Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Wieloszka 18:35, 27 lis 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Sebek napisał(a)


Glamour powiadasz? Ja poszedłem w sumie w minimalizm, ale teraz kręci mnie landelijk Bielone drewno mam już w przedpokoju i kuchni, a dodatki zawsze można zażyczyć sobie pod choinkę Albo kupić na wyprzedażach

Uuuu, jak landelijk to rzeczywiście fale prawie te same Napinowałam już dużo, ale wciąż nie wiem, czy nie wolę trochę bardziej modern... Bielonego drewna brak we wnętrzach, za dużo trza by zmieniać pod nie, dlatego myślę nad połączeniem modern landelijk Podoba mi się Twój minimalizm. Czekam, aż pokażesz tegoroczną choinkę
Ty zakwasy masz po treningu z Ewką, a mi wystarczy zwykłe wyrywanie chwastów - i też nie mogę się ruszyć
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
MarekW 19:28, 27 lis 2014


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
glamour, soute, landelijk ?? ja to chyba z wikipedią muszę to czytać się porobiło, ale gratuluję pomysłów i humoru. Pozdrawiam
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Sebek 19:36, 27 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Wieloszka napisał(a)

Uuuu, jak landelijk to rzeczywiście fale prawie te same Napinowałam już dużo, ale wciąż nie wiem, czy nie wolę trochę bardziej modern... Bielonego drewna brak we wnętrzach, za dużo trza by zmieniać pod nie, dlatego myślę nad połączeniem modern landelijk Podoba mi się Twój minimalizm. Czekam, aż pokażesz tegoroczną choinkę
Ty zakwasy masz po treningu z Ewką, a mi wystarczy zwykłe wyrywanie chwastów - i też nie mogę się ruszyć


Aga, siostrą jesteś Madżenki i chyba moją też Tylko ja nie blondyn, mimo że czasami myślę (i inni wokół tez), ze jednak powinienem mieć ten kolor włosów, bo to by dużo tlumaczylo... Właśnie o takim nowoczesnym landelijk myślę, ale bardzo minimalistycznym Co ja na to poradzę, że lubię mieć kilka kurzołapów wokół siebie A takie cudne świeczniki i latarenki dziś w Tychach widziałem, że gdyby nie zasobność portfela byłyby moje

Ale choinka nie będzie minimalistyczna - przynajmniej na razie nie planuję takich Na Pinsie znalazłem połączenie koloru czerwonego z turkusowym i przepadłem - a właśnie mam dużo ozdób w tych dwóch kolorach W ten weekend chyba wysypię na podłogę te bombki i sprawdzę czy rzeczywiście do siebie pasują Jeśli tak to w domu będę mieć ferię kolorów i barw, a w Katowicach minimalistyczną Co z tego, że mnie nie będzie w Kat. przez święta - choinka musi być i koniec
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 19:42, 27 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
MarekW napisał(a)
glamour, soute, landelijk ?? ja to chyba z wikipedią muszę to czytać się porobiło, ale gratuluję pomysłów i humoru. Pozdrawiam


Znam ten ból Gdy dziewczyny zaczęły rozmawiać o kolorach to poznałem chyba każdy odcień różu Madżenka pisała, że tylko najwyższy poziom mężczyzn odróżni karminowy od malinowego - przez dłuższą chwilę mimo widocznej różnicy nie potrafiłem określić czym tak na prawdę się różnią Muszę chyba dorosnąć do tego poziomu Także te pojęcia są łatwe do ogarnięcia Katowice machają do Przemyśla
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Olili 21:16, 27 lis 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Sebek napisał(a)



Moją osobowością? Hmmm, ale którą? Bo ja jak Christian Grey mam 50 twarzy I czasem sam nie nadążam ich zmieniać, choć staram się bardzo Wątku (a raczej dwóch ) nie czytaj, bo się nie opłaca Są fajniejsze oraz o wiele bardziej treściwe i użyteczne - jak "Nie tylko bukszpanowy"

Wianek z modrzewia japońskiego robi się dość łatwo - On ma poskręcane pędy i łatwo się je zaplata między sobą - trudniej się potem zmywa żywicę z rąk

Pozdrawiam serdecznie


Sebek jak to którą ? Właśnie tymi wszystkimi pięćdziesięcioma.

Czytać nie zamierzam..niestety za dużo naprodukowane,ale tak przelecieć z grubsza czemu nie
Bukszpanowy to oczywista oczywistść , że znam

A na żywicę mam taką radę : coś tłustego, np. olej .
Hehe jak tak napisałam to pomyślało mi się olej to i już..
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Mala_Mi 20:42, 28 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Czytam na szybko... i pisze "wianek grobowy". Myślałam , że ktoś ci umarł... kamień z serca....

Czytam na szybko bo dziś oglądam telewizornie Forum przegrało z Hobittem... koniec reklamy ..

Światełek nei muszę dokupywać bo katalpa połamała sie i wystarczy tych co jest.. zaleta z redukcji drzewa..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Ewa 22:50, 28 lis 2014


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Sebek napisał(a)


Znam ten ból Gdy dziewczyny zaczęły rozmawiać o kolorach to poznałem chyba każdy odcień różu Madżenka pisała, że tylko najwyższy poziom mężczyzn odróżni karminowy od malinowego - przez dłuższą chwilę mimo widocznej różnicy nie potrafiłem określić czym tak na prawdę się różnią Muszę chyba dorosnąć do tego poziomu Także te pojęcia są łatwe do ogarnięcia Katowice machają do Przemyśla


Dołączam sie do bólu i do machania
Sebus żałuje,że w tym roku za dużo pracuje , po prostu jestem zmeczona i nie zagladam na Ogrodowisko, ale mnie zmobilizowałeś !!!
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Sebek 08:18, 29 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Olili napisał(a)


Sebek jak to którą ? Właśnie tymi wszystkimi pięćdziesięcioma.

Czytać nie zamierzam..niestety za dużo naprodukowane,ale tak przelecieć z grubsza czemu nie
Bukszpanowy to oczywista oczywistść , że znam

A na żywicę mam taką radę : coś tłustego, np. olej .
Hehe jak tak napisałam to pomyślało mi się olej to i już..


No skoro tak to zapraszam do lektury - oby nie czytała Ci się jak mi Potop albo coś innego w ten deseń

Kawał z olejem znam - ale w przypadku żywicy przylepiałbym się do każdego napotkanego przedmiotu, więc lepiej siem umyć
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 08:21, 29 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mala_Mi napisał(a)
Czytam na szybko... i pisze "wianek grobowy". Myślałam , że ktoś ci umarł... kamień z serca....

Czytam na szybko bo dziś oglądam telewizornie Forum przegrało z Hobittem... koniec reklamy ..

Światełek nei muszę dokupywać bo katalpa połamała sie i wystarczy tych co jest.. zaleta z redukcji drzewa..


Mój telefon czasem głupoty podpowiada - jak z tym wiankiem... Przecież dla nas to oczywista oczywistość, że wianki z graba siem robi

Los Twojej kataply - no zawsze trzeba widzieć światełko w tunelu, a może to nie pociąg jedzie? Nie dość, że nie musicie już na kolonach pod nią kosić to jeszcze na światełkach w tym roku zaoszczędzisz
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 08:25, 29 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ewa napisał(a)


Dołączam sie do bólu i do machania
Sebus żałuje,że w tym roku za dużo pracuje , po prostu jestem zmeczona i nie zagladam na Ogrodowisko, ale mnie zmobilizowałeś !!!


Mam nadzieję, że znajdujesz czas na odpoczynek Z mobilizacji się cieszę - Twojej jak i mojej - wstać przed 5 rano to dla mnie wyczyn... A dzisiaj wstałem przed 8 - w sobotę to też niespotykane u mnie zjawisko
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies