Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » zielonastrefa

Pokaż wątki Pokaż posty

zielonastrefa

MilenaP 21:58, 06 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
moja mama jest w tej kwestii taka sama jak ja pozdrawiam Was dziewczyny
____________________
Milena - zielonastrefa
Gardenarium 22:24, 06 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Fajnie Wam, ja nie mam komu po nocy pokazywać, ale jak wróciłam kiedyś w nocy z wakacji to patrzyłam czy roślin w donicach syn mi nie zasuszył
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 22:32, 06 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
MilenaP napisał(a)
jestem jednak wariatką
moja mama wróciła wczoaraj o 2 w nocy z wakacji i po 20 minutach rozmowy, wyciagnęłam ją pokazać jej przemiany w ogrodzie. W samej piżamie chodziłam z mamą i latarką i jej świeciłam po roślinach, a ona nie mogła wyjść z podziwu jak wszystko urosło przez 2 tygodnie. Po godzinie wróciłyśmy do domu, a tu w kuchni, jak duch stoi mój M i pyta " gdzie byłaś w samej piżamie o 3 w nocy????" Nie czekał na odpowiedź - zaczął się śmiać i poszedł spać


300 % normy widzę

A co do pazurów - ogrodowiskowiczanki traktują to jako czarny french Ogrodowisko wyznacza trendy nie tylko w branży ogrodniczej
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kondzio 22:44, 06 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Witam tez zajzałem do twojego ogrodu swietna trawa co robisz ze noa taka cudowna
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
MilenaP 22:55, 06 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Gardenarium napisał(a)
Fajnie Wam, ja nie mam komu po nocy pokazywać, ale jak wróciłam kiedyś w nocy z wakacji to patrzyłam czy roślin w donicach syn mi nie zasuszył

Danusiu, tak to jest właśnie z tymi wyjazdami. Dziś wróciła moja siostra i od razu zrobiła sie taka zła, że hej, bo po 2 tygodniach nie poznała swojego ogrodu - połowa uschła i wszystko zachwaszczone. Ale jak ją znam, to pewnie przesadziła. Muszę sie wybrać na inspekcję
____________________
Milena - zielonastrefa
beta 22:56, 06 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
witam

Milenko byłam już wcześniej u Ciebie, ale avatarka jeszze nie miałaś

śliczna dziewczyna z Ciebie

różanka super się rozrosła, pewnie zapach niesamowity

pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
MilenaP 22:56, 06 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Sebek napisał(a)

jestem jednak wariatką
moja mama wróciła wczoaraj o 2 w nocy z wakacji i po 20 minutach rozmowy, wyciagnęłam ją pokazać jej przemiany w ogrodzie. W samej piżamie chodziłam z mamą i latarką i jej świeciłam po roślinach, a ona nie mogła wyjść z podziwu jak wszystko urosło przez 2 tygodnie. Po godzinie wróciłyśmy do domu, a tu w kuchni, jak duch stoi mój M i pyta " gdzie byłaś w samej piżamie o 3 w nocy????" Nie czekał na odpowiedź - zaczął się śmiać i poszedł spać


300 % normy widzę

A co do pazurów - ogrodowiskowiczanki traktują to jako czarny french Ogrodowisko wyznacza trendy nie tylko w branży ogrodniczej

nieźle
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 23:00, 06 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Kondzio napisał(a)
Witam tez zajzałem do twojego ogrodu swietna trawa co robisz ze noa taka cudowna

Konrad, właśnie nic z nią nie robię poza koszeniem i grabieniem po koszeniu, bo nie posiadam kosiarki z koszem nie zasilam niczym, bo wtedy nie dałabym rady nadążyć z koszeniem, a i tak co sobotę jest ta robota. Może to kwestia ziemi, bo mamy tutaj podobno 1 i 2 klasę Ale w tym roku już będę musiała przed zimą ostro zainterweniować, bo coraz więcej chwastów jest w trawniku, ale co sie dziwić jak dookoła sąsiedzi mają chaszcze równe z ogrodzeniami
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 23:03, 06 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
beta napisał(a)
witam

Milenko byłam już wcześniej u Ciebie, ale avatarka jeszze nie miałaś

śliczna dziewczyna z Ciebie

różanka super się rozrosła, pewnie zapach niesamowity

pozdrawiam

witaj beta, dzieki za komplement różanka się rozrosła i pachnie nieziemsko, ale nadal się jeszcze będzie rozrastać, bo staram się rozmnażać moje róże
____________________
Milena - zielonastrefa
anieszka 23:03, 06 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
To fajną masz ziemie, moja jest pozaklasowa, tak więc nawet nie płacę za nią podatku
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies