Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » zielonastrefa

Pokaż wątki Pokaż posty

zielonastrefa

Kondzio 23:04, 06 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Tak samo jak ja masz po jednej i drugiej stronie mam budowy mam problem w całym ogrodzie z chwastami tylko plewic i lac na chwasty
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
MilenaP 23:38, 06 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
dla wszystkich tych, którzy marzą o kulach betonowych do ogrodu
http://www.youtube.com/watch?v=I-UYG1sriqA&feature=related
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 23:40, 06 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Kondzio napisał(a)
Tak samo jak ja masz po jednej i drugiej stronie mam budowy mam problem w całym ogrodzie z chwastami tylko plewic i lac na chwasty

budowę to bym zniosła i zrozumiała, ale ja mam niestety ignorantów i leni
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 20:29, 09 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
no to już mogę to napisać - dziś zrobiłam ok. 94 m krawędzi trawnika !!!! nie czuję rąk ani nóg, ale jest pięknie
Wczoraj mój M przywiózł mi z Dunajca parę białych kamieni do ogrodu - też się działo zaraz wrzucę zdjęcia
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 22:40, 09 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
to moje nowe krawędzie -półokrąg przy różance pociągnęłam dalej i połączyłam go łagodnie z krawędzią wzdłuż tuj. Teraz to już jedna linia Fajniej byłoby widać linię gdyby trawa była świeżo skoszona, a nie parę dni temu. Może jutro to poprawię, a jak nie to w sobotę.

niestety przez tę suszę trawnik nie wygląda tak jak powinien
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 22:49, 09 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
a teraz moje kamienie nie mogłam się ich doczekać.
Część z nich poszła na naznaczenie do końca rabaty północnej, w zamian za inne kamienie, które tam nie pasowały


a część do towarzystwa do mojego Chopina z patyczka, z tamtego roku jak się rozwinęły wszystkie pąki to nie mogłam wytrzymać i go przyniosłam z doniczką na taras, do białej donicy mam go pod ręką i pod okiem Nie wiem czy te na tarasie tam zostaną, ale póki co, to nie mam dla nich innego miejsca. Muszę je jeszcze tylko wymyć, bo są jeszcze trochę brudne

____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 23:00, 09 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
A teraz moja duma - tegoroczne Chopiny
zaraz po nacięciu gałązek

parę dni temu

i dziś

____________________
Milena - zielonastrefa
Matka 23:04, 09 sie 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Chyba już tu do Ciebie zaglądałam...kanciki śliczne...Chopin z patyka????jak to????nie wierzę!!!!jak to się robi???wszystkie się ukorzeniły?nieźle...idę jeszcze pooglądać

Pozdrawiam
____________________
U Matki
MilenaP 23:08, 09 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Bogda napisał(a)
Chyba już tu do Ciebie zaglądałam...kanciki śliczne...Chopin z patyka????jak to????nie wierzę!!!!jak to się robi???wszystkie się ukorzeniły?nieźle...idę jeszcze pooglądać

Pozdrawiam

racja Bogda, byłaś już u mnie
na razie to się jeszcze nie ukorzeniły, bo stoją od 14 lipca, ale dają znaki życia i oby tak pozostało jak na razie to 9 z 13 puszcza.
____________________
Milena - zielonastrefa
Matka 23:15, 09 sie 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Czyli je tak ot powtykałąś do ziemi?no szok...nigdy bym nie powiedziała, że i róże da radę rozmnażać?muszę poćwiczyćale taki Chopenik by mi się przydałja mam Chianti-spróbuje z nią
____________________
U Matki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies