Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

ana_art 21:25, 21 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sebek napisał(a)


Kupiłem już kiedyś worek krokusów w C. Picwick mam gdzie indziej i ta odmiana jest świetna - bardzo fotogeniczna Z larwami będę walczyć - może trochę mechanicznie, ale raczej posłużę się specyfikiem, którego mam jeszcze dużo Żurawki natomiast trafią do "szpitala'' A ta jedna zdrowa już na pewno
Ogrodowisko zaraziło mnie trawami i już postanowiłem, że tam zagoszczą Są mniej pracochłonne i na pewno ich nie będzie przypalać słońce

w tym roku kupiłam dwie nowe odmiany zobaczymy co z tego wyjdzie Lubię też joanne darc ale krótko kwitnie łobuzica, o trawkach się nie wypowiadam bo wiesz ile ich u mnie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Sebek 09:51, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ojjjj chyba ty tylko wiesz, z pewnością mnostwo
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
grazyna 15:24, 22 wrz 2014


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Sebek napisał(a)





Ależ masz pięknie Sebciu, cudownie!

Doczytuje o problemach z larwami (też z nimi walczę) tylko teraz chyba za zimno. Zamiast Dursbanu użyj może Apacz, jakby bardziej skuteczny moim zdaniem. I nie smierdzi.

Buziaki
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Sebek 18:06, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mam tego dursbanu dużo, więc poleję A jak nie zadziała to będę pamiętać bo Apaczu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 18:09, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Dzisiaj spotkałem się z Alinką, zmieniła przedogrodek nie do poznania Ale efekt juz jest świetny Pogadaliśmy o różnych rzeczach i jeszcze zostałem obdarzony żurawiną Serdecznie dziękuję Alinko!!!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
anula_wn 21:07, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
MarekW napisał(a)
a jak się ma prawie 100 okien? to co zrobić ja mam szyby mleczne nieprzeźroczyste hahahaha


100 okien?
w zamku mieszkasz Marku???
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Sebek 21:51, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
anula_wn napisał(a)


100 okien?
w zamku mieszkasz Marku???


Muszę to napisać: kto bogatemu zabroni?

A tak na serio to lepsze 100 okien do umycia niż mieszkanie w ciemnościach
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
alinak 22:41, 22 wrz 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Sebek za te porady to niejedna żurawinka ci się należy .
wpadł, zamącił. wysypał pomysłami z rękawa i poleciał .
od 17.30 do zmroku wszystko przesadzone ...trzeci raz . ale teraz wreszcie mi się podoba .gracilimusy dałam jednak tylko trzy . jutro pan zrywa reszte trawy i lecimy z nawożeniem kompostu , ryciem ziemi i uprawą pod siew trawniczka . ścieżka wygląda super bez tego początku z kostki .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
ana_art 22:48, 22 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
alinak napisał(a)
Sebek za te porady to niejedna żurawinka ci się należy .
wpadł, zamącił. wysypał pomysłami z rękawa i poleciał .
od 17.30 do zmroku wszystko przesadzone ...trzeci raz . ale teraz wreszcie mi się podoba .gracilimusy dałam jednak tylko trzy . jutro pan zrywa reszte trawy i lecimy z nawożeniem kompostu , ryciem ziemi i uprawą pod siew trawniczka . ścieżka wygląda super bez tego początku z kostki .

Rozumiem, że pokarzesz????
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
AgaAga 22:51, 22 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 209
Witaj Sebek, może wpadniesz do mnie z dobrymi radami bom utknęła
____________________
CZERWONY DOMEK z ogrodem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies