Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Madzenka 22:30, 21 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)


Nawet nie wiesz jakby mi pasowała taka czerwona donica jakie Ty masz w ilości sztuk dwie Na pewno tej wyprzedaży nie robisz? Zajrzę na pewno -może nawet dziś?

Macham!


Sebek nawet nie wiesz jak długo na nie polowałam co najmniej tyle samo czasu muszą stac
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 08:48, 22 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzena2007 napisał(a)


Sebek nawet nie wiesz jak długo na nie polowałam co najmniej tyle samo czasu muszą stac


Zdecydowałem się pojechać na giełdę to miasta Tychy (nigdy nie wiem jak odmienić - Tych/Tychów? Ślązaczki muszą pomóc ) i tam czegoś poszukam Bo w necie zazwyczaj ceny są zaporowe...Albo przesyłka kosztuje więcej niż donica... No i jeszcze te markety pozwiedzam - pewnie jutro, bo potem będę się uczyć do kolosa z matmy.... Grrrr....

Pozdrawiam Was i lecę się specjalizować w konserwacji powierzchni płaskich
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kindzia 10:54, 22 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do Tychów...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Madzenka 13:55, 22 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Leć Sebek. Gdybym odkryła gdzieś gpfajne szare lub czerowne w dobryc cenach to dam cynk

A moja okrągła niska czerowona - też taka mam (identyczna jak te wysokie) pójdzie do pracy, do biura, bo czas świat nadchodzi, trzeba się uczerwienić.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 14:47, 22 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kindzia napisał(a)
Do Tychów...


Dziękuję - czuję się teraz uświadomiony w tej kwestii
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 14:52, 22 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzena2007 napisał(a)
Leć Sebek. Gdybym odkryła gdzieś gpfajne szare lub czerowne w dobryc cenach to dam cynk

A moja okrągła niska czerowona - też taka mam (identyczna jak te wysokie) pójdzie do pracy, do biura, bo czas świat nadchodzi, trzeba się uczerwienić.


No trzeba Wczoraj zdecydowaliśmy z Mamą jakie kolory będą na święta - Monia kwiatholandii pisała, że rudy i złoto są w tym roku modne Wiec te kolory będą w domu plus czerwony, a turkusy zabieram do Katowic

Idę do ogrodu - albo do lasu po grabowe gałązki na wianek
W ogrodzie nic nie ma czego nie było, więc fotek raczej nie będzie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 11:24, 23 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Wczoraj popełniłem dwa wianki Kevin w telewizji juz leciał, wiec święta czas zacząć

Upierdutałem modrzewia japońskiego przy pniu, bo był za duży i jeden wianek jest z jego gałązek





A drugi jest z gałązek grabowych W tym miejscu chciałem podziękować Monice kwiatholandii za inspirację



Jeszcze nie wiem co no nich dodam... Na szczęście mam dużo czasu na myślenie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
an_tre 11:32, 23 lis 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Chyba y marzą ci już świąteczne prezenty, że tak ochoczo zabrałeś się do wiankowanie miłej i twórczej niedzieli
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
justi 12:39, 23 lis 2014


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Sebek wianki super, ale jakby trochę za chude i za luźne, nie wiem może to tylko tak na zdjęciach wyszło. Ja też już wiankuje pomalutku

____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
kwiatholandii 13:03, 23 lis 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Sebku, idziesz w dobrym kierunku. Daj jeszcze raz tyle graba i koncowki podepnij zeby nie odstawaly i bedzie Bomba!!!!!
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies