Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

mira 00:22, 19 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
O pracach ogrodowych trzeba powoli zapomnieć i teraz przestać też choć na chwilę planować

i marzyć, marzyć








____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
leon60 08:46, 19 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
mira napisał(a)


Olu dzięki - a masz którąś to proszę wklej mi

dlaczego szukam różnic


otóż - kupiłam tydzień temu Hameln bo trafiłam do szkółki - więc tak na pocieszenie i jest posadzona symetrycznie do Moudry i nie mam pewności czy to dobrze będzie - a może dobrze taka różnica ehh za rok wyjdzie

pozdrawiam

Miruś moje jeszcze małe, sadzone wiosną miały trzy źdzbła na krzyż ale dobrze rokują
fot. z początku października

Buziaki
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
mira 15:36, 19 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Olu dziękuję bardzo - chyba już wiem jak się będą różnić i może będzie dobrze - te Twoje jezówki sliczne chyba Picolino - po Ani programie wpadły mi w oko sa bardzo urocze i eleganckie. Ja się co prawda na jasne astawilam czyli biel/ krem ale tych sobie nie odmówię o chyba że będą w nieprzyzwoitej cenie czego nie lubię

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
kasiek 19:50, 19 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ale foty wrzuciłaś - jak nie marzyć i planować jak na widok takich fotek zaczynają prądkować nowe pomysły
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Ewkakonewka 11:48, 21 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Zgadzam się z Kasią. Co nowa inspiracja to nowe planowanie W sumie ta zima jakoś musi minąć
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Pszczelarnia 18:05, 21 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
A mnie do marzeń tak daleko. Ciągle jeszcze prace ogrodowe i konkretne rozpiski. Ale od Mikołaja zacznę marzyć ... . Bo to Twoja tradycja pisania listów ogrodowych do Mikołaja?
Czas pisać list do św. Mikołaja a potem do Gwiazdora, gdyby się okazało, że to nie ta sama postać. W zapasie są jeszcze "Aniołki".
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
siaaska 20:11, 21 lis 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Marzenia się spełniaja i to jest najpiękniejsze
Witam się po długiej nieobecności
Moja werbena urosła i nawet zakwitła częściowo Kiedy zbiera się z niej nasionka żeby wysiać znowu? Myślisz że sama też się wysieje? Fajnie jakby była w tym samym miejscu
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Dzidka 21:15, 22 lis 2014


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
mira napisał(a)


róże też nie osypane - czas czy nie - nie wiem


Ja z reguły nie zdążam z pracami i może dlatego róże, które wymagają okrycia, obsypuję po spadku temperatury do minus 5 stopni.
A gdzie są astry o których pisałaś, że mi zadedykujesz?
____________________
Dzidka - To właśnie tu
mira 13:14, 25 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
kasiek napisał(a)
Ale foty wrzuciłaś - jak nie marzyć i planować jak na widok takich fotek zaczynają prądkować nowe pomysły


No ledwo sezon za nami a kolejne plany się snują, choć jak zajrzałam dziś do Pszczelarni to nie wszyscy sezon zakończyli
w sumie i u mnie w sobotę było wapnowanie trawników

ale

wyczytałam że wapnowanie poprawia żyzność gleby a ja nigdy wapna na rabaty nie sypałam buu sypiecie wapno na rabaty ??? no chyba do kwasolubnych nie
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 13:16, 25 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Ewkakonewka napisał(a)
Zgadzam się z Kasią. Co nowa inspiracja to nowe planowanie W sumie ta zima jakoś musi minąć


Minie i to biegusiem, najgorszy będzie luty

a teraz skupiamy się na wszelkiego rodzaju błyskotkach i kulkach czerwonych



to trzeba jakoś powsadzać


____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies