Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

hanka_andrus 21:40, 17 lis 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Sebek, co raz bliżej świąt, i im bliżej świąt tym większy optymizm,
Najgorszy miesiąc już prawie za nami. Teraz już będzie tylko lepiej. Ośmierci oczywiście nie rozmawiamy.
Roślinki wstaną do życia wiosną!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Agania 15:31, 19 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Sebek napisał(a)


Co ja na to? Jak na lato
Zerknij Ta choinka jest trochę skromna, ale do Twojego wnętrza ta kolorystyka pasuje jak najbardziej
W Katowicach choinkę chyba też będę mieć w takiej kolorystyce A w domu jak zwykle srebro, złoto i po raz drugi turkus

Taka choinka nie będzie smutna tylko wg mnie musi mieć mnóstwo białych lampek w ciepłym kolorze (jak wiemy biały białemu nierówny - no bo jak nie jak tak ) i musi stać w świetle by jej zieleń była bardziej widoczna - w cieniu choinka potrafi być niemal czarna i wygląda smutno - a światło dodaje jej swego rodzaju....wigoru Ot - filozofia ubierana choinki - Sebek copyrights


Fajna ta zima w salonie....bp może jej zabraknąć na zewnątrz

Pozdrawiam Seba
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Sebek 16:46, 19 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
hanka_andrus napisał(a)
Sebek, co raz bliżej świąt, i im bliżej świąt tym większy optymizm,
Najgorszy miesiąc już prawie za nami. Teraz już będzie tylko lepiej. Ośmierci oczywiście nie rozmawiamy.
Roślinki wstaną do życia wiosną!


Dziś w Katowicach brzydko, zimno, a teraz jeszcze pada, więc zaglądam na ogrodowisko, by nastrój sobie poprawić
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 16:47, 19 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Agania napisał(a)


Fajna ta zima w salonie....bp może jej zabraknąć na zewnątrz

Pozdrawiam Seba


Na razie pada deszcz... Ale ja ciągle liczę, że będą białe święta Choć bardziej jestem sobie wyobrazić święta bez śniegu niż święta bez Kevina w TV Co rok oglądam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Zielona 16:59, 19 lis 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Poznań macha do Katowic
Sebek 17:11, 19 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Dzisiaj przechodząc obok sieci sklepów na N wstąpiłem tam w celu zrobienia zakupów w postaci bułek albo czegoś innego do zmniamania i wyszedłem z zamiokulkasem - oczywiście wybierałem go dobre 10 minut, sprawdzając jeszcze w telefonie czy aby nie przepłacam - skoro w Ikei niemal dwa razy droższe to stwierdziłem, że jednak będzie mój Nie był to zakup pochopny, bo już miesiąc planowałem go kupić, tylko napatoczyć się na te właśnie rośliny nie mogłem... Tak czy owak idąc dumnie jak paw do mieszkania z idealnym okazem cały czas rozmyślałem w czym go umiejscowić Co najgorsze przy jednej firmie stał rząd donic z włókna szklanego w ciemnym graficie (od razu rozpoznałem skąd są, bo Madzia Noemi ma takie ) i po prostu już sobie w myślach zwizualizowałem jak cudnie taka donica z zamiokulkasem wyglądałaby u mnie Ale cena zaporowa... Mimo, że Mikołaj się zbliża...

Dlatego mam do zaglądających prośbę - jakbyście wiedzieli o jakieś wyprzedaży donic to poproszę link albo nazwę sklepu, na który mam się rzucić
Moje wymagania: wysoka i wąska, dobrej jakości, designerska i najlepiej za 5 złotych No dobrze... - jeśli jest super to może być więcej

P.S. bułek w końcu zapomniałem kupić...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 17:13, 19 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Zielona napisał(a)
Poznań macha do Katowic

I vis a vis
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
malgorzata_s... 17:23, 19 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Co tam bułki Ryż se ugotuj Kfiotek lepszy Buźka
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
hanka_andrus 17:34, 19 lis 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Najedzonym kwiatek lepszy, ale tym o pustym brzuszku..... No chyba ,że z kulkasa sałatkę zrobisz.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Sebek 17:46, 19 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jadłem spaghetti - tylko nadal donicy nie mogę znaleźć Chyba się przejadę po marketach - a nóż trafię na jakąś wyprzedaż
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies