Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 08:51, 27 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
andziurex napisał(a)

Ambitne plany.... O ile nie dobija Cię zakwasy
Ja po piątkowym treningu obwodowym z wyra 2 dni się podnieść nie mogłam.


Jestem dziś jednym wielkim zakwasem Jednak satysfakcję tez mam i Ty pewnie też ja miałaś - noni ten uśmiech na twarzy, że to już koniec męki; ) Budzik niemiłosiernie zadzwonił o 4.50 i pojechałem - mimo zimna tłok niesamowity... Zakupy udane - jedynie z donicami był deficyt, ale też udało się mi kupić jedną szarą Plus kilka podkładów, żyłkę, kleje, wstążkę i mini bombki - nie mieli miedzianych w tym samym rozmiarze nigdzie - no foch Ale jak pomyślę ile bombek mam w domu to starczy mi z pewnością Ceny mają świetne - połowa tego co zawsze płaciłem Albo jeszcze mniej Trochę żałuję, że kupiłem zwykle lampki w markecie za 10 zł - tam były po 8 złotych ledowe... W sieciówkach takie za 25 albo więcej...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 08:52, 27 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
kwiatholandii napisał(a)


Super taki naturalny Sebku


Będzie saute - kupiłem szeroką czerwoną wstążkę to będzie akurat
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
kamasja 09:09, 27 lis 2014


Dołączył: 26 cze 2014
Posty: 720
Wianki "bomba"- można tak bezkarnie obciąć gałązki modrzewia-nic mu nie będzie?
____________________
Z miłości do bukszpanów
Sebek 13:49, 27 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
kamasja napisał(a)
Wianki "bomba"- można tak bezkarnie obciąć gałązki modrzewia-nic mu nie będzie?


Oby nie Potraktowanie go sekatorem to była konieczność, miałem to zrobić wiosną, ale skoro teraz nadarzyła się okazja to czemu nie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 13:54, 27 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebek napisał(a)


I o to chodzi Kochamy wersję soute Choć rabaty w takiej wersji potrafią wkurzać, ale radzimy sobie z tym


Ewoluujesz w dobrą stronę, wspominam dawne wianki, daleko im do tych
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 14:00, 27 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)


Ewoluujesz w dobrą stronę, wspominam dawne wianki, daleko im do tych


Chyba tamte poprzednie usuń, bo wstyd na to patrzeć Mam teraz manię wiankową, no nawet na stoliku mam se świecami - może nawet go pokażę? Choć na forum już był
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 14:22, 27 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wcale nie wstyd, wszystko jest potrzebne. Wstyd to wiesz co...kraść. Pokazuj, uwielbiam takie surowe klimaty, u mnie nie pasują, ale do Twoich wnętrz - bardzo. Ja muszę mieć glamour
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Olili 14:48, 27 lis 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Przyszłam się w końcu przywitać,bo od dawna podziwiam Twoją osobowość (żeby nie powiedzieć,że się wręcz zachwycam ),podczytuję Twoje wypowiedzi w różnych wątkach,czasem tu do Ciebie wpadam,ale póki co tak na wyrywki,wątek masz długi,więc czasu potrzebuję .
Też uwielbiam robić wianki ,ale nie przyszło mi wcześniej do głowy by robić z modrzewia, ale jak zobaczyłam u Ciebie to koniecznie muszę spróbować .
Z bombkami też mam problem,żeby się im oprzeć...no i wtedy portfelu chowaj się
Pozdrawiam
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Sebek 14:53, 27 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Donica upolowana dziś rano - jak za tę cenę podoba mi się Zamioculcas włożony chwilowo do wsadu - nie wiem czy go już posadzić czy dopiero na wiosnę - co bardziej rozsądne dla niego?



Bluszcze po przesadzeniu wreszcie zaczęły rosnąć - i dobrze, bo miały wylądować na kompostowniku Widocznie powietrze na wsi im nie służyło Wolą katowickie spaliny i smog



I kolejna namiastka ogrodu w bloku Chyba kupię jakieś fajniejsze osłonki, bo te wzięte z domu nie bardzo mi pasują... Skrzydłokwiaty z przeceny 50%


I wianek ze świecami dla Danusi Świeczki były 4, ale siem nie zmieściły... Także wianek adwentowy to na pewno nie jest Niedługo zawiśnie na drzwiach

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 14:57, 27 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)
Wcale nie wstyd, wszystko jest potrzebne. Wstyd to wiesz co...kraść. Pokazuj, uwielbiam takie surowe klimaty, u mnie nie pasują, ale do Twoich wnętrz - bardzo. Ja muszę mieć glamour


Glamour powiadasz? Ja poszedłem w sumie w minimalizm, ale teraz kręci mnie landelijk Bielone drewno mam już w przedpokoju i kuchni, a dodatki zawsze można zażyczyć sobie pod choinkę Albo kupić na wyprzedażach

Glamour na święta jest w sam raz - dziś bardzo kusiły mnie różowe bombki, ale oparłem się pokusie Wziąłem tylko złote Akurat ten kolor u Ciebie jak najbardziej się sprawdza
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies