Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 15:36, 15 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzena2007 napisał(a)
Napiszę u Ciebie (tylko ciii aby M nie przeczytał) chyba zmienię kolory choinki w tym roku co myslisz o bieli, szkle i srebrze?


Co ja na to? Jak na lato
Zerknij Ta choinka jest trochę skromna, ale do Twojego wnętrza ta kolorystyka pasuje jak najbardziej
W Katowicach choinkę chyba też będę mieć w takiej kolorystyce A w domu jak zwykle srebro, złoto i po raz drugi turkus

Taka choinka nie będzie smutna tylko wg mnie musi mieć mnóstwo białych lampek w ciepłym kolorze (jak wiemy biały białemu nierówny - no bo jak nie jak tak ) i musi stać w świetle by jej zieleń była bardziej widoczna - w cieniu choinka potrafi być niemal czarna i wygląda smutno - a światło dodaje jej swego rodzaju....wigoru Ot - filozofia ubierana choinki - Sebek copyrights
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Ewa 15:56, 15 lis 2014


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Pooglądałam piękną jesien u Ciebie Sebek ! Pozdrawiam
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Madzenka 20:12, 15 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Oddawaj mojego pina

Mam 600 lampek na choinkę , jesli kupię małą to będzie iskrzyć lodem (znaczy się światłem )
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 20:35, 15 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ewa napisał(a)
Pooglądałam piękną jesien u Ciebie Sebek ! Pozdrawiam


Ja również Ta jesień rzeczywiście jest piękna - przynajmniej po względem pogody...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 20:38, 15 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzena2007 napisał(a)
Oddawaj mojego pina

Mam 600 lampek na choinkę , jesli kupię małą to będzie iskrzyć lodem (znaczy się światłem )


No właśnie! Lampki muszę dokupić! Pina nie oddam - jak będę mieć chwilkę ogarnę Twoje tablice i na pewno znajdę coś dla siebie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
malgorzata_s... 19:16, 16 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
No to fajnie Ja nie muszę wiele w choince zmieniać bo biało zieloną miałam Nie powieszę tylko zielonegoA gwiazdki na trawniku będą ?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Sebek 19:19, 16 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
malgorzata_szewczyk napisał(a)
No to fajnie Ja nie muszę wiele w choince zmieniać bo biało zieloną miałam Nie powieszę tylko zielonegoA gwiazdki na trawniku będą ?


Jeśli nie będzie śniegu to obowiązkowo Najgorsze jest to, że zajęcia kończę po południu 23 grudnia... Będę miał niezły maraton A może dzień rektorski nam zrobią? A potem dwa tygodnie wolnego Ahhh, byle do Świąt
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Iwk4 20:29, 17 lis 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Wpadłam podejrzeć, a tu już o choince mowa. Widziałam przypadkiem Madżenki piny. Też święta i zima. Biała. Sebek też o choince rozprawia. Tak właściwie czas zacząć myśleć o dekoracjach, bo tylko miesiąc został
____________________
Ogródek Iwony II
Sebek 21:16, 17 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Iwk4 napisał(a)
Wpadłam podejrzeć, a tu już o choince mowa. Widziałam przypadkiem Madżenki piny. Też święta i zima. Biała. Sebek też o choince rozprawia. Tak właściwie czas zacząć myśleć o dekoracjach, bo tylko miesiąc został


Dokładnie U mnie głowa zajęta wieloma sprawami - codziennymi i niecodziennymi - te drugie niestety negatywne, ale jestem dobrej myśli Ot niepoprawny optymista, ale nauczyłem się dystansu do siebie i mojego otoczenia i jakoś jest mi łatwiej - także weltschmerz ani inna jesienna depresja mnie nie łapie A myśl o świętach, szukaniu prezentów, robieniu wiankow i innych dekoracji, a nawet sprzątaniu domu by jak zawsze doprowadzić go do perfekcji powoduje u mnie uśmiech na twarzy - w końcu każdy dzień zbliża nas do świąt W oryginale - czyli filmie "Nigdy w życiu" owa Tosia mówiła o śmierci, ale osoby wrażliwe na zbliżającą się porę roku mogłyby poczuć się jeszcze bardziej smutne gdyby to przeczytały, wiec nie napiszę o tym Nigdy w życiu!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:23, 17 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Na razie mamy piękną jesien i cieszmy się nią póki nie ma mrozu w dzień ani śniegu czy lodu na ulicach i chodnikach Zawsze trzeba widzieć światełko w tunelu, a może to nie pociąg jedzie?

Spadam do angielskiego - ten powoduje na mojej twarzy smuteczek, ale o tym można by pisać i pisać, a czasu na to brak Macham do zaglądających!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies