Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 15:05, 27 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Olili napisał(a)
Przyszłam się w końcu przywitać,bo od dawna podziwiam Twoją osobowość (żeby nie powiedzieć,że się wręcz zachwycam ),podczytuję Twoje wypowiedzi w różnych wątkach,czasem tu do Ciebie wpadam,ale póki co tak na wyrywki,wątek masz długi,więc czasu potrzebuję .
Też uwielbiam robić wianki ,ale nie przyszło mi wcześniej do głowy by robić z modrzewia, ale jak zobaczyłam u Ciebie to koniecznie muszę spróbować .
Z bombkami też mam problem,żeby się im oprzeć...no i wtedy portfelu chowaj się
Pozdrawiam



Moją osobowością? Hmmm, ale którą? Bo ja jak Christian Grey mam 50 twarzy I czasem sam nie nadążam ich zmieniać, choć staram się bardzo Wątku (a raczej dwóch ) nie czytaj, bo się nie opłaca Są fajniejsze oraz o wiele bardziej treściwe i użyteczne - jak "Nie tylko bukszpanowy"

Wianek z modrzewia japońskiego robi się dość łatwo - On ma poskręcane pędy i łatwo się je zaplata między sobą - trudniej się potem zmywa żywicę z rąk

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Pszczelarnia 15:07, 27 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ale lubię tę paplaninę u Ciebie, Sebuś.

Czy glamour czy lan... coś tam - jest wesoło, przyjemnie i ciekawie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
leon60 15:10, 27 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
U Ciebie zawsze elegancko i z klasą
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Sebek 15:11, 27 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Pszczelarnia napisał(a)
Ale lubię tę paplaninę u Ciebie, Sebuś.

Czy glamour czy lan... coś tam - jest wesoło, przyjemnie i ciekawie.



Też ją lubię Jak dożyję emerytury (hihihi - żartowniś ze mnie, coooo?) to będę sobie czytać od początku moje zmagania ogrodowe i nie tylko

I masz rację - nieważne czy glamour czy soute - ważne by się dobrze czuć wśród takich dekoracji

Pozdrawiam Was i lecę leczyć zakwasy Chodzę dziś jak pokraka
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 15:46, 27 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
leon60 napisał(a)
U Ciebie zawsze elegancko i z klasą


Miło to usłyszeć od takiej perfekcjonistka jak Ty
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 15:46, 27 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Dubelek... Więc macham do zaglądających
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 16:03, 27 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Rozbielone też mi się podoba, jakbym miała wybrać to zbudowałabym kilka domów i każdy urządziła w ulubionym stylu Miałabym wszystko.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 16:40, 27 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)
Rozbielone też mi się podoba, jakbym miała wybrać to zbudowałabym kilka domów i każdy urządziła w ulubionym stylu Miałabym wszystko.


Takie marzenie da się spełnić - ale może najpierw niech się spełni to o różnych ogrodach? Jednak życzę Ci spełnienia jednego i drugiego
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
lojalna_ 16:53, 27 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Donica rewelacja ..szukam białych wysokich szkoda ze nie było mnie tam ) reszta zakupów tez udana

Ja juz kupiłam lampki na dom i sie zastanawiam jak piszesz o cenach to chyba zaluje ze sie tak pospieszyłam

Udanej zabawy z wiankowaniem
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Sebek 18:03, 27 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lojalna_ napisał(a)
Donica rewelacja ..szukam białych wysokich szkoda ze nie było mnie tam ) reszta zakupów tez udana

Ja juz kupiłam lampki na dom i sie zastanawiam jak piszesz o cenach to chyba zaluje ze sie tak pospieszyłam

Udanej zabawy z wiankowaniem


Te donice zbyt wysokie nie są, ale cena jest ich głównym atutem - białe tez były

Lampki w podejrzanie niskiej cenie, ale skoro już kupiłaś to lepiej już więcej na ich temat nie piszę

Wiankowanie uskutecznię prawdopodobnie jutro albo przez weekend - nie wiem jedynie czy robić juz te żywe, bo właściwie dopiero są miesiąc mają przeżywać okres świetności A tak to mogą uschnąć od słońca przez ten czas?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies