowe początki
semi72 18:36, 18 lut 2012


Dołączył: 15 lut 2012
Posty: 64
A to nowe pomysły , choć po obejrzeniu tutaj pokazanych ogrodów zastanawiam się czy pomysły były dobre....?
____________________
Iwona-Moje ogrodowe początki
semi72 19:25, 18 lut 2012


Dołączył: 15 lut 2012
Posty: 64
To ostatnie zdjecie az sie prosi o porade.Z moim M porobilismy fundamenty pod murki z kamieni polnych, myslalam o nieco nizszych od tego ktory juz stoi, a miedzy nimi wysypac zwirek. Potem oczywiscie podosadzac iglakow, moze jakis lisciastych troszke z tym mam wlasnie problem. Juz teraz zas bym porezygnowała z tych betonowych fundamentow i zrobic cos innego ale to byloby kucia , ze hoho..Poza tym moze ten beton moglby byc przydatny po cos innego , moze ktos z Was tez takie cos robil i wyszlo z tego cos extra , prosze o pomoc i rade..
____________________
Iwona-Moje ogrodowe początki
Gardenarium 22:02, 18 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam na naszym Ogrodowisku.

Pod niskie murki do 60 cm nie trzeba robić fundamentów, teraz to radzę je skuć, no nie mam pojęcia, Pozostaje tylko zrobić jednak murki. No bo co z nimi zrobić?
Popatrz na wątek o murkach

http://www.ogrodowisko.pl/watek/302-murki-oporowe

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 22:05, 18 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witaj - widzę duży potencjał w Waszej działce. Na pewno fajne to ciurkadełko - kilka osób u nas je ma
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
semi72 14:40, 19 lut 2012


Dołączył: 15 lut 2012
Posty: 64
Witaj Sebek! Potencjał fakt duży , tylko nie wiem czy dobrze zostanie wykorzystany.Aż sie boję wiosny, bo mam tysiąc pomysłow , tylko nie wiem czy dobrych. Potem z czasem okazują sie totalną porażką..tak jak te nieszczęsne fundamanty pod murki.Moze Ty coś poradzisz jak je zagospodarować ..Danusia proponowała kuć , tylko , ze to teraz pracy i towaru szkoda, więc zostałyśmy przy murkach , ale może byłyby inne pomysły...Czekam na propozycje, pozdrawiam!
____________________
Iwona-Moje ogrodowe początki
Sebek 15:26, 19 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
A może takie falowane murki - coś jak w ogrodzie z wodospadem?
http://www.ogrodowisko.pl/watek/39-ogrod-z-wodospadem?page=4

I może jak będzie płasko to albo skuć albo nasypać kory tylko na to i ukryć.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
semi72 22:46, 19 lut 2012


Dołączył: 15 lut 2012
Posty: 64
Dopiero teraz widzę , jakie mam zaległości w wiedzy o zakładaniu ogrodu.Doprawdy jak tak teraz pomyślę, to nie bardzo wiem od czego mam zacząć na wiosnę....Niby jakieś tam rabatki są , ale taki ogólnie nieporządek, hhmmm.
____________________
Iwona-Moje ogrodowe początki
semi72 11:54, 01 kwi 2012


Dołączył: 15 lut 2012
Posty: 64
Witam wszystkich forumowiczów !Pierwszy dzień kwietnia u mnie jest bardzo zimny! Pada deszcz ze śniegiem, okropieństwo....Zrobiłam przegląd roślinek po zimie i z przykrością muszę stwierdzić , że wiele z nich jej nie przetrwało... A jak u Was ?Pozdrawiam
____________________
Iwona-Moje ogrodowe początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies