Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 18:49, 13 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Magda_ napisał(a)
Ślicznie i kolorowo


Dziękuję - chyba jak u wszystkich kolorów u mnie nie brak
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
AgnieszkaW 19:18, 13 lis 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Sebek napisał(a)


Ciut go przycinalem, ale teraz upierdutam go mocno Przydadzą się mi te pokręcone badylki


Zapewne na jakąś świąteczną dekorację?
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
weronika77 20:24, 13 lis 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Jeśli te surfinie będą dostępne w przyszłym roku to chyba tylko takie kupię Kilkanaście razy już je przesuszyłem, dostają teraz mało co nawozu i wcale nie narzekają
******
Sebku, czy to miniaturowe surfinie?(pomarańczowe). Widziałam podobne na Starkl.pl i chyba zaplanuję je w przyszłym roku,bo pięknie pokazałeś,i jeszcze chwalisz. Jesień też masz bogatą. POzdrawiam.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
anna_studio 20:30, 13 lis 2014


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Wychwyciłam całe ''złoto'' z Twoich zdjęć...
Dla mnie to...number one
Pozdrawiam...
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Sebek 22:56, 13 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
AgnieszkaW napisał(a)


Zapewne na jakąś świąteczną dekorację?


Mam dwa wazony we wnękach w kuchni i może je tam wcisnę A reszta nie ma jeszcze przeznaczenia - choć mam chyba zapinsowany wianek z modrzewia - wyglądał bosko! W tym roku wiankow chyba będzie mnóstwo - i albo pójdę w prostotę albo i nie - na święta włącza się mi w głowie syndrom Griswolda, więc nie wiem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 23:00, 13 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
weronika77 napisał(a)

******
Sebku, czy to miniaturowe surfinie?(pomarańczowe). Widziałam podobne na Starkl.pl i chyba zaplanuję je w przyszłym roku,bo pięknie pokazałeś,i jeszcze chwalisz. Jesień też masz bogatą. POzdrawiam.


Oj cofnęlas się mnóstwo stron chyba
To były chyba miniaturowe surfinie, ale nie milion bells, tylko takie średnie Wywaliłem je dopiero po zasuszeniu, bo może jeszcze by kwitły gdyby dostały wodę

Również pozdrawiam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 23:01, 13 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
anna_studio napisał(a)
Wychwyciłam całe ''złoto'' z Twoich zdjęć...
Dla mnie to...number one
Pozdrawiam...


Komplement od Ciebie to coś naprawdę poważnego, wiec dziękuję ślicznie Skoro jesteś to może są zdjęcia? Lecę do Ciebie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Piotr_ 11:28, 14 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
U ciebie tak jesienie i jak zawsze wszystko zapięte na ostatni guzik aż che się oglądać te twoje rabatki
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Sebek 12:14, 14 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Piotr_ napisał(a)
U ciebie tak jesienie i jak zawsze wszystko zapięte na ostatni guzik aż che się oglądać te twoje rabatki


Nie wiem gdzie widzisz te dopięcia - ja tylko widzę po zdjęciach ile jeszcze pracy przede mną Ale dziękuję
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 10:11, 15 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Napiszę u Ciebie (tylko ciii aby M nie przeczytał) chyba zmienię kolory choinki w tym roku co myslisz o bieli, szkle i srebrze?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies