Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 10:46, 30 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Wczoraj zrobiłem sobie drzewko na pniu Koszt - trochę drutu florystycznego Mam nadzieję, że wytrzyma do świąt - jak nie to zrobię drugie



Fajnie wyglądają te jodłowe gałązki - prawie jak cis na pniu Choć wiemy jak to jest z tym prawie... Ale jest spoko



Donica jest wypełniona ziemią, a na wierzch położyłem mech i gałązki modrzewia, bo tymczasowo zawiesiłem również wianek z jego gałązek na drzwiach Za tydzień będą już wianki świąteczne, a drzewko dostanie lampki i może bombki?


____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 10:52, 30 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
W piątek wyciągnąłem pierdółki świąteczne i bawiłem się jednym podkładem kupionym w Tychach

Wersja z gwiazdkami



I bombkami Nic nie przylepiałem, bo wianek dostanie chyba tylko wstążki - ale może kogoś zainspiruję?



A na stole po raz pierwszy mam wianek adwentowy Dodałem do niego gałązki żywotnika by zasłonić podkładkę pod świece i wyszedł tak



____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 10:54, 30 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzena2007 napisał(a)
Jestem tego samego zdania o trawach, muszą być wszędzie, bo dzieki nim ogród cieszy w szarudze jesiennej i przedzimiu.
Czekam na twe wianki, bo wczoraj na Jarmarku BN kupiłam sobie jodłowy


Może są fotki? Lecę do Ciebie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
11:56, 30 lis 2014
Nooo trawy robią robotę, u mnie młode, ale zamierzam zatrawić się po całości. Drzewko na pniu - świetny pomysł, ale jak Ty te gałązki wplotłeś, że wyszła kula? Możesz szczegółowo opisać?
Podkład taki z bielonego drewna też mam (landelijkowe klimaty♥!), pięknie wygląda u Ciebie ta zieleń gałązek z turkusem podkładek na stole.
Sebek 12:15, 30 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lew_ogrodowy napisał(a)
Nooo trawy robią robotę, u mnie młode, ale zamierzam zatrawić się po całości. Drzewko na pniu - świetny pomysł, ale jak Ty te gałązki wplotłeś, że wyszła kula? Możesz szczegółowo opisać?
Podkład taki z bielonego drewna też mam (landelijkowe klimaty♥!), pięknie wygląda u Ciebie ta zieleń gałązek z turkusem podkładek na stole.


Robisz kulkę z gałązek jodły, owijasz ją drucikiem florystycznym, nadziewasz na kij w donicy i potem wciskasz pocięte gałązki do tej kulki No i tyle
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Mille 12:49, 30 lis 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Drzewko "na pniu" wygląda super, a to co ma "w nóżce" pięknie pasuje do wianka. Twoje zdjęcia rzeczywiście zainspirowaly kogoś... a konkretnie mnie i mój dylemat czy kupić kolejny wianek biały czy szary Biały już mam, więc pora na szary, z białymi/kremowymi świecami i zielonymi gałązkami, czyli tak jak u Ciebie wygląda pięknie, to już niemal klasyka takie połączenie
Pozdrawiam adwentowo
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
agata19762 15:00, 30 lis 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
zdolniacha z Ciebie Sebku
bardzo mi się to drzewko podoba !!!
wianek adwentowy skromniutki ale urokliwy


Twój ogród o tej porze roku wygląda ślicznie, soczyście
trawki tworzą klimacik w ogrodzie ...
ja także wiosna będę u siebie dosadzać
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Sebek 16:24, 30 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mille napisał(a)
Drzewko "na pniu" wygląda super, a to co ma "w nóżce" pięknie pasuje do wianka. Twoje zdjęcia rzeczywiście zainspirowaly kogoś... a konkretnie mnie i mój dylemat czy kupić kolejny wianek biały czy szary Biały już mam, więc pora na szary, z białymi/kremowymi świecami i zielonymi gałązkami, czyli tak jak u Ciebie wygląda pięknie, to już niemal klasyka takie połączenie
Pozdrawiam adwentowo


Miło mi, że wianek się podoba Prosty, ale wg mnie wygląda idealnie i nic więcej mu nie trzeba
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 16:34, 30 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
agata19762 napisał(a)
zdolniacha z Ciebie Sebku
bardzo mi się to drzewko podoba !!!
wianek adwentowy skromniutki ale urokliwy


Twój ogród o tej porze roku wygląda ślicznie, soczyście
trawki tworzą klimacik w ogrodzie ...
ja także wiosna będę u siebie dosadzać


Mus mieć więcej traw - moje się mocno rozrosły to będę je dzielić wiosną
Ozdoby świąteczne uwielbiam, zawsze oglądając Kevina (wczoraj również ) zachwycam się amerykańskimi dekoracjami w griswoldowym stylu Choć u siebie jakoś nie umiem wprowadzić ferii barw i kolorów...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Zielona 16:49, 30 lis 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Sebek - odpalaj pierwszą świecę! Wszak pierwsza niedziela Adwentu już się kończy... Tym samym do Świąt i... wiosny coraz bliżej
PS Drzewko na pniu świetne!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies