Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

MiraR 16:34, 23 wrz 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Dzięki za odpowiedź
____________________
AsiaK_Z 17:05, 23 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Sebek, piękne zdjęcia pięknych roślin. Zdolna Bestyja z Ciebie Pozdrawiam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
malgorzata_s... 17:52, 23 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Hortki na wejściu cud natury Cyklameny śliczne Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
JulkAd 18:04, 23 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Cyklameny zamiast wrzosów?...pomysł ciekawy...

Sebek czytam, że do Deficytu się będziesz zaliczał...to kiedy ruszasz do Katowic?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Sebek 18:39, 23 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Hortki na wejściu cud natury Cyklameny śliczne Pozdrawiam


Ja - na przekór pogodzie cieplutko
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 18:40, 23 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
JulkAd napisał(a)
Cyklameny zamiast wrzosów?...pomysł ciekawy...

Sebek czytam, że do Deficytu się będziesz zaliczał...to kiedy ruszasz do Katowic?


W weekend Ale nijak nie łapię o co z tym deficytem chodzi... Mózg muszę włączyć chyba, bo przeszedł w stan uśpienia
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
19:13, 23 wrz 2014
Zdjęcia piękne, u mnie też Picasa rlz! I u mnie też dziś zimno, ale nie pada. Ale Ci zazdroszczę tych bujnych rabat, kiedy u mnie tak wszystko zarośnie...
Sebek 19:53, 23 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lew_ogrodowy napisał(a)
Zdjęcia piękne, u mnie też Picasa rlz! I u mnie też dziś zimno, ale nie pada. Ale Ci zazdroszczę tych bujnych rabat, kiedy u mnie tak wszystko zarośnie...

Szybciej niż myslisz Rabaty bylinowe są świeżo po przekopaniu, w przyszłym roku powinny pokazać na co je stać Klucz do sukcesu w uprawie ogrodu tkwi w systematyczności U mnie w pierwszym roku musiałem plewic raz w tygodniu wszystko, podlewać codziennie rośliny, ciągle nawozić i pryskac, a efekty i tak były marne...W drugim rośliny ruszyły, jednak ja kupowałem w większości wszystko po jednej sadzonce i jak coś uroslo to dzieliłem, by uzyskać kilka lub kilkanaście roślin jednego gatunku. W tym roku jednak głównie przesadzałem, ale przerzedzilem fiołki, trawy, bodziszki, orliki, irysy, liliowce, szałwie i naparstnice I pewnie jeszcze coś Ale pomysłu na kolejne rewolucje juz nie mam... Znaczy się mam, tylko nie do zrealizowania
Wczoraj rozmawialiśmy z Alinką, że w sumie swieżakom takim jak Ty zazdroscimy, bo macie od początku zakladania ogrodu Ogrodowisko Ale z drugiej strony my mamy juz bujnie i etap pustki za sobą
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kondzio 20:00, 23 wrz 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Zdjecia sliczne u nas prawie cały dzień lało i jest okrutnie zimno a ja mam tyle roboty
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Sebek 20:03, 23 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kondzio napisał(a)
Zdjecia sliczne u nas prawie cały dzień lało i jest okrutnie zimno a ja mam tyle roboty

Ty mi nie mów, bo jak Mama odkryje ile cebulek mam do posadzenia to do Katowic z buta bendem chodzić Jutro musze chociaż zacząć je chować w ziemi
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies