Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenia i plany vs. rzeczywistość

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenia i plany vs. rzeczywistość

Sebek 20:09, 30 kwi 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Pochmurno? U mnie słoneczko cały dzień, ale wiatr był przenikliwy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
butterfly 21:08, 30 kwi 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
U mnie slońce dopiero ok 18 się pokazało...

Zdjęć trochę zrobiłam ale słabo sie ładują...

____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
katiaxx 21:46, 30 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Slicznie zawilce sie zbieraja- ja swoje wydalam a czesc mi zdechla w doniczkach w ubiegle piekielne lato. Taka Szkoda- sa przeurocze.
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
ivo 21:59, 30 kwi 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Motylku jak zakładałaś ogród stosowałas jakąs chemie na chwasty ?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
Pawlus 22:08, 30 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Dobrze że mam w okolicy zwykłe brzozy bo te nasze odmianowe coś długo się zbierają. Za to później są najpiękniejsze
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
butterfly 22:26, 30 kwi 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
ivo, nie jesteśmy dobrym przykładem jesli chodzi o wytyczanie rabat
Zanim załozylismy trawnik to oczywiscie była chemia... mimo tego dużo chwastów jeszcze wyszło... więc traktor, brony, reczne wybieranie, brony, ręczne wybieranie.... i tak dziesiatki razy...
Trawnik sialiśmy wszedzie...po same świerki i tuje wzdłuż ogrodzenia... a potem tę sliczna trawę zdzierałam wyznaczając rabaty... od dooooopy strony....
I nie wiem czy ktoś pamieta jak zakładałam pierwsze to między świerkami miałam jeszcze trawę... do tej pory się dziwie jak M. dał rade tam kosic bez brzydkich słów...

tam darni nie zdzierałam chyba jeszcze tu tego nie opisywałam ale zaczełam zbierać gazety. M. zaczął kosić nisko miedzy świerkami, ja na to kładłam gazety, potem wykoszona trawa, i na to kora... nie wierzyłam w powodzenie tej akcji bo wszedzie kazdy trabił że oczywiście taka kolejność ale trzeba najpierw zdjąć darń... no cóż.... nam się udało... wychodzą sporadycznie...

ja bym ci radziła wyznaczyć rabaty tak nawet pi razy oko i tam gdzie ma być trawnik mozesz przeleciec chemią, a tam gdzie rabaty ściółkować czymś (gazety- w pracy roztrąb że bierzesz wszystkie czarno-białe, skoszona trawa). Albo posiac jakiś poplon - Zielona chyba coś takiego planowała
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
inag 23:53, 30 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
A już myślałam, że na nowe zdjęcia się załapię...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:03, 01 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
butterfly napisał(a)
ivo
Zanim załozylismy trawnik to oczywiscie była chemia... mimo tego dużo chwastów jeszcze wyszło... więc traktor, brony, reczne wybieranie, brony, ręczne wybieranie.... i tak dziesiatki razy...
Trawnik sialiśmy wszedzie...po same świerki i tuje wzdłuż ogrodzenia... a potem tę sliczna trawę zdzierałam wyznaczając rabaty... od dooooopy strony....

Jakbym czytała o sobie
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Kacha123 06:00, 01 maj 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Tulipany śliczne! I doceniam precyzję w doborze, że kwitną w tym samym czasie. U mnie niewypał, kwitną falami.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
butterfly 06:50, 01 maj 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Jeszcze wczorajsze zdjęcia - może dziś szybciej pójdzie...

BTW - u mnie w tej chwili mgła...

____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies