Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Madzenka 02:48, 24 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek musimy ukryć te cebule w ziemi, nie ma wyjścia
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kamasja 09:42, 24 wrz 2014


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
Teraz ukryjecie a na wiosnę wmówicie mamie, że się rozmnożyły? Toż to jakiś cud będzie niepokalane rozmnożenie.
____________________
Z miłości do bukszpanów
Sebek 11:06, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
ana_art napisał(a)
Ty mnie nie strasz bo mój Maciek rozszerzenie z matmy wziął, chciał jeszcze chemię ale na tej samej godzinie było bo był jeden chętny na taki zestaw i nie utworzyli grupy więc wylądował jeszcze na geografii...
Jakoś o Ciebie jestem dziwnie spokojna...

Geografia jest spoko, mój wynik był jednym z najlepszych w Małopolsce O matmie nie wspominam, było, minęło... Ale wróci ze tydzień...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 11:07, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
ana_art napisał(a)
nie no z koloru dularów. Swoja drogą możesz zawsze jakieś falsyfikaty doczepić. Powiem Ci szczerze, że mi się podobają. Właśnie przeszło mi przez myśl czy ja mam jeszcze miejsce??? bo chętnie bym sobie posadziła...

W donicy zawsze mogą rosnąć
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 11:09, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
marzena napisał(a)
bardzo piękne klimaty u Ciebie
a wszystkie rośliny świeżutkie...nie jesienne, z kropelkami deszczu

W deszczu zawsze ogród wydaje mi się taki świeży Jak widać nie tylko mi
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 11:12, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Urszulla napisał(a)
Sebek, moje Dollary mają wszystkie kolory naraz, bo zakwitły na kremowo niedawno nowe kwiatostany...po prostu w tym roku mi się wreszcie podobają (to jest ich trzeci sezon).Cyklameny fajne na chłodne dni do pierwszych przymrozków....fajnie że przypominasz.
Z buta nie będziesz chodził bo cebule już kupione...zawsze możesz powiedzieć że na wyprzedaży były tanio
A ja się zastanawiam gdzie można dostać cisa na pniu....czy mnie wogóle stać na takiego

Moje tez jeszcze kwiaty wypuszczają Choć dominują różowe
Cisy na pniu załatwiła mi Sylwia Syla, ale nawet nie pamiętam skąd Ale to spory wydatek, dzisiaj bym się chyba nie skusił Ale rosną i jest fajnie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 11:13, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzena2007 napisał(a)
Sebek musimy ukryć te cebule w ziemi, nie ma wyjścia


Może dzisiaj się mi uda? Świeci słoneczko Ciekawe czy Ty też już je ukrywasz w ziemi, bo na forum Cię widzę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 11:14, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
kamasja napisał(a)
Teraz ukryjecie a na wiosnę wmówicie mamie, że się rozmnożyły? Toż to jakiś cud będzie niepokalane rozmnożenie.


No przecież to te z zeszłego roku Nie pamiętasz?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 18:12, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Melduję, że posadziłem wszystkie cebulki Te kupione plus jeszcze te co wykopalem - rąk nie czuję O ile sadzenie to nie problem to cała logistyka pod tytułem "gdzie ja to wcisnę?" już tak Bo przecież cebulki nie mogą się kłócić kolorami (choć kupiłem torebkę pełnych tulipanów w mixie, ale to szczegół; )). Również muszą konweniowac pod względem wysokości, długości kwitnienia i co najważniejsze późniejszego schowania się w inne rośliny, by do końca czerwca nie straszyły Choć mam nadzieję, że w ogóle będę miał okazję je zobaczyć Pozdrawiam wszystkich norających w ziemi
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
18:26, 24 wrz 2014
Sebku, a sadziłeś w koszyczkach? Ja mam koncepcję, ale przez koszyczki nie mogę jej zrealizować.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies