Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowy chaos u monitki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowy chaos u monitki

grembosia 01:14, 10 lut 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Chętnie pooglądam plany wokół tarasu, super. Chyba wiosna idzie
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Madzenka 08:58, 10 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pooglądałam sobie plany wiosenne. Ogród nabiera kształtów, oj będzie się działo wiosną
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Moniika 10:50, 10 lut 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
nieszka napisał(a)
A bo ja myślałam o innym kolorze. Ja mam taki:

I rzeczywiście kwitnie przed lawendą, ale czytałam gdzieś u nas na forum że jak się go mocno przytnie po pierwszym kwitnieniu to zakwita jeszcze raz.

Przepiękny ten bodziszek! Zazdroszczę szczerze u mnie mnóstwo liści i mało kwiatków - jak są to lekko różowo fioletowe... Nie takie Cudne błękitne jak te powyżej!!
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Mala_Mi 12:08, 10 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wpadłam z wizyta........... by odznaczyć wątek.... zajrzę później...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gosiniak 19:52, 10 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Podglądami i podczytuję, rabatka do zmiany śliczna, ale po liftingu jeszcze ładniejsza będzie, aj te zmiany,,,
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
monitka 20:14, 10 lut 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Moniika napisał(a)


Zależy na jakie stanowisko ... U mnie Jan Paweł II nie przeżył w donicy. Polecam Krakowiaka a z biełych
Clematis Beautiful Bride , mam go w awatarku ale raczej nie przepada za mocnym słońcem . Zależy jakie masz stanowisko ... Pozdrawiam M


To jest zachodnia strona.
Krakowiak mi się podoba muszę o nim poczytać

A jaki kolor by Ci pasował? Jeśli słońce tam nie jest silne wytrzyma BB jaśli dużo słońca Krakowiak na przykład on jest różowy ma dużo dość nie wielkich kwiatków , szybko rośnie



Kolor...najpierw wymyśliłam sobie niebieski ale nie jestem przekonana czy to dobry pomysł. Powojnik ma być na płocie przy furtce więc bedzie widoczny w zestawieniu z elewacją która ma jasno beżowy kolor
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
gierczusia 20:19, 10 lut 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Łooooj aleś dała czadu Koleżanko tyle nadganiania... Któż to widział

Cieszę się ,że plany są .. A żurawka ma tą zaletę ,że nawet zimą oko cieszy .. I dla mnie akurat to jest bardzo istotne nie wiem jak dla Ciebie ...
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
monitka 20:20, 10 lut 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Grembosiu no tak wiosna juz niedługo więc trzeba pomyśleć gdzie, co i jak

Madżenko no liczę na to że będzie się trochę działo...budżet jest, plan jest ...bedzie dobrze

Monika może masz inną odmianę ...ale prawda ten jest śliczny

Aniu bardzo mi miło...i zapraszam

Gosiu ta rabatka miała już tyle wcieleń że nie zliczę nawet hehe ale fajnie że sie Wam podoba. Z moich "starych" rabat przed ogrodowiskiem ta tez mi się najbardziej podoba...tylko róże zmarniały po poprzedniej zimie i troche czasu minie zanim sie odbudują ...
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
monitka 20:22, 10 lut 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
gierczusia napisał(a)
Łooooj aleś dała czadu Koleżanko tyle nadganiania... Któż to widział

Cieszę się ,że plany są .. A żurawka ma tą zaletę ,że nawet zimą oko cieszy .. I dla mnie akurat to jest bardzo istotne nie wiem jak dla Ciebie ...



heh pokazałam kuleczki w docelowym miejscu i tak jakoś poszłooo
No prawda z ta żurawką ale jakoś bodziszek bardziej mi do róż pasuje
Za to żurawki bedą w innym miejscu
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Magda70 21:58, 10 lut 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
A co tu się dzieje....o lala...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies