Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 13:22, 12 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Borbetka napisał(a)
Sebku, ale masz kolorki! Berberysy są jednak świetne jesienią, tylko dlaczego tak kłują? Miałam kiedyś takiego purpurowego, ale ciernie miał z 5cm. Pożegnałam się z nim. Chyba przyjrzę się tym miniaturowym nowościom, co ich ogrom na rynku jest.


Nie wiem czy się nie mylę, ale chyba są też odmiany bez kolców - trzeba by poszukać Odmiana Bagatelle kulkuje się sama
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Milka 13:37, 12 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Sebek napisał(a)


Wczoraj część przywrotnikow wyciąłem, żeby mieć już to z głowy Selgros w Katowicach z nie wiem gdzie jest, ale jak będę miał potrzebę to na pewno tam trafię


Nie mam wątpliwości, że sobie poradzisz
zaerknęłam na mój przywrotnik, wygląda podobnie, na razie dałam mu żyć
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Sebek 18:44, 12 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Milka napisał(a)


Nie mam wątpliwości, że sobie poradzisz
zaerknęłam na mój przywrotnik, wygląda podobnie, na razie dałam mu żyć


Musze sobie poradzić - nie mam nawet innego wyboru Ale chyba jednak kupię sześciany albo prostopadłościany, będą bardziej pasować - zresztą może czułbym się dziwnie gdyby donice ciągle się na mnie patrzyły O_O
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
alinak 22:47, 12 lis 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
u mnie donice z 10 lat we wszystkich możliwych stylach i nie mam sumienia wywalić żeby kupić wszystkie w jednym stylu ..u mnie to już misz masz chyba na zawsze zostanie ..taki charakter .....jaki właściciel ...takie doniczki ????.eeee
matma nie do wyuczenia ..ucz się wczas rano ..może pomoże .nie wierzę że trzy lata trawy nie przesadzałeś ? ..nie możliwe
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Sebek 07:59, 13 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
alinak napisał(a)
u mnie donice z 10 lat we wszystkich możliwych stylach i nie mam sumienia wywalić żeby kupić wszystkie w jednym stylu ..u mnie to już misz masz chyba na zawsze zostanie ..taki charakter .....jaki właściciel ...takie doniczki ????.eeee
matma nie do wyuczenia ..ucz się wczas rano ..może pomoże .nie wierzę że trzy lata trawy nie przesadzałeś ? ..nie możliwe


Alinko, na zewnątrz donic to ja też mam kilka rodzajów i na pewno ich nie wywalę - są OK Potrzebuje teraz kilka doniczek do Katowic, by mieć chociaż namiastkę ogródka na parapecie Myślałem nad zieloną ścianą, ale nie mam gdzie zmieścić takiego cuda


No musicie mi uwierzyć na słowo, że miskanty rosną sobie tam już trzeci rok - ale wiosną nie wiem czy ich nie podzielę i nie zrobię szpaleru rosnącego przy schodach Mam całą zimę na myślenie

Idę się uczyć inglisza...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Pszczelarnia 17:24, 13 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Sebek, szpaler miskantów zawsze lepszy od nie - szpaleru. I ja za donicami się oglądam, żeby powiększyć mój miszmasz. Pocieszam się, że x. Karol ma też w ogrodzie donicowy miszmasz i jest z niego wyjątkowo dumny. Byłam - widziałam. Cudne te amfory, donice, stągwie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
AgnieszkaW 17:43, 13 lis 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Sebek, bardzo kolorową tę jesień masz u siebie w ogrodzie Modrzewia szczepionego odmiany "Diana" przycinasz? Ja zrobiłam z niego a'la "niwaki" Pozdrowienia ślę
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Magda_ 17:46, 13 lis 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Ślicznie i kolorowo
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Sebek 18:46, 13 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Pszczelarnia napisał(a)
Sebek, szpaler miskantów zawsze lepszy od nie - szpaleru. I ja za donicami się oglądam, żeby powiększyć mój miszmasz. Pocieszam się, że x. Karol ma też w ogrodzie donicowy miszmasz i jest z niego wyjątkowo dumny. Byłam - widziałam. Cudne te amfory, donice, stągwie.


Nie wiem czy do mojego minimalizmu pasowałyby amfora albo inna stągiew -jednak x. Karol dumny być może, bo pewnie niejeden milion funtów warta jest ta kolekcja Ale kto bogatemu zabroni?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 18:48, 13 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
AgnieszkaW napisał(a)
Sebek, bardzo kolorową tę jesień masz u siebie w ogrodzie Modrzewia szczepionego odmiany "Diana" przycinasz? Ja zrobiłam z niego a'la "niwaki" Pozdrowienia ślę


Ciut go przycinalem, ale teraz upierdutam go mocno Przydadzą się mi te pokręcone badylki
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies