Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 18:37, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lew_ogrodowy napisał(a)
Sebku, a sadziłeś w koszyczkach? Ja mam koncepcję, ale przez koszyczki nie mogę jej zrealizować.


U mnie koszyczki w życiu by się nie zmieściły Prosto do gruntu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
noemi 18:50, 24 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Ja mam wyzwanie przy sadzeniu cebul , bo tulipki i czosnki chce posadzić w różach okrywowych , które się mocno rozrosły … i zastanawiam się jak nie zostać za mocno poszarpana przez kolce ….
fajnie , że masz już cebule w ziemi
____________________
ogród magdalenka
Sebek 18:54, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
noemi napisał(a)
Ja mam wyzwanie przy sadzeniu cebul , bo tulipki i czosnki chce posadzić w różach okrywowych , które się mocno rozrosły … i zastanawiam się jak nie zostać za mocno poszarpana przez kolce ….
fajnie , że masz już cebule w ziemi

Owiń ręce kocem Albo dwie bluzy załóż? Tylko nie kosciółkowe Ja sadzilem w T- shircie i ręce mam do wymiany
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
19:00, 24 wrz 2014
Normalnie Tulip Bulbs Challenge. Ja może jutro.
Kindzia 19:05, 24 wrz 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Wszystkie cebule jeszcze przede mną...do października będą czekać. Nawet jeszcze nie rozpakowałam z pudeł, w których przyszły...niestety, nie wszystkie mają już swoje miejscówki...gdzieś upchnę
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Sebek 19:15, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lew_ogrodowy napisał(a)
Normalnie Tulip Bulbs Challenge. Ja może jutro.

Dobre W takim razie nominuję wszystkich ogrodomaniaków Na wykonanie zadania macie całą jesień
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 19:17, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kindzia napisał(a)
Wszystkie cebule jeszcze przede mną...do października będą czekać. Nawet jeszcze nie rozpakowałam z pudeł, w których przyszły...niestety, nie wszystkie mają już swoje miejscówki...gdzieś upchnę


Moje trzymane w biurku zaczęły gnić (jedna; )), także radze je trzymać w miejscu suchym i przewiewnym
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kindzia 20:26, 24 wrz 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Sebek napisał(a)


Moje trzymane w biurku zaczęły gnić (jedna; )), także radze je trzymać w miejscu suchym i przewiewnym

Najpierw muszę do nich dotrzeć...w garażu są, w otwartych pudłach. Mam nadzieję, że przeżyją...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Sebek 20:33, 24 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kindzia napisał(a)

Najpierw muszę do nich dotrzeć...w garażu są, w otwartych pudłach. Mam nadzieję, że przeżyją...

Spróbowałyby nie!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Luki 21:03, 24 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ciekawe dlaczego cebulki były trzymane w biurku

Mam pytanie o szafirki w żurawkach, bo nie pamiętam czy byłeś zadowlony z tego połączenia i się sprawdziło, czy było odwrotnie?
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies