Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

ana_art 21:08, 24 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Luki napisał(a)
Ciekawe dlaczego cebulki były trzymane w biurku

Mam pytanie o szafirki w żurawkach, bo nie pamiętam czy byłeś zadowlony z tego połączenia i się sprawdziło, czy było odwrotnie?

Łukasz a Ty nie wiedziałeś, że to najlepsze miejsce na cebulki?
ja mam krokusy pickwick w żurawkach i wyglądały dobrze, chociaż z perspektywy czasu wydaje mi się że nie pasowały kolorystycznie, lepsze byłyby żółte
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Sebek 21:24, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Luki napisał(a)
Ciekawe dlaczego cebulki były trzymane w biurku

Mam pytanie o szafirki w żurawkach, bo nie pamiętam czy byłeś zadowlony z tego połączenia i się sprawdziło, czy było odwrotnie?


Nie wnikaj w moje sposoby przechowywania cebulek - teraz na szczęście są już w ziemi

A szafirki w żurawkach sprawdziły się - jak przekwitły to żurawki je zasłoniły - teraz jednak żurawek nie ma i są carexy Ice Dance - na razie są zdominowane przez liście szafirków, ale jak się turzyce rozrosną to nie wiem czy nie zagłuszą cebulek... Się okaże, najwyżej będę ścinać carexy i tyle
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:26, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
ana_art napisał(a)

Łukasz a Ty nie wiedziałeś, że to najlepsze miejsce na cebulki?
ja mam krokusy pickwick w żurawkach i wyglądały dobrze, chociaż z perspektywy czasu wydaje mi się że nie pasowały kolorystycznie, lepsze byłyby żółte


Oj tam - najważniejsze, żeby wiosną coś kwitło Żółte krokusy też na pewno masz - tylko gdzie indziej
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 21:43, 24 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)


Może dzisiaj się mi uda? Świeci słoneczko Ciekawe czy Ty też już je ukrywasz w ziemi, bo na forum Cię widzę


Nie ukrywam i na razie nie zapowiada się abym orzez najbliższe dwa weekendy miala na to czas,.. Dobrze, ze do listopada można sadzic...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nicol21 22:07, 24 wrz 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10342
Sebek napisał(a)

Dobre W takim razie nominuję wszystkich ogrodomaniaków Na wykonanie zadania macie całą jesień


haha! grunt żeby potem tych tulipów nie rzucać na siebie
Challenge accepted!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
noemi 22:09, 24 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Sebek napisał(a)

Owiń ręce kocem Albo dwie bluzy załóż? Tylko nie kosciółkowe Ja sadzilem w T- shircie i ręce mam do wymiany


dobre rady , dziękować i do niedzieli
____________________
ogród magdalenka
ana_art 22:30, 24 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sebek napisał(a)


Oj tam - najważniejsze, żeby wiosną coś kwitło Żółte krokusy też na pewno masz - tylko gdzie indziej
oczywiście
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Sebek 23:08, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzena2007 napisał(a)


Nie ukrywam i na razie nie zapowiada się abym orzez najbliższe dwa weekendy miala na to czas,.. Dobrze, ze do listopada można sadzic...


Byleby ziemia nie była zmrożona Kiedyś zdążysz - musisz Przecież Twoje spektakle cebulowe to jedne z najbardziej spektakularnych na forum - i pewnie w Polsce
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 23:10, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
nicol21 napisał(a)


haha! grunt żeby potem tych tulipów nie rzucać na siebie
Challenge accepted!


Czy obrzucenie tulipanami to coś złego? No chyba, że rzuca się je w ceramicznej doniczce... W głowę... Ogladałem Zombieland i chyba dlatego mam taki humor
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 23:11, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
noemi napisał(a)


dobre rady , dziękować i do niedzieli


____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies